הופ הופ טרללה שושקה גדלה בשנה

LeAnnDylan

Well-known member
../images/Emo79.gifהופ הופ טרללה שושקה גדלה בשנה../images/Emo79.gif../images/Emo65.gif

טוב פאקינג 5 בבוקר עכשיו ומזה אין לי כוח לכתוב לך ברכה מושקעת וחופרנית. אני בקושי מצליחה להשאיר את העיניים פקוחות. אבל אני לא חושבת שאני אהיה מול מחשב במשך היום אז אני אפתח את השרשור עכשיו ואגיב אליו בהודעה מושקעת בהמשך. בנתיים אתן מוזמנות לאחל לחן (West Doll) שבת שלום, חג שמח והפי בירטד'י טיל ד'ו שיהיה לך המון מזל טוב
|שיערות בידיים| |רגליים| |שוורצי|

West Doll

New member
../images/Emo99.gif

יואו אני בת 21. אני עוד שניה זקנה
ד"א אתמול שרתי בקריוקי ביומולדת שלי את ביפור הי צ'יטס
זה היה אחרי שזייפנו שעות על גבי שעות וכבר נגמר לי הקול...בכל מקרה, קרי היתה רוצחת אותי ומעיפה אותי מהפאן קלאב שלה אם היא היתה שומעת אותי...אפילו לפייסבוק אין לי אומץ להעלות את זה :|

symptoms

New member
הופל'ה!

חןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן
המונמוןמוןמוןמוןמון מזל טוב!! שתהיי מאושרת ושאוסף הקאנטרי המרשים שלך רק יגדל (ובמיוחד קרי) שהלימודים שלך ילכו סבבה ושתמשיכי להנות מהם. שתזכי גם את לטוס איתי ועם צליל לנאשוויל (
) שקרי תשיר את BHC המון פעמים כדי שתוכלי לזייף איתה (וכדי שיהיה לה תירוץ ללבוש מכנסונים, ואם כבר זה, שהיא לא תפסיק ללבוש מכנסונים עכשיו בגלל מייק המעצבן) אה, כן, ואני מקדישה לך את ההופעה הזאת. טוב, בקיצור, אני לא משהו עם ברכות אז שיהיה לך הכי טוב בעולם ויומולדת נהדר. מתה עליך
רעות

West Doll

New member
יו אמן לכל מה שאמרת!../images/Emo99.gif

ונראה לך שהיא תפסיק עם המכנסונים? טוב שהיא לא נהייתה סלאט צמרת רק מאז שהם ביחד
ויו ההופעת בריטני
אם הייתי בקהל והיא היתה מעיפה עליי את הכסא לא הייתי שוטפת אותו לעולם וישנה עליו כל לילה
|רגליים| תודה רעווווווות! מתה עלייך

LeAnnDylan

Well-known member
והנה הברכה המושקעת שלך../images/Emo99.gif

אז קודם כל שיהיה המון המון מזל טוב!
הייתי מאחלת לך עד 120 אבל כיוון שאת כבר חצית 70% מהגיל הזה אני אשאוף למשהו רחוק יותר כדי שלא תחשבי שאני מנסה לבנות לך קבר
אז אממ איך 380 נשמע לך?
מאחלת לך שתלמדי לנגן בגיטר הירו, או לפחות שפרוסקי תלמד לצלם ולערוך כדי שזה יראה כאילו יש לך מושג מה את עושה
רצוי גם שתלמדי לשיר, כי כמה כבר וידאוים שלך מזייפת אפשר לשים בפייסבוק בלי שיחסמו לך את החשבון?
שלא יעשו לך יותר
במיטה אלא אם כן את נוכחת בזמן התהליכים גם אם מדובר ב
עם הרייט רעות (
) שלך... שלא תלכי יותר לאיבוד בדרכים, תגיעי למושבים שכוחי אל (וחוות) או שלא תמצאי חניה בעזריאלי מאחלת לך המון משמשים ודאבליו-יות פור דה רסט אוף יור לייף;; (אפשר גם להוסיף דולי פרטוניות ופנתרות לחגיגה אם את ממש מתעקשת למרות שעושה רושם שהן נהנות בעצמן;;) מאחלת לך שאבא שלך יקנה לך כבר
ותוכלי לבוא לבקר אותי כמו שצריך במקום לנסוע ברכבת כמו פשוטי העם (
) ונוכל להכין עוד מלא וידאוי התאבדות, אפילו נוכל להוסיף לרפוטאר שירים חדשים כמו "הגיע הזמן לקנות אקדח" נשמע לי זהה בכוונה כמו "אני רוצה למות") הייתי מאחלת לך לחרוך את עצמך שוב רק כי עברת כבר את 18 ועכשיו לא תצטרכי לחכות 2 עשורים כדי לקבל את המיליונים
אבל אני לא מרגישה במצב רוח כ-זה נחמד.. מאחלת לך שתצליחי להיפטר מכל הנכים שעוקבים אחריך ומשאירים לי הודעות נאצה בפייסבוק שלך
(או לפחות שתלמדי למחוק ולחסום אותם
) אבל הכי הכי חשוב! ויאללה נגיע כבר לעיקר! מאחלת לך שעכשיו כשיש לך מלאמלא
תוכלי לקנות את האופרי ואז נתחתן ואני אשים לך רעל עכברים בקפה ותמותי ואז האופרי יהיה שלי שלי ורק שלי
|מואהאהאה| אבל לפני שתמותי אני ארשה לך ללכת להופעה של קרי שם ואני אדרוש ממנה ללבוש מכנסונים ואאיים עליה שאם לא תסכים לשתף פעולה אני אפרסם שלטי חוצות שלה עם השיערות בידיים של דידי מהתמונה המזוויעה ההיא
(אפשר גם לפטשפ כמה שיערות ברגלים ובבית שחי להעצמת המסר...) מאחלת לך שלפני שתמותי (אחרי שתתחתני איתי) תמצאי לך איזה
שווה |בלייק| והוא יבתק את בתוליך (כי באסה למות בתולה זקנה
) אבל לפני כל זה (נו אני חייבת להתקשר לברכה של קרלס!) אני מאחלת לך ולנו שנטוס יחד לרוד טריפ קוסט טו קוסט ונראה את כל מי שאנחנו אמורה לראות (מינוס מופעים פותחים של כל מיני משמשיות) מלאמלא קריות ומירנדות וג'נפריות והאף-יות ונו, כל הכוסיות המאנקיות (מינוס מירנדה שהיא לא בדיוק כוסית אבל היא כן מאניקית) שצריכות לאכול מלאמלא שוקולד ולהשמין ברגלים
קיצר נו, את יודעת מה אני מאחלת לך! למה את נותנת לי לחפור סתם
לאביו מלאנתאלאפים
וכמובן איך אפשר בלי תצוגת אייקונים לאסביט במיוחד?

West Doll

New member
ווהו../images/Emo99.gif כמה אותיות! וכולן בשבילי../images/Emo99.gif

איזה ברכה שווה! הברכה הזאת היא בדיוק מה שהייתי צריכה
אני הולכת להדפיס את זה ולמסגר את זה מעל המיטה ממש ליד קרי
ויואו רגליים של קרי ושוורצי בבת אחת
|התקף לב|

LeAnnDylan

Well-known member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif סתומה../images/Emo6.gif

מזל טוב!

טוב האמת שכבר אמרו כאילו הכל אבל באמת ובתמים שתגדלי להיות אישה טובה עם משפחה מרובת ילדים. תמצאי את האחד ו\או האחת שלך. שיהיה לך רק אושר
, עושר
, כושר
, קושר
, פושר
וכך הלאה. שתחיי את חייך על הצד הטוב ביותר, תסתכלי תמיד על חצי הכוס(|חי|) המלאה. שתהני לך ושתסעי שוב לחו"ל ותחזרי גם
אבל לא להגזים- יו רממבר וואט יור ניס אר פור
יום הולדת שמייייייח

West Doll

New member
וואי תודה דרורית../images/Emo23.gif

לא קיבלתי כזאת ברכה דוסית מכיתה ח'

Guncrazy

New member
מזל טוב!../images/Emo65.gif

אני מניחה שגם אצלך אפשר לאחל לך המון קרי אנדרווד וזה יפטור אותי מברכה, נכון? (תגידי שכן...) חוץ מקרי אני מאחלת לך המון מזל טוב עד 120 ושתמיד תיהי מאושרת (וגרוזינית)

West Doll

New member
תודה שירלי../images/Emo99.gif וקרי בהחלט מספיקה לי../images/Emo226.gif

למעלה