8/8/2008 והפריט היומי הוא....

../images/Emo77.gif 8/8/2008 והפריט היומי הוא....../images/Emo77.gif

מידי יום יועלה פריט אופנה כלשהו לשיפוט [ תיקים, פריטי לבוש, נעליים, תכשיטים וכו']. במידה ואהבתן - סמנו
במידה וממש לא -
*אם ברצונכן להציע פריט מסויים לשיפוט, אתן מוזמנות לפנות אליי במסר עם כל הפרטים הנחוצים, הקרדיט כמובן ינתן לכן. הרעיון הוא פחות לדון על המחיר לטוב ולרע, אלא פשוטו כמשמעותו האם אהבתן את העיצוב. הפריט היומי הוא... שמלה שחורה בהחלט לא שגרתית של Norma Kamali את השמלה ניתן למצוא כאן (ליתר דיוק היה ניתן למצוא אותה, כרגע היא אזלה מהמלאי). אז מה דעתכן?

רעותה10

New member
../images/Emo45.gif למרות שזה לא נראה יותר מידי נוח

שהשרוולים מחוברים לשמלה

koshka81

New member
ללא ספק ייחודי

השאלה מה החופש שיש לידיים עם השמלה הזו? אמנם יש לי אומץ ללכת עם כל דבר כמעט, אני לא מצליחה חהסגר על השמלה הזו שמלה כ"כ שחורה הייתי אוהבת עם גרביון לבן אטום אולי.... או אולי אם השמלה הייתה בצבע אחר טוב, אלו רק הגיגיי בעיניין אבל ללא ספק השמלה מיוחדת מאוד סופה"ש נפלא!!!

kartisia

New member
בהחלט ../images/Emo45.gif

אני אוהבת בגדים שמדגישים מותניים. חוץ מזה, יש פה כל מה שצריך כדי להיות מרשים ושלם ומקורי בבגד אחד, בלי שום תוספות. לא שהשמלה הזאת היתה מתאימה לי כמו שהיא, אבל החיבור הזה בשרוול גורם לי לחשוב איך אפשר אולי להוסיף את הקטע הזה לבגדים יותר סטנדרטיים. כמובן שזה לאירועים מיוחדים בלבד, כאלה שלא מצריכים טווח של יותר משלושים סנטימטר תנועת ידיים.

למעלה