~
~ ברוכים הבאים לפורום! ~
~

ה אiר

New member
~ ../images/Emo79.gif ~ ברוכים הבאים לפורום! ~ ../images/Emo79.gif ~

בשעה טובה ומוצלחת הגיח לאוויר העולם פורום רישמי וחדש במשפחת תפוז, פורום עלמה זֹהר. אני גאה בהתהוותו, שחברי הקומונה לקחו בו חלק, תודה גם לגל שעזר ומזמינה אתכם להצטרף לבית חם בו נוכל לחלוק, לחוות ולשתף בכל הנוגע לעשייה המוזיקלית המצליחה של היוצרת החדשה של עולם המוזיקה הישראלי. היא הכניסה לנו גוונים חדשים שמזמן לא נשמעו, הביאה איתה אווירה אותנטית, רוחנית, מרגיעה ונעימה. שוזרת בהופעותיה לא מעט חיוכים והומור. מגישה לקהל נוחות בפשטות האמת שבה ומסע חוויתי מרתק מצפה ומבטיח למי שרק מקשיב... כאן נעדכן ונתעדכן על הופעות קרבות, שירשורי הגעה\חוויות, תמונות, דיונים, כתבות, סיקורים, סקרים למיניהם והפתעות [כן כן, הפתעות
!]. כמו הסקר שיתחלף מידי פעם, מחכים לכם שלל קישורים ועוד תכנים יכנסו ויקשטו את הפורום. הגעתם
הקשבתם
התאהבתם
אז בואו נתחיל את המסע שלנו לצליליה של עלמה ונבצע היכרות רישמית (סילחו לי חברי הקומונה שאני מאלצת אתכם שוב
, מבטיחה לגוון) של הגולשים כאן: שם: משמעות לכינויך, אם יש: גיל: מיקום בארץ: מסגרת בה אתה נמצא כרגע בחייך: פורומים בהם משתתף: תחביבים אהובים: מתי היתה הפעם הראשונה שהכרת את עלמה? מהו השיר הראשון ששמעת? מה היתה תגובתך הראשונית? האם רכשת את האלבום, או מתכוון לרכושו? במידה והקשבת לו, מהו השיר האהוב עלייך, שהכי התחברת אליו? האם היית בהופעה? [כל מי שהיה מחוייב לשתף, איך היה
] מהו הדבר שהכי ריגש אותך בלגלות את עלמה? משהו שתרצה להוסיף ולספר, עליך או על עלמה? תמונה שלך [
לא חובה, אבל כמובן שנשמח]: אשמח לראותכם כאן
שלכם, עדי

lifie

New member
יאאאא

איזה כיף!!!!! כל הכבוד! מי יתן ובית זה יפרח ויגשג... יאלללההה בלאאאגגגןןןןןןן

ה אiר

New member
../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif

כדי שהוא יפרח וישגשג אני אשמח שתשתפו בכל כתבה שנתקלתם בה, בכל ידיעה, בכל פרט שרלוונטי על עלמה [ולא פוגע בפרטיותה], תרגישו חופשי להעלות כל דיון או שעשוע.
לגבי הופעות, בקרוב הודעה מסודרת ורישמית.

איזה יופי, ממש כל הכבוד לך עדי :)

שם: צבי משמעות לכינויך, אם יש: זה שם של הדיסק ה-2 של לייפהאוס.השיר עצמו(שיר הנושא) מדבר על דמות כלשהיא, stand,climb and fall, אלה החיים..עומדים קמים ונופלים. זהו. גיל: 22 מיקום בארץ: ירושלים מסגרת בה אתה נמצא כרגע בחייך: בקרוב באוני' הפתוחה פורומים בהם משתתף: רוק ישראלי בעיקר. תחביבים אהובים: רשמתי כבר, זה מוכר לי..כתיבה, יצירה, שטויות ולחיות. מתי היתה הפעם הראשונה שהכרת את עלמה? לפני חודשיים 3. מהו השיר הראשון ששמעת? עם הגב ואגוטריפ. מה היתה תגובתך הראשונית? וואו. מי זאת? מאיפה היא באה? האם רכשת את האלבום, או מתכוון לרכושו? רכשתי. במידה והקשבת לו, מהו השיר האהוב עלייך, שהכי התחברת אליו? עם הגב. האם היית בהופעה? [כל מי שהיה מחוייב לשתף, איך היה] בינתיים רק באוזן, וקצת התאכזבתי. מקווה להיות במעבדה בשבת ולהתלהב. מהו הדבר שהכי ריגש אותך בלגלות את עלמה? סופסוף משהו חדש שתופס אותי חזק. לרוב, אלה שממש עושים לי את זה הם 'עתיקים'. והנה, זמרת חדשה לגמרי..איזה כיף זה. יש עתיד..בלה בלה.

ה אiר

New member
תודה רבה, צבי ../images/Emo140.gif

איזה יופי בקרוב גם אני באונ' הפתוחה
אני באמת מחזיקה אצבעות שתגיע להופעה בלי ציפיות ותהנה עוד יותר. "בלה בלה"
תודה שהשקעת שוב! שמחה שאתה כאן

t0merm

New member
../images/Emo49.gif

שם: תומר משמעות לכינויך, אם יש: השם באנגלית ואות ראשונה של שם משפחה
(tomerm תמיד תפוז אז אני שם אפס במקום האות o
) גיל: 17.5 מיקום בארץ: מרכז מסגרת בה אתה נמצא כרגע בחייך: תלמיד י"ב פורומים בהם משתתף: מנהל קומונת מארינה מקסימיליאן בלומין, ומגיב (לעתים רחוקות) בפורומים של מירי מסיקה וקרן פלס. תחביבים אהובים: מחשבים, לשמוע מוסיקה, סרטים, טלויזיה, שיעורי לשון לשעבר
מתי היתה הפעם הראשונה שהכרת את עלמה? שמעתי את אגו טריפ כמה פעמים באותו יום ברדיו מהו השיר הראשון ששמעת? אגו טריפ
מה היתה תגובתך הראשונית? זכרתי כבר באותו יום את רוב השיר בעל פה מרוב שהוא טוב וקליט
האם רכשת את האלבום, או מתכוון לרכושו? עדיין לא רכשתי. במידה והקשבת לו, מהו השיר האהוב עלייך, שהכי התחברת אליו? שיר אהבה אינדיאני (או בקיצור מיגל) השיר שאני הכי אוהב. משמיעה ברפרוף אהבתי גם את "דע" ואת "אין עליך". (לדעתי אחד מאלה צריך לצאת כסינגל רביעי!) האם היית בהופעה? לא, אבל ממש בא לי האמת
מהו הדבר שהכי ריגש אותך בלגלות את עלמה? זמרים ויוצרים צריכים להיות ממש ממש ממש ממש טובים כדי שאני אוהב אותם, אני מתחבר לסגנונות מוזיקה מאוד ספצייפים אז אם עלמה בין הפייבוריטיות אצלי זה אומר שהיא ממש ממש ממש טובה
משהו שתרצה להוסיף ולספר, עליך או על עלמה? נראה לי שאמרתי הכל

ה אiר

New member
../images/Emo140.gifתומריקו ...

אני מסכימה איתך לגבי 'דע', הוא כבש אותי מיד. ובד"כ לוקח זמן עד ששירים חדשים מחלחלים לי ככה. כששמעתי את הדיסק לראשונה, בוקר אחרי המופע הראשון באוזן השלישית בת"א, אשכרה ריקדתי למשמע השיר (הבית היה ריק)... אחלה שיר פתיחה. והייתי רוצה לשמוע אותו כסינגל
. תודה לך חומד.
בהצלחה לנו

hilali1

New member
../images/Emo50.gif לפורום ולעלמה../images/Emo70.gif ../images/Emo9.gif

viko222

New member
ישששששש,מעולה../images/Emo99.gif

פורום כמו שרצתי איזה כיף. נאחל שהפורום יהיה פעיל מאד ונהיה כמו משפחה אמיתית
שם:ויקו משמעות לכינויך, אם יש:השם שלי באנגלית
גיל:18 מיקום בארץ:מרכז מסגרת בה אתה נמצא כרגע בחייך:לימודים? פורומים בהם משתתף:מירי מסיקה ובריטני ספירס
X76383 מתי היתה הפעם הראשונה שהכרת את עלמה?עם הלהיט "עם הגב" מהו השיר הראשון ששמעת?עם הגב.. מה היתה תגובתך הראשונית?אווו,איפה אפשר להוריד תשיר?
האם רכשת את האלבום, או מתכוון לרכושו?מתכוון... במידה והקשבת לו, מהו השיר האהוב עלייך, שהכי התחברת אליו?הקשבתי לו האמת.עם הגב פשוט ממגנט אותי.. האם היית בהופעה? [כל מי שהיה מחוייב לשתף, איך היה]לא
מהו הדבר שהכי ריגש אותך בלגלות את עלמה?את הסיפור על אמא שלה:-\

ה אiר

New member
ויקו, איזה כיף, אה? ../images/Emo140.gif

אמן ואמן. זה באמת תכף זמן לאיחולים משפחתיים, חגים וזה. מפתיע אותי שאני לא היחידה שהתאהבה ב'עם הגב'... הוא הפייבוריט שלי ואני רגילה דווקא להיתפס לשירים פחות "נאהבים" על השאר. התשובה שלך לשאלה האחרונה העציבה אותי, אני אשמח לשמוע יותר מה ריגש אותך בסיפור...

viko222

New member
מפתיע?

זה שיר כל כך יפה ומרגש
אי אפשר שלא להתאהב בו מהשמיעה הראשונה.

linor417

New member
טוב,אז..

שם: לינור. משמעות לכינויך, אם יש: השם מסגיר הכל. גיל: 16,לכמה זמן שרק אפשר. מיקום בארץ: מסגרת בה אתה נמצא כרגע בחייך: תיכון.. פורומים בהם משתתף: בצורה פעילה בפורום 'היהודים' ו'רוק'. בקריאה "סמוייה" ב'פינק פלויד','רוק ישראלי' 'צמחונות וטבעונות'. תחביבים אהובים: יש מספיק. מתי היתה הפעם הראשונה שהכרת את עלמה? את עלמה כעלמה,בזכות השפעתה של עדי[ה אור.] מהו השיר הראשון ששמעת? אגו טריפ,ממש בטעות. מה היתה תגובתך הראשונית? לא כל כך התייחסתי,אבל חשבתי שהוא "עושי" טוב[לא כמו סטייק נגיד.] האם רכשת את האלבום, או מתכוון לרכושו? אכן,נרכש. במידה והקשבת לו, מהו השיר האהוב עלייך, שהכי התחברת אליו? זה עניין של רגעים.. האם היית בהופעה? [כל מי שהיה מחוייב לשתף, איך היה] לצערי,טרם הספקתי. מקווה שבקרוב. מהו הדבר שהכי ריגש אותך בלגלות את עלמה? הכנות...לפחות ממה שהספקתי להכיר. משהו שתרצה להוסיף ולספר, עליך או על עלמה?
.. תמונה שלך [ לא חובה, אבל כמובן שנשמח]:

ה אiר

New member
../images/Emo140.gif אהובה משכבר הימים...

אהבתי את התשובה "עניין של רגעים"... אני בהחלט יכולה להתחבר לזה. ואל תצטערי שבקרוב, תשמחי שמחכה לך חוויה
. "הכנות" יש בה המון...

lifie

New member
טוב העתקתי מהקומונה

כי אני עצלנית ... שם: אוׁרִי גיל: 27 (מעלה פה את הרף...) מיקום: אי שם בדרום ליד הים פורומים: הרבה... כרגע: עובדת והרבה פעם ראשונה: ברדיו ... (אחרי זה הדיסק לא מפסיק- באוטו, בבית ובמשרד) שיר: המופלאה בנשים(חזק ביותר!) רכשתי גם רכשתי הכי מרגש-האמיתיות והצניעות (שמעתי אותה אתמול במקור בגלגל"צ והתמוגגתי) עלמה תעשי לי ילד... מה אני אוהבת בעלמה את הקול הזה שחודר לי עמוק למוח ומשגע אותו... את השירים עם המשמעויות-כבר אין את זה בארץ... את הדיבור הצנוע... -כששמעתי אותה בגלגלצ היא הייתה נטולת מניירות של כוכבות -מדהים!!! יאלללההה עלמה!!!

ה אiר

New member
../images/Emo140.gif תודה לך, שם-מהמם-שכמותך.

אמת וצניעות, בהחלט יש בה בשפע. שמחה מאד לראות אותך כאן

טוב אז...

שם:עדי משמעות לכינויך, אם יש: בתקופה שחיפשתי זוגיות וגם היה הומור/ ציניות גיל:29 מיקום בארץ:יהוד מסגרת בה אתה נמצא כרגע בחייך:אני מורה לחינוך מיוחד וסטודנטית לתואר שני בבר אילן פורומים בהם משתתף:קרן פלס, איה כורם ומירי מסיקה ואריק ברמן תחביבים אהובים:קריאה, טיולים מתי היתה הפעם הראשונה שהכרת את עלמה?שיצא הסינגל הראשון מהו השיר הראשון ששמעת?אג טריפ ועם הגב מה היתה תגובתך הראשונית?אהבתי האם רכשת את האלבום, או מתכוון לרכושו?רכשתי אחרי הופעה בזאפה במידה והקשבת לו, מהו השיר האהוב עלייך, שהכי התחברת אליו?40 מעלות בצל ושמיים אפריקאים האם היית בהופעה? [כל מי שהיה מחוייב לשתף, איך היה כתבתי על זה בקומונה, היה לי מוזר כילא הכרתי את רוב השירים מהו הדבר שהכי ריגש אותך בלגלות את עלמה?הכי אהבתי את הרגישות שלה שהתגלתה בשיר שלא בדיסק על הפליטים אני אוהבת את כל תחושת השאנטי, הכאילו רגאיי, שיש לטעמי בדיסק ,זה מרגיע אותי ומשמח אותי משהו שתרצה להוסיף ולספר, עליך או על עלמה? תמונה שלך [ לא חובה, אבל כמובן שנשמח]:

ה אiר

New member
אהלן עדי ../images/Emo140.gif

התואר השני הוא באותו תחום של התואר הראשון? מעניין
איזה יופי אני שמחה לשמוע על הרשמים שלך מהמופע בזאפה. בקרוב אצלי ואצל כולנו. אני יכולה מאד להזדהות עם תחושת הרוגע שהיא משרה...

למעלה