אמיר בהופעה בעיר קלן בגרמניה

../images/Emo79.gifאמיר בהופעה בעיר קלן בגרמניה../images/Emo222.gif

לאחר שביוני 2009 הנחה יחד עם סיוון קליין אירוע מיוחד בסנטרל פארק בעיר ניו יורק לחגיגות 100 שנה לעיר ת"א,ולאחר שבאוגוסט 2008 הופיע במה המרכזית של אירועי הגאווה בעיר אמסטרדם אמיר שלנו עומד לכבוש יעד נוסף מעבר לים והפעם העיר קלן שבגרמניה. כבוד גרמני: אירוע תמיכה בישראל בעיר קלן למשך ערב שלם תהפוך הכיכר המרכזית של העיר הגרמנית, קלן, לכיכר תל אביבית עם דגלי ישראל והופעות של אמנים ישראלים גאים. אירוע התמיכה יתרחש בתחילת אוגוסט, במהלך השבוע שבו תיערך בעיר ה"גיי גיימס" - אוליפיאדת הגאווה הבינלאומית המשלבת תחרויות ספורט עם משתתפים גאים מרחבי העולם, לצד מופעים ואירועי תרבות. ערב התרבות התל אביבי-ישראלי קיבל את ברכתו של ראש עיריית תל אביב, רון חולדאי. בימים אלו שוקדים במרכז הגאה של הקהילה בעיר, על גיבוש התוכנית האמנותית לערב והכנת חומרי ההסברה לקידום מעמדה של ישראל ולקידום תיירות גאה לתל אביב. חבר מועצת העיר ויועץ ראש העירייה לענייני הקהילה הגאה, יניב ויצמן, אמר כי הוא רואה בהשתתפות באירועי הגיי גיימס "הזדמנות להביא לעולם את הרוח התל אביבית של שוויון וקבלת השונה, ולהציג בפני עשרות אלפי המשתתפים באירועים את פניה היפים של ישראל הסובלנית והפתוחה, ואת העיר תל אביב כאחת הערים המרתקות ביותר בעולם עבור התייר הגאה".
האירוע יערך ביום חמישי 5.8.10 בכיכר המרכזית של העיר קלן בגרמניה הנקראת Neumarkt החל משעה 17:00 בערב
על הפקת הערב הופקד המפיק והדי.ג'יי יואב ארנון :שאליו מצטרפים רשימת האומנים הבאים אמיר פיי גוטמן הנרי Henree די ג'יי תמי ביברינג תמי B קיי-לונג & אושרי ההרכב פאות קדושות תומר אינשטיין זוהי הפעם השניה שבה אמיר ויואב מעניקים לנו המון גאווה בשיתוף פעולה מוזיקלי בחו"ל כזכור באוגוסט 2008 הופיעו השניים בבמה המרכזית של אירועי הגאווה בעיר אמסטרדם שבהולנד שגם במה זו הייתה בהפקתו של יואב ארנון. נאחל המון המון
לאמיר ויואב בהופעה
האיוונט שפתחתי לפרסום האירוע http://www.facebook.com/event.php?eid=138632506171675

../images/Emo92.gif../images/Emo140.gif

אני הכי מאושרת בשבילו על כל הופעה בחו"ל תמיד רציתי וחלמתי שיופיע גם מעבר לים ובשנים האחרונות החלום מתגשם

TetiBETTY

New member
באמת גאוני!! אני שמחה בשבילו על ההצלחה הזו...

אני בטוחה שנשמע ממנו עוד הרבה הרבה דברים מצויינים והוא עוד יכבוש הרבה יעדים בחו"ל אטרקטיביים!

Reviii7

New member
איזה תמונות!

יש לי חולשה לגוונים של הצבע הכחול... כמה שיפה שלו החולצה התכלת!

TetiBETTY

New member
נכון?! מדהים!! למרות שנראה שחם להופיע עם

חולצת סטן...נראה מדהים!

OOOO0

New member
דווקא קריר עכשיו בגרמניה

לא חום אימים כמו אצלנו.

למעלה