אני לא תמונה שטוחה במגזין- מהדורה מיוחדת!

דורן מ

New member
אתה מדהים!!!! תודה על ההשקעה

הסדר יום של החזרות קרע אותי :)))) נתראנ בצוותאתאתאתאתאא

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gifוואוו תודה!!../images/Emo23.gif

4 שעות! חחח אני כ"כ מחכה להופעה!! עוד שבועעע

ayelet07017

New member
וואו וואו וואו ועוד וואו.

הקסמת, הדהמת, ריגשת אותי. -איזה רגע / אדם / מעשה בחיים שינה אותך והשפיע עליך במיוחד? אני חושב שהתקופה שהכי השפיעה עלי היתה המחלמה. היה בזה מעין ערבוב של פחד-שמחה-עצב-כיף-סיפוק-והתרגשות עצומה. אני זוכר שאירחו אותנו בבתים וצימרים שעל הגבול, ופעם אחת הייתי לבד עם עוד חיילת שהיתה איתי באיזה בית בראש-הנקרה. היה שם פסנתר אז התחלתי לנגן - ספציפית I'm not going anywhere של קרן אן (שגם היתה באיזור וניגנה את זה לכולם ככה שזה לא יצא לי מהראש). תוך כדי התחילה האזעקה לפעול והתחילו ליפול טילים באיזור, ואני המשכתי לנגן. זה היה מין רגע סוריאליסטי לגמרי (מזכיר את הרביעייה בטיטאניק שנגינו עד שהספינה טבעה). כשהאזעקה הסתיימה יצאנו החוצה וראינו שנפל טיל ממש שני בתים לידנו! אני מדמיינת את הקטע הזה בראש ואני עוד רגע בוכה מהתרגשות. ממש סצנה מסרט. אין לי מה לומר לך חוץ משאתה מדהים, בתור אומן, נגן וזמר ולפני הכל בתור בנאדם. המון בהצלחה בהמשך הדרך אוהבת
איילת.

ואוו! פשוט ואוו!

איך אפשר להתחיל בכלל לבקש ממך תודה איזו השקעה מדהימה, איזה תשובות התייחסת אליהן בצורה מאוד אישית ,אמיתית וחמה. המון המון תודה:):) ושיהיה המוןןןןן בהצלחה:]

ניר אתה מלך!! ../images/Emo13.gif../images/Emo47.gif

איזו השקעה, תודה רבה רבה שפינית לנו 4 שעות מהחיים שלך!! אני רוצה להגיד שממש הצחקת אותי בכמה מהתשובות
באמת צחקתי בקול! אז באמת תודה רבה, תודה על היחס, והמילים החמות
שיהיה המון המון בהצלחה בתקופה הלחוצה הזאת.. ונתראה בצוותא!! שוב תודה!

amitshilo

New member
ניר, אתה פשוט מלך!../images/Emo47.gif

תודה רבה על כל ההשקעה בכל תשובה, עשית לי את היום!

למעלה