יוצאת למסע מוסיקלי

../images/Emo79.gifיוצאת למסע מוסיקלי../images/Emo79.gif

עם 650 שקל שקיבלתי ליומולדת
מתלבטת בצורה קשה אילו דיסקים לקנות...
עזרו לי!

a white swan

New member
הסמית´ס!

קנו לי דיסק שלהם ליום הולדת וישר אחרי זה קניתי עוד אחד-את the queen is dead שנחשב לאלבום הכי טוב שלהם,או הכי מוכר,לפחות. אם לא אותם תקני את האוסף של דייר סטרייטס או את סופר פרי אנימלס..זה מה שאני הייתי עושה. אם אין לך את הסטרוקס זו גם אפשרות. ד"א-מזל טוב

../images/Emo51.gif

את הסמיתס אני לא אוהבת, דייר סטרייטס הם אפשרות, סופר פרי אנימלס לא, סטרוקס טובים אבל לא עד כדי דיסק :) חשבתי לקנות משהו של קאונטינג קרוז, סמאשינג, פיקסיס, או פלסבו... יש המלצות לדיסקים נבחרים שלהם?

Papito

New member
למה לא סופר פרי אנימלס?

אני מציע לך לנוסת את האחרון שלהם RINGS AROUND THE WORLD לא תתאכזבי זה בטוח...

למה לא סופר פרי אנימלז?

בכל אופן, ממה שהזכרת, האלבום של פלאסיבו Without You I´m Nothing הוא הכי טוב שלהם. אם את קונה פיקסיז, לכי על Doolittle או לחלופין על Surfer Rosa. סמאשינג פאמפקינז הכי כדאי האלבום הכפול Mellon Collie and the Infinite Sadness. אחרונים חביבים, הקאונטינג קרואוז, מאוד קשה לי לקבוע מהו הדיסק הטוב ביותר שלהם. את יודעת מה? לכי על Recovering the Satellites. אחלה דיסק. חוץ ממה שהזכרת, אני רוצה להמליץ לך על כמה אלבומים משלי: Cooper Temple Clause - See This Through and Leave Badly Drawn Boy - The Hour of Bewilderbeast dEUS - Worst Case Scenario Weezer - Pinkerton Ben Folds Five - Whatever and Ever Amen Shy Nobleman - How to Be Shy Gorky´s Zygotic Mynci - Spanish Dance Troupe B.R.M.C. - Black Rebel Motorcycle Club Dave Matthews Band - Under the Table and Dreaming Blur - Modern Life Is Rubbish Grandaddy - The Sophtware Slump

תודה, תודה, תודה!

עזרת לי מאוד, מעכשיו אתה החבר הכי טוב החדש שלי!!!! וסופר פרי אנימלס פשוט... חסר בהם משהו... לא יודעת... אז מה קונים?: פרל ג´אם-10 }חיכיתי לקנות את 3 הדיסקים האלה נירוונה-Unp }הרבה יותר מדי זמן. באמת. רדיוהד-the bends}הרבה הרבה יותר מדי... פיקסיס- בין השניים שהזכרת ההתלבטות הרשמית תיערך בחנות פלסיבו-without you סמאשינג-mellon קאונטינג-recovering ואם לא יגמר לי הכסף אז או עוד משהו של פרל או רדיוהד, או באמת את בלר שקצת שכחתי מהם בשנה האחרונה האמת... כל השאר באמת נהדרים אבל אני בתקציב מוגבל, והם בעדיפות שניה,
שכחתי שאני צריכה לקנות גם תיק לגיטרה.. פאק... לא ישאר לי כסף לכלום... אני פשוט לא רגילה לזה שאני צריכה לבחור אילו דיסקים לקנות! אני רגילה לנסות לגרד כסף מהפינות של הקירות בחדר המדרגות בתקווה לקנות דיסק אחד!! תאחלו לי בהצלחה?
, אוי חמודים,

Melody2000

New member
אם radiohead אז..

the bends זה אחלה אלבום ואני אוהבת אותו מאד אבל.. ok computer הוא בהחלט במקום הראשון..והרבה סכימו איתי שהוא פאר היצירה הרדיוהדית..

חומר למחשבה

ראיתי שכמה אנשים פה ניסו להגדיר "רוק אלטרנטיבי". אם "רוק אלטרנטיבי" הוא למעשה רוק שלא מושמע ברדיו, אז תסלחו לי, אבל רדיוהד, ובמיוחד ד´ה בנדס ואוקיי קומפיוטר, הם לא בדיוק אלטרנטיבה. הרי צריך יותר מיד אחת כדי למנות את השירים מתוכם שהושמעו ועדיין מושמעים בתחנות הרדיו למיניהן. הייתי רוצה לראות הגדרה מעט יותר טובה ל"רוק אלטרנטיבי", כי אני בטוח שרוב האנשים פה לא יסכימו עם הטענה שרדיוהד אינה שייכת לז´אנר הזה.

Esmena

New member
רדיוהד היא שליחה של הרוק האלטרנטיבי

במיינסטרמים. זה המיינסטרים של האלטרנטיבה, חביבי פליפסייד. ודרך אגב, אני גם מאוד את אמזיאק.

Charlotte

New member
.....

אני כנראה קונה את האלבום של TCTC... או וויזר, או BRMC... או idlewild? אוף
יש לי כסף רק לשני דיסקים. ואם כבר מדברים על דיסקים, אז מהיום יש לי את live and the wireless ו nu clear sounds של אש (מה שאומר שהשלמתי את האוסף אש שלי
).

Cruvi7

New member
כבר רשמתי על הסמשינג בגרנאג´

אנחנו בסה"כ כמעט אותם אנשים. ופה אני ארשום על רדיוהד, לפחות על הרוק: דה בנדס - אבן פינה בבריט-רוק של שנות התשעים, פשוט חובה של דיסק. אוקיי קומפיוטר - יותר אלטרנטיבי מדה בנדס, דורש יותר מסתם שמיעה. ואחלה פורום. Long Live the Smashing!

Esmena

New member
מה בקשר לפורום סמשינג בהייד פארק,

שגוסס לאיטו? בא לכם לעזור לו קצת?

StormLord

New member
זה ברור

קני את כול הדיסקים של מיוז ותמתיני לאביב 2003

suedehead

New member
דיסקים

Pavement - Brighten the Corners the smiths - the queen is dead Belle & Sebastian- If You´re Feeling Sinister gomez- bring it on lali puna- scary world theory אבל אני לא בטוחה שזה הטעם שלך ...תבדקי :)

zooey

New member
לפני שאת חושבת בכלל ללכת לחנות תנסי

להזמין באינטנרט גם ממשום זיותר זול וגם בגלל המבחר ואם כבר המלצות דברים שלא נראה שיש לצערי בארץ אז - auteurs - now I am a cowboy richard hawley - Late Night Final hefner - fidelity wars jack - jazz age כל דיסק של פאלפ (תלוי מה יש לך אם בכלל) black box recorder - england made me האמת שזה תלוי מה את אוהבת לשמוע, אני בזמן האחרון קצת לא מגוון מבחינה מוזיקלית. לא ביקשת דברים חדשים נכון?

למעלה