המלצות שירים

../images/Emo79.gifהמלצות שירים../images/Emo79.gif

איזה שיר (לאו דווקא של לירון) אהבתם השבוע או לאחרונה ובא לכם להמליץ לכולם לשמוע? אני בוחר במירי מסיקה - "אתה אף פעם"
מה ה
שלכם?

נ ט ע ש ה

New member
כמה שירים שלא הפסקתי לשיר כל השבוע

Robbie williams- Angels The eagls- Hotel California (שאפשר לומר שהם כן קשורים ללירון... הוא שר אותם מקסים במפגש
)Elton Jhon- Your Song Robbie Williams- Beyond the sea וזהו לעת עתה

Inbar789

New member
הווו../images/Emo103.gif../images/Emo130.gif../images/Emo119.gif

כל הפסקול של מלך האריות באנגלית
במיוחד גלגל החיים והאקונה מטטה

Inbar789

New member
לאאאא../images/Emo7.gif../images/Emo103.gif../images/Emo130.gif../images/Emo119.gif

אני שרשרתי נכון, נשבעת לכם

Inbar789

New member
הו בהחלט../images/Emo99.gif../images/Emo103.gif../images/Emo130.gif../images/Emo119.gif

זה נכלל בכל הפסקול

../images/Emo91.gifשלי!../images/Emo9.gif../images/Emo60.gif

Roxette - Listen To Your Heart [שזה השיר שליי,אני יכולה לשמוע אותו הרבה פעמים וזה לא ימאס לי
] Cascada - Everytime We Touch
להיות איתך-דיימנדז
רוצה אל החופש-דיימנדז
לאן שלא תלכי-שירי מימון
היא יודעת-נינט טייב
אחלום לנצח-מופע הארנבות של ד"ר קספר!

BlaBluShit

New member
המלצה שלי!

the young and the hopless- good charlotte The Hardest Button To Button- White Stripes wings of a butterply- HIM (הסינגל החדש
ובכלל כל הדיסק החדש ממולץ!!!) i need lunch- dwad boys copy+ tv- blur the ghost of you- my chemical romance ghost of you- good charlotte ראיתם אותו שם של שיר לשתי הלהקות הכי שליטה שיש!
\מאוהב|

../images/Emo91.gif שלייייייייייי

ההמלצות הכי חמות שלי ובאמת אם תשמעו תתאהבו
הם: השיר=> Since U Been Gone של Kelly Clarkson והשיר=> My Happy Ending של Avril Lavigne והשיר=> באה אליכם של מירי מסיקה והשיר=> אולי של רוני דואני והשיר=> Sk8er Boi של Avril Lavigne והשיר=> Incomplete של Backstreet Boys זהו .. נשבעת אם תשמעו תתאהבווווו
חייבים לשמועעע
שירים מהממים
מקווה שתוהבו

למעלה