אני לא תמונה שטוחה במגזין- מהדורה מיוחדת!

../images/Emo79.gifאני לא תמונה שטוחה במגזין- מהדורה מיוחדת!

היי אנשיםםם
קודם כל אני ממש שמחה שמגיעים אנשים חדשים [שגם אוהבים את אביב, אז בכלל
] במיוחד בתקופה הקריטית הזאת! אז כמו בכל שבוע, גם השבוע מתארח אצלינו בפורום מישהו מההפקה של נועם.. והפעם מישהו שעבר עם נועם דרך מאוד מאוד ארוכה, כולנו מכירים אותו בתור הקלידן המוכשר שעושה גם קולות
נו בטח כבר ניחשתם- ניר זגדנסקי אז קדימה, תתפרעו עם השאלות וכמובן חשוב גם לפרגן
על השאלות ניר יענה בתחילת השבוע
זת באמת הזדמנות לשאול כל מה שאי פעם תהיתם, או רציתם לדעת.... תהנו

דורן מ

New member
נירררררר אותך אני אוהבת מאוד וחושבת שאתהמוכשר

כשאני מגיעה להופעות אני תמיד מתביישת לגשת לדבר איתך או עם נועם ואני שמחה שיש לי הזדמנות לשאול כמה שאלות :)))) 1. מתי התחלת לנגן ולמה? 2. האם ניגנת עם אמנים אחרים לפני נועם והאם גם עכשיו? 3. איך אתה ונועם הכרתם? 4. על הבמה נראה שאתה ונועם חברים מאוד טובים האם זה באמת ככה ואיך זה מתבטא אם כן? 5. היו הופעות שהייתי שנועם הציג אותך בדרכים מאוד מצחיקות ומפרגנות ואני לא אזכיר כרגע איך :)))))) איך אתה מקבל את זה? האם זה מביך אותך או שאתה כבר רגיל? 6. האם אתה מרגיש הבדלים בין ההופעות האקוסטיות לבין ההופעות החשמליות שעכשיו מתחילות מבחינת העבודה ואיך זה מתבטא? איך מתקדמות ההכנות להופעה הגדולה? ספר קצת סודות :))) ולסיום :)) איך אתה מרגיש? מתרגש לצוותא? באמת שאני מעריכה אותך בתור נגן... הלוואי ונראה אותך תמיד עם נועם !!!

ניר:)

קודם כל,אתה ממש מוכשר! :) ולשאלות: ושאלות איזה אומנים אתה אוהב מהארץ\חו"ל? איזה שיר של נועם אתה הכי אוהב? תספר אולי קצת על הדיסק של נועם..?

היי ניר:)

מה נשמע? מרגישים את הלחץ הזה?';) תראה שתהיו מעולים!! ועכשיו לשאלות...
האם אתה רק מלחין או גם כותב טקסטים לבד?
מה החלק שלך בכתיבת הלחנים עם פסנתר בשירים של נועם?, האם חלק מהלחנים הם רעיונות שלך?
מה היא השאיפה האישית שלך בתחום המוזיקה?
אם לא היית מוזיקאי מה היית? שיהיה לך שבוע מעולה
מיכלי:)

היי ניר../images/Emo13.gif

מה שלומך? איך עוברים הימים? חח
טוב יש לי שתי שאלות-
מהו הדבר הכי חשוב לך, שאתה לא רואה את עצמך מסתדר בלעדיו בחיים?
האם הייתה הופעה אחת שזכורה לך במיוחד, למה?\ רק שתדע, שאני חושבת שאתה פשוט ענק וממש ממש מוכשר
מקווה שבהופעה הבאה יהיה לי אומץ לבוא להגיד לך שלום! חח שבוע טוב, ובהצלחה בחזרות

yuvalid1

New member
ניר

ממצצב? איך החיים? יש תאריך להוצאת הדיסק? כמה זמן מנגן בכללי? כמה זמן מנגן עם נועם? איזה שיר אתה הכי נהנה לנגן? שיהיה אחלה סופ"ש

amitshilo

New member
היי ניר../images/Emo13.gif

בתור התחלה אגיד שעוד לא הייתי בשום הופעה, אבל שמעתי את השירים (בלופים וחרישות מטורפות
) ואני מאוד מתרשמת ממך!
ולשאלות - לאיזו שורה משיר (ישראלי או לועזי) אתה מתחבר לאחרונה? איזה רגע / אדם / מעשה בחיים שינה אותך והשפיע עליך במיוחד?

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gifשלום!=)

בעיקרון אני יודעת הרבה בגלל הסרט.. אבל כדי שכולם ידעו..
באיזה גיל התחלת לנגן על קלידים? יש סיבה כלשהי? כמה זמן אתה ונועם עובדים יחד? איך הכרתם? אתה עובד עם עוד אמנים? איך זה לעבוד עם נועם? אתה מתחבר לשירים של נועם? האם החברות שלכם היא מעבר לעבודה יחד בתור אמנים? איך אתה מרגיש לפני הופעות? מתרגש לקראת הופעת הבכורה? התחלתם את החזרות להשקה? כמה שעות בשבוע? איזה עוד אמנים אתה אוהב ושומע [מהארץ ומחו"ל]? שיהיה שבוע טוב!

נירוש

היי מאמי, זאת דנה (דנוש) מחיפה.... מה קורה? האמת שאין לי יותר מדי מה לשאול... סתם התחשק לי לכתוב... אני כבר מחכה להופעה בצוותא..... ניפגש

אלינה מ

New member
היי ניר :)

כולם כבר שאלו אותך את כל השאלות האפשריות אז אני רק אשאל....
מאיזה גיל כבר התחלת ללמוד לנגן ולעסוק במוסיקה?
איך ההכנות להופעת הבכורה בצוותא? האם אתה מתרגש?
אממ וזהו בעיקרון בהצלחה!!

ayelet07017

New member
נייייר:)

דבר ראשון, רק רציתי שתדע שאין עליך!!!! באמת, אני לא רוצה לתאר לעצמי איך יראו ההופעות בלעדיך.. הנגינה שלך פשוט מדהימה סוחפת אותי כל פעם מחדש. אז רציתי לדעת.. איך זה לעבוד עם נועם, ואיך מתקדמות ההכנות להופעה הקרבה ובאה? ו... אתה מופיע או משתתף בהרכב כלשהו חוץ מההופעות עם נועם? אני ממש אשמח לתשובות... תודה רבה, יום טוב, שבוע טוב ווו המוון המון המון בהצלחה בהופעה, אני כבר מתה לראות אותכם על הבמה
ביי ביי ותמסור דש לנועם חחח

Zeged

New member
שלום לכולכם!

קודם כל אני אתחיל בכך שאני מאוד שמח להתארח פה בפורום, ושזה באמת כבוד גדול מה שאתם עושים פה. התרגשתי לראות את כל הברכות והשאלות, ואלה דברים שמאוד מחזקים ומחממים את הלב. אז תודה רבה! סידרתי את השאלות בסדר כרונולוגי שיהיה לי יתר קל לענות עליהן. אני מקווה שעניתי על הכל. -מתי התחלת לנגן ולמה? התחלתי לנגן מגיל מאוד צעיר. לקראת גיל 4 כבר התחלתי לקחת שיעורים פרטיים על פסנתר. למעשה מאותו הרגע לא הפסקתי ללמוד עד שהתגייסתי לצבא. אני לא זוכר למה בכלל התחלתי לנגן. כל מה שהיה לי בבית זה פסנתר ישן שהיה של אמא שלי, וחוץ ממני אף-אחד לא ניגן עליו, או בכלל על שום כלי אחר. -האם ניגנת עם אמנים אחרים לפני נועם והאם גם עכשיו? הרבה לפני שהכרתי את נועם היו לי שני הרכבים שונים שלא התקדמו לשום מקום, ומהר מאוד נהפכו לבזבוז זמן מבחינתי. בראייה לאחור הייתי מוותר על התקופה הזאת. נכון לעכשיו, בנוסף לנועם, אני מנגן עם זמרת מאוד מוכשרת שקוראים לה אלה. ציטרין הפיק לה את אלבומה "אחות של שלגיה" (אלבום מדהים), והוא למעשה זה שמשך אותי לנגן איתה. אתם מוזמנים להופעה שלה בבארבי ת"א ב-21 ביולי. אני מנגן גם עם יוני פוליקר (האחיין של... - לכל התוהים). אתם מוזמנים להופעה הקרובה ב"קארסון בר" ת"א ביום רביעי הקרוב. ואחרונים חביבים זה הרכב קאברים "Discover" שעושה 70's-דיסקו לדאנס-בארים וחתונות וכאלה. מאוד שמח, מאוד כיף. -איך אתה ונועם הכרתם? מיד אחרי שהשתחררתי מהצבא, מכר משותף שלי ושל נועם הזמין אותי לנגן איתו באיזושהי הופעה בת"א. בהופעה הזאת הוא אירח את נועם וככה ממש הכרנו. אני זוכר שהייתי צריך ללמוד לנגן שני שירים שלו (לעוף ואני וכל המחשבות) ומיד התאהבתי. בסוף ההופעה התחלנו לדבר, והוא הזמין אותי (כמובן) להופעה שלו. ומאז אנחנו מנגנים ביחד. -על הבמה נראה שאתה ונועם חברים מאוד טובים האם זה באמת ככה ואיך זה מתבטא אם כן? אני ונועם חברים מאוד טובים (אולי אפילו הכי טובים). בטח ובטח שגם מחוץ לבמה. ואיך זה מתבטא? קצת קשה להגדיר את רמת החברות בדוגמאות, תצתרכו לסמוך עלי בעניין הזה. -היו הופעות שהייתי שנועם הציג אותך בדרכים מאוד מצחיקות ומפרגנות ואני לא אזכיר כרגע איך :)))))) איך אתה מקבל את זה? האם זה מביך אותך או שאתה כבר רגיל? אני יודע בדיוק למה את מתכוונת, ואם כמה שזה אולי נראה מביך, זה בדר"כ מצחיק ואולי אפילו מחמיא. כמו שאתם בטח יודעים נועם אוהב לעשות "שטויות" בהופעות שלו שזה תמיד נותן אווירה חיובית ומצחיקה. אז איך אפשר שלא לצחוק? -האם אתה מרגיש הבדלים בין ההופעות האקוסטיות לבין ההופעות החשמליות שעכשיו מתחילות מבחינת העבודה ואיך זה מתבטא? איך מתקדמות ההכנות להופעה הגדולה? ספר קצת סודות :))) ברור! העבודה לקראת הסיבוב החשמלי הוא שונה בהרבה. אפשר להבין את השוני בין גיטרה-פסנתר, לבין גיטרה-פסנתר-תופים-בס-גיטרה-כינור-כינור-ויולה-צ'לו. ההופעה החשמלית דורשת המון עבודה, ולמעשה אנחנו עכשיו עדיין במרתון של חזרות עד להופעה. אני אתן לכם סדר יום של חזרה אופיינית: 17:00 - מתחילה החזרה. כולם מגיעים פרט לאיזה אחד שנתקע בפקקים. מתחילים לארגן את כל הציוד. ארבל ואיתי מתחממים בניגון טראנסים על גיטרה ותופים. 17:30 - החזרה באמת מתחילה. עובדים קודם על שיר מסויים שצריך לעבוד עליו. נתקעים עליו איזה חצי שעה ואז מריצים את כל שאר השירים ברצף. 19:00 - כולם יוצאים להפסקה: נחים, מעשנים, אוכלים. - מה שעושים בהפסקה. 19:20 - חוזרים להריץ שוב את כל ההופעה. 20:00 - נתקעים על שיר ספציפי, ציטרין מראה לי או לארבל בדיוק איך הוא רוצה שננגן קטע מסויים. תוך כדי, ציטרין מראה לאלדד סימון מוסכם עם האצבעות - אלדד אץ מיד להכין קפה. (חמוד). 21:00 - יוצאים שוב להפסקה. בזמן הזה, תמיד נשאר אחד (בדר"כ ארבל) לשחק בסינטי ולעשות שטויות. אחרי 10 דקות הוא נכנע וחוזר לנוח. 21:30 - חוזרים להריץ את ההופעה שוב ושוב עד שנגמר הזמן (והכוח). 23:00 - החזרה נגמרה, כולם מקפלים ציוד ונחים עוד איזה חצי שעה על הכורסאות עד שיש מספיק כוח לנסוע הביתה. -תספר אולי קצת על הדיסק של נועם..? אני לא אספר יותר מידי, רק שציטרין עושה עבודה מדהימה והביצועים מפילים מהרגליים, ושאיתמר מאירי הוא הגיטריסת הטוב ביותר ששמעתי מימי והוא משדרג את השירים ברמות שאין לתאר. -יש תאריך להוצאת הדיסק? כרגע אין תאריך להוצאת הדיסק או הסינגל. האלבום אומנם כמעט גמור אבל עכשיו אנחנו בשלב אחד החשובים בכל ההכנה, בו צריך להוסיף את כל הנגיעות האחרונות שעושות לפעמים את כל ההבדל. קשה לי גם לנחש כמה זמן זה עוד יקח כי אני לא רוצה להאיץ בזה.

Zeged

New member
שלום לכולכם! 2

-איזה אומנים אתה אוהב מהארץ\חו"ל? גידי גוב, הדג נחש, הדורבנים, היהודים, אפרת גוש. The corrs, Aerosmith, Robbie Williams, Jamiroquai, Phil Collins -איזה שיר של נועם אתה הכי אוהב? מתלבט בין "יופי" לבין "לעוף". -האם אתה רק מלחין או גם כותב טקסטים לבד? לצערי הטקסטים שאני כותב לא מגיעים לרמה שהייתי מרוצה ממנה ככה שאני לא יודע עם תשמעו שיר שלי בקרוב. אבל אני מלחין כבר מגיל מאוד צעיר וזה אחד הדברים האהובים עלי ביותר. -מה החלק שלך בכתיבת הלחנים עם פסנתר בשירים של נועם?, האם חלק מהלחנים הם רעיונות שלך? כל השירים של נועם הם מילים ולחן שלו. בדר"כ אחרי שהוא כותב שיר הוא משמיע לי אותו ואז אנחנו עובדים ביחד על העיבוד של השיר. לרוב השירים מדברים בעד עצמם והעיבוד שלהם מובן מעליו ולפעים צריך לשבת הרבה ולנסות למצוא דרך לייחד את השיר ולהוציא אותו החוצה. למעשה המעבדים האמיתיים זה אתם, כי לפעמים בהופעות אנחנו מנסים עליכם דברים חדשים ולפי התגובות שלכם אנחנו יודעים אם הצלחנו או לא... -מה היא השאיפה האישית שלך בתחום המוזיקה? השאיפה שלי היא הסופו של דבר להיות מפיק ומתזמר. זהו דבר שיצא לי להתנסות בו מאוד בשנה אחרונה, ובחודשים האחרונים בפרט. -אם לא היית מוזיקאי מה היית? סביר להניח שהייתי עכשיו באוניברסיטת בן-גוריון בב"ש לומד הנדסת-מכונות. כן כן... אני יודע, אין קשר לכלום. אבל בתיכון למדתי 10 יח' רובוטיקה, ואם כמה שזה נשמע חנוני זה אחד הדברים המגניבים ביותר. - באמת! -מהו הדבר הכי חשוב לך, שאתה לא רואה את עצמך מסתדר בלעדיו בחיים? הדבר הכי חשוב לי זה המשפחה והחברים שסביבי תמיד. אני לא חושב שהייתי יכול לנסוע לחו"ל ולעזוב אותם בחיים. הם אלה שנותנים לי כוח ואושר. -האם הייתה הופעה אחת שזכורה לך במיוחד, למה? חוץ מההופעות בתמונע, שאני לא צריך להסביר את החשיבות שיש לי אליהם, היתה הופעה אחת שאני בחיים לא אשכח. אני חושב שזאת היתה ההופעה השניה או השלישית שלי עם נועם. הופענו בבנימינה, במבצר שוני. והיו שם אולי 30 איש כולה, אבל זאת הייתה הופעה מאוד מאוד מיוחדת ואינטימית. אני עדיין זוכר כמה התרגשתי לפני ההופעה. ואני עד היום חושב שזאת היתה ההופעה הכי טובה שלנו. -לאיזו שורה משיר (ישראלי או לועזי) אתה מתחבר לאחרונה? אני לא יודע למה, ואני גם לא חושב שזה יגיד לכם יותר מידי, אבל בזמן האחרון יש משפט משיר של אלה שלא יוצא לי מהראש, אפילו שאני לא זוכר את המילים בדיוק: "התישק לשפתי, אחרי כל הימים. / נרקוד בתאום מושלם, בלי לספור צעדים". -איזה רגע / אדם / מעשה בחיים שינה אותך והשפיע עליך במיוחד? אני חושב שהתקופה שהכי השפיעה עלי היתה המחלמה. היה בזה מעין ערבוב של פחד-שמחה-עצב-כיף-סיפוק-והתרגשות עצומה. אני זוכר שאירחו אותנו בבתים וצימרים שעל הגבול, ופעם אחת הייתי לבד עם עוד חיילת שהיתה איתי באיזה בית בראש-הנקרה. היה שם פסנתר אז התחלתי לנגן - ספציפית I'm not going anywhere של קרן אן (שגם היתה באיזור וניגנה את זה לכולם ככה שזה לא יצא לי מהראש). תוך כדי התחילה האזעקה לפעול והתחילו ליפול טילים באיזור, ואני המשכתי לנגן. זה היה מין רגע סוריאליסטי לגמרי (מזכיר את הרביעייה בטיטאניק שנגינו עד שהספינה טבעה). כשהאזעקה הסתיימה יצאנו החוצה וראינו שנפל טיל ממש שני בתים לידנו! -איזה שיר אתה הכי אוהב לבצע עם נועם.. מבחינת נגינה , שירה או סתם שיר של נועם שאתה אוהב טוב, אז כמו שאמרתי קודם השירים שאני הכי אוהב הם לעוף ויופי. אבל השיר שאני הכי נהנה לנגן זה "שמתי". איך אפשר שלא? -איך זה לעבוד עם נועם? אני ונועם מאוד מתואמים מבחינת העשייה והעבודה. נדיר שאנחנו לא מסכימים על משהו, וגם אם זה קורה זה נפתר בין רגע. גם לא משנה כמה קשה אנחנו עובדים או כמה לחץ יש עלינו לפעמים, אנחנו תמיד נהנים תוך כדי. תקופת העבודה הכי מרובה שהיתה לנו יחד, עד עכשיו, היתה לפני ההופעה בתמונע: במשך חודש וחצי ישבנו כל יום, כל היום וכל הלילה, על התפקידים לכלי מיתר. וגם אז תמיד עשינו הכל בכיף. -אתה מתחבר לשירים של נועם? תלוי איזה. חלק מהשירים אני אוהב אבל פחות מתחבר, וחלק מהשירים אני ממש יכול לשים את עצמי בנעליים שלו. אני חושב שהשיר השאני הכי מתחבר אליו זה: "לעולם לא תדעי". -איך אתה מרגיש לפני הופעות? תמיד שאני חושב על זה אני מזכר בסצנה מארמגדון, לפני שהם ממריאים, שאוון וילסון מנסה לתאר את ההתרגשות-פחד שלו: "Great, I got that "excited/scared" feeling. Like 98% excited, 2% scared. Or maybe it's more - It could be two - it could be 98% scared, 2% excited but that's what makes it so intense, it's so - confused. I can't really figure it out." הקטע הכי מוזר בכל העניין הזה, שלאט לאט מהופעה להופעה ההתרגשות/פחד יורד. אבל אז פתאום מגיעה איזושהי הופעה שבה הכל שוב חוזר מההתחלה. וככה זה מעגל אין-סופי. אם למישהו יש פיתרון אני אשמח מאוד. ולא, אלכוהול לא עוזר. -מתרגש לקראת הופעת הבכורה? ברור! תצפו לראות אותי רועד על הבמה. ואם באיזשהו שלב תראו שאני יושב, זה בגלל שהרגלים שלי רועדות מידי. -התחלתם את החזרות להשקה? כמה שעות בשבוע? החזרה הראשונה היתה לפני שלושה שבועות. ואנחנו עובדים בערך 10-15 שעות בשבוע. -ביקשו ממך פעם חתימה אחרי הופעה? איך הייתה ההרגשה? אני לא זוכר שביקשו ממני פעם חתימה. אבל אני בטוח שבילו ישמח מאוד אם ייבקשו ממנו (רמז). חברים, אני מודה לכם מאוד. היה לי ממש כיף, וכולכם חייבים לי 4 שעות מהחיים :) אני מקווה שלא הגזמתי עם חלק מהתשובות, פשוט לפעמים מה שיוצא יוצא. אני מקווה לראות אתכם שבוע הבא, ואל לתשכחו להגיד שלום. שבוע נעים ופושר. אוהב, ניר זגדנסקי.

אלינה מ

New member
וואו ניר איזה תותח../images/Emo99.gif

תודה רבה לך! על ההשקעה, היחס והתשובות!!

למעלה