שנה להיכרות שלנו!

m i r u s h i

New member
אורן,../images/Emo108.gif

אתה אחד האנשים הכי מדהימים שיצא לי להכיר מכאן :) בדומה לשיר,גם אלייך אני פונה כשהמצברוח לא מרומם או כשסתם משעמם לי P: אתה תמיד תצליח לעודד אותי,להעלות לי את הבטחון העצמי [כשצריך] ולגרום לי לחייך =] אני כ"כ שמחה שיצא לנו להכיר ^_^ אוהבת אותך בלונדה!

be a bee

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo55.gif

ארג, אני גרועה בנאומים:X אז פשוט: תודה לכולם
!!@?$##?%#?$^ :)X''') (ובמיוחד למירי ולאוריD:
)

Nofar723

New member
מזל טוב לנו!!../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif../images/Emo47.gif../images/Emo65.gif

ברכה אני ארשום יותר מאוחר

מזל טוב לכולנו!!!!

אוהבת את כולכם
ותודה לכולם ולאורי במיוחד! שבלעדיו לא היינו מכירים אחד את השני! והאנשים פה מדהימים כמו שהם!

Simply an Angel

New member
וואו.פשוט וואו. ../images/Emo189.gif

מירי, בסיכום שלך הודית לנו, כתבת עלינו, שיבחת אותנו- אבל מה איתך?
אולי את שוכחת, אולי את לא כ"כ מאמינה, אבל הסיבה להיווצרות הקבוצה הזו-היא את. בלי שום התחנפות, בלי שום ליקוקים, בלי שום שקרים- זו באמת את. אולי מישהו אחר היה פותח קומונה לאורי- אבל אני מוכנה לחתום שהוא לא היה מנהל מקסים, אדיב, נדיב, מצחיק ומיוחד כמוך- שנותנת מעצמך בשביל שהפורום ימשיך ויעמוד על הרגליים...
אז בעצם התודה שלי היא לך... בזכותך אני כאן, בזכותך הכרתי את כל האנשים המדהימים האלו שאני גאה לקרוא להם חברים אמיתיים, ואפילו לרגע אחד לא מזיז לי שדרך התקשורת העיקרית שלי אתכם היא דווקא דרך המחשב. כמובן שאני מודה גם לכל אחד ואחת מכם- האנשים שמרכיבים את הפורום המדהיםםם... כל אחד ואחת מכם תורמים משהו מיוחד לפורום הזה, משהו שאף אחד אחר לא יכל לתרום- בזכותכם הפורום הוא איך שהוא עכשיו. תודה גם לך אורי- שמקדיש מזמנך הפרטי, וממשיך לכתוב כאן ולגרום לנו לחייך גם הרבה אחרי שנגמרה הטלנובלה.
אני לא יודעת ולא יכולה לתאר את כמות האהבה שלי לכל אחד מכם. פשוט לא יכולה. לא יכולה לתאר במילים עד כמה אתם חושבים לי.
מי היה מאמין,שרק לפני שנה, לא הכרתי אתכם בכלל? אפילו לפני פחות משנה... אני בכלל לא מאמינה לזה... אני מרגישה כאילו אני מכירה אתכם כל החיים שלי או משהו כזה
אז, שיהיה לנו מזל טוב!
ומי ייתן שהשנה הזו תהיה אחת מבין רבות
א-ו-ה-ב-ת א-ת-כ-ם!

m i r u s h i

New member
כמו שכתבתי לספיר,../images/Emo108.gif

אני לא עשיתי שום דבר שאתם לא עשיתם, הדבר היחיד ש""מייחד"" אותי הוא הכחול בניק.. לכם מגיעה התודה,לא לי

Dark Force

New member
אוהו..../images/Emo56.gif|פגרה|

אני פה מהחופש הגדול.. והאמת בזמן המועט הזה הספקתי להכיר כ"כ הרבה אנשים שאני יודע שאני אקח איתי בעתיד.. ידעתי שפה תמיד אני אוכל לפרוק אכזבות\שמחות\וכל עוול שיש על הלב.. הפכתם לחברים כמו כל חברים אחרים, ליאור ושי שאני פוגש בכל הזדמנות שנייה, אורן שהוא מפלט לבעיות, קרן שתמיד מעודדת וכולם פשוט כולם. אתם המקלט שלי, אני נכנס לפה דבר ראשון כשאני מגיע הבייתה ודבר אחרון לפני סוף היום. אתם הכי מקסימים והכי מדהימים שיש. ובפרט לך, מירי את יודעת כמה שהפכת להיות חברה מעבר למסך המחשב, אם זה באסאמאסים, ואם זה בטלפונים, ואם זה בכל דבר שקשור לחיים האישיים שלי מעבר למחשב. אני אוהב אותך, ומעריך אותך, ואני יודע שאת תמיד תשארי אחותי הגדולה. בוב- אני שמח על כל רגע שהכרתי אותך, ואני יודע שזו רק ההתחלה. מזל טוב
אוהב

m i r u s h i

New member
שיר../images/Emo24.gifמיצי|

בוב שלי
ריגשת אותי,באמת!
You are THE BEST!
אתה היית החצי היותר שפוי [נו,תרתי משמע
] שלי כשלא היה לי טוב.. אתה תמיך תומך,מעודד,מצחיק[! זה חשוב.
] וזה שאומר את המילה הנכונה ברגע הנכון
אוהבת אותך,מכל הלב. [:

boopymylife

New member
לא יכולת לנסח את זה יותר טוב../images/Emo13.gif../images/Emo23.gif

אותו דבר אני =] ריגשת ^^

m i r u s h i

New member
סתם שתדעו,../images/Emo108.gif

קראתי את כל התגובות שלכם עכשיו ברצף.. ודמעתי. ואני אוהבת אתכם.

spukipuki

New member
../images/Emo203.gif

בודרתי
ורוגשתי
+דמעה מיני נאום שלי- אני מאוד שמחתי להיות חלק מהקומונה/פורום מדהים הזה שמורקב מאנשים נפלאים וחמודים ונו, אני לא מכירה את כולם וגם את מי שאני מכירה אני לא מכירה כל כך טוב, אבל לפי מה שנראה כאן בפורום אתם נהדרים ^^ (וואו, בדר"כ אני לא טובה בנאומים)

הברכה שלי

מושלמים שלי עברה שנה, זה כל כך הרבה זמן שקשה לי לתאר את הכל במילים. עברתי איתכם כל כך הרבה חוויות: מפגש מעריצים שני שהיה מאוד מגבש,מפגש קומונה ראשון ששם הכרתי אותכם מעבר למסך, חיפה שהיה פשוט מושלם, מפגש שני ופורים מפגש שלישי, בכל אחת ואחת מהפעמים האלו חזרתי הביתה והרבה מאוד זמן אחר כך הייתי בהיי מטורף רק בזכותם. אני כל כך מאושרת שניתנה לי ההזדמנות להכיר אותכם ולצרף אותכם לחיים שלי. מגיעה לכם תודה ענקית בעיקר על זה שהצלחתם לסבול אותי במשך שנה שלמה. אוהבת אותכם הכי הכי בעולם.

m i r u s h i

New member
נשמה שלי../images/Emo108.gif

אחותי הקטנה את מהממת את מופלאה את מיוחדת שהחיוך המקסים שלך לעולם לא ירד מהפנים היפות שלך :]

הוייי מיררר ../images/Emo99.gif

קודם כל מזל טוב לקומונה (ז"ל)
בכל אופן אני מברכת את היום שהצטרפתי לקומונה הזו...
קומונה מדהימה, אנשים מדהימים, מנהלת מדהימה מירי תודה שהקמת אותהה, תודה על ההשקעה, על כל מה שעשית למעננו, אוהבת'ך תמיד
ותודה לכל חברי הפורום שאין אתם פשוט גדולייםםם , אין כמוכם

למעלה