~
~ ברוכים הבאים לפורום! ~
~

ה אiר

New member
אני אחלה ליידי, נותנת לכם את הכבוד קודם ../images/Emo9.gif

גם תורי יגיע

ה אiר

New member
קדימה, תורי.

שם:
עדי משמעות לכינויך, אם יש:
שם של שיר שמאד מחוברת אליו. והוא מסמל בשבילי את הכמיהה להגיע לאור- שהאור הוא בעצם השלווה וההשלמה שלנו. שי עוד כמה פרשנויות מופשטות, אבל זה לפורום חפירות ארכיאולוגיות.
מרכז מסגרת בה אתה נמצא כרגע בחייך:
עבודה ולימודים בע"ה
פורומים בהם משתתף:
מנהלת את פורום היהודים בעיקר. תחביבים אהובים:
שירה, כתיבה, נגינה, ציור, עיצוב, צילום. מתי היתה הפעם הראשונה שהכרת את עלמה?
דרך הרדיו ששידר ללא הרף את 'אגו טריפ' מהו השיר הראשון ששמעת?
'אגו טריפ' מה היתה תגובתך הראשונית?
"שוב לקחו שיר ישן ועשו לו עיבוד קיצבי?" האם רכשת את האלבום, או מתכוון לרכושו?
רכשתי מיד בתום המופע באוזן השלישית בת"א...[ונשבעת שלא תיכננתי, כי כרגע אני בין עבודות] במידה והקשבת לו, מהו השיר האהוב עלייך, שהכי התחברת אליו?
עם הגב. דפנטלי. האם היית בהופעה? [כל מי שהיה מחוייב לשתף, איך היה]
הייתי בשני מופעים אינטימיים בחנויות
אפילו היא הרגישה הזויה... אוירה מאד מיוחדת. ונהנתי מכל רגע. האמת שלה נשפכת החוצה והיא לא מפסיקה לחייך, להצחיק את הקהל ולהיות כזאת מקסימה וגאונה בפשטות שלה. מהו הדבר שהכי ריגש אותך בלגלות את עלמה?
שהיא נטולת מניירות כמו שאורי אמרה... הצניעות שלה. ומבחינת השירים, הליריקה העשירה והעיבודים האותנטיים. משהו שתרצה להוסיף ולספר, עליך או על עלמה?
רק התחלנו... אני גאה על הפורום וגאה בכם וכולי תקווה שהפורום הולך רק להתמלא ולהיות עשיר בתכנים. בתור התחלה אני גם אדאג למשחקי-משימות חברה שנכיר יותר. תמונה שלך [ לא חובה, אבל כמובן שנשמח]:
אני לא מאמינה שאני היחידה, אתם צריכים לעבוד על האומץ שלכם!!! מקווה שתעיזו בהמשך... אז זו תמונה עם עלמה אחרי המופע בצומת ספרים .

Mi amor. I'ts Miguel.

שם: נופר
משמעות לכינויך, אם יש: סתם, כינוי שהומצא לי. גיל: 19 מיקום בארץ: אריאל מסגרת בה אתה נמצא כרגע בחייך: עבודה, לפני של"ת [גרעין נח"ל.] פורומים בהם משתתף: היהודים, בעיקר. תחביבים אהובים: מוסיקה!
טיולים רחוקים. מתי היתה הפעם הראשונה שהכרת את עלמה? כששמעתי אותה ב- 24. התאהבתי. מהו השיר הראשון ששמעת? אגו-טריפ. מה היתה תגובתך הראשונית? "וואו. מי זאת?" האם רכשת את האלבום, או מתכוון לרכושו? מתכוונת עד מאוד. במידה והקשבת לו, מהו השיר האהוב עלייך, שהכי התחברת אליו? שמעתי את הדיסק כמה פעמים... בינתיים התחבר לי ממש "שיר אהבה אינדיאני" מכניס בי תחושה אחרת, רחוקה. אותו דבר לגבי "גלות בבל השניה". האם היית בהופעה? [כל מי שהיה מחוייב לשתף, איך היה] לא!! רוצה רוצה. מהו הדבר שהכי ריגש אותך בלגלות את עלמה? הקול המקסים הייחודי הזה, התחושה שהיא מעבירה בי כשהיא שרה ממש מרעידה אותי. משהו שתרצה להוסיף ולספר, עליך או על עלמה? שאני רוצה עוד ממנה. תמונה שלך [ לא חובה, אבל כמובן שנשמח]:

ג ב ש ו ש

New member
מצטרף אליכם../images/Emo24.gif../images/Emo88.gif

עלמה מעולה והאלבום שלה טוב מאודדד
אני גבי
בהצלחההה...

ה אiר

New member
גבי../images/Emo70.gif ../images/Emo51.gif

אבל תענה על השאלון היכרות בתור התחלה, אל תהיה רע....

ג ב ש ו ש

New member
הנה,עניתי../images/Emo26.gif../images/Emo88.gif

שם:גבי:] משמעות לכינויך, אם יש:ככה החבר'ה קוראים לי..למרות שזה משתנה כל פעם
מסגרת בה אתה נמצא כרגע בחייך:צבא
פורומים בהם משתתף:נינט טייב,שורטי,מאיה בוסקילה,דנה לפידות,עברי לידר..די הרבה
תחביבים אהובים:הופעות,להיות עם החבררים שלי
ומכל מיני.. מתי היתה הפעם הראשונה שהכרת את עלמה?-כששמעתי את הסינגלים ברדיו
מהו השיר הראשון ששמעת?-נראה לי ש"עם הגב". מה היתה תגובתך הראשונית?-אהבתי מאוד
האם רכשת את האלבום, או מתכוון לרכושו?-רכשתי כמובן
במידה והקשבת לו, מהו השיר האהוב עלייך, שהכי התחברת אליו?-אוהב מאוד את אגו טריפ,עם הגב ושיר אהבה אינדיאני
האם היית בהופעה? [כל מי שהיה מחוייב לשתף, איך היה]-לצערי לא.. מהו הדבר שהכי ריגש אותך בלגלות את עלמה?-שגיליתי אותה
משהו שתרצה להוסיף ולספר, עליך או על עלמה?-אממ שומדבר מיוחד.. תמונה שלך [ לא חובה, אבל כמובן שנשמח]:-לא צריך

../images/Emo3.gif

שם: גל משמעות לכינויך, אם יש: ציטוט מהשיר "So Excited" של ג'נט - "Act bad Don't hurt me LookSexyTalksDirty ..Get me so excited" גיל: 17 מיקום בארץ: ירושלים מסגרת בה אתה נמצא כרגע בחייך: שנה אחרונה בתיכון. פורומים בהם משתתף: ג'נט ג'קסון,מדונה,ניקלבאק. תחביבים אהובים: מחשבים,מוזיקה,טלויזיה, בילוי עם חברים. מתי היתה הפעם הראשונה שהכרת את עלמה? לפני מספר חודשים,לא זוכר בדיוק. מהו השיר הראשון ששמעת? אגו טריפ מה היתה תגובתך הראשונית? לא כך אהבתי, ועדין הוא לא בין האהובים עלי. האם רכשת את האלבום, או מתכוון לרכושו? רכשתי במידה והקשבת לו, מהו השיר האהוב עלייך, שהכי התחברת אליו? עם הגב. האם היית בהופעה? [כל מי שהיה מחוייב לשתף, איך היה] - מחר אני אהיה ככל הנראה
מהו הדבר שהכי ריגש אותך בלגלות את עלמה? הצניעות והכנות. משהו שתרצה להוסיף ולספר, עליך או על עלמה?
תמונה שלך [ לא חובה, אבל כמובן שנשמח]: של ג'נט

למעלה