מסירה, מכירה, קניה וחיפוש מוסיקה לכאן

• פותח הנושא Boone
  • פורסם בתאריך

daniel9977

New member
למכירה: תקליט אוסף הזוי ונדיר של אזולאי מיפו

שלום, למכירה: תקליט אוסף בהוצאת אזולאי מיפו שנקרא "מצעד פזמוני השנה". העטיפה מנויילנת (למינציה). העטיפה והתקליט במצב משומש טוב. המחיר הוא רק 100 ש"ח. דניאל. 052-3239388 03-6023132

daniel9977

New member
לא ברור מי המבצעים. המחיר הוא רק 50 ש"ח!

חבל לפספס במחיר כזה!

../images/Emo175.gif ספרי מתח למכירה ../images/Emo175.gif

למכירה ספרי המתח הבאים: 1. דם חם / הרלן קובן- 40 ש"ח. 2. מירוץ מטורף / הרלן קובן- 40 ש"ח. 3. המנכ"ל / ג'וזף פיינדר- 35 ש"ח 4. פרנויה / ג'וזף פיינדר- 35 ש"ח 5. שעות מתות / אורי אדלמן - 35 ש"ח. 6. המתנדב/ מייקל רוס- 35 ש"ח. 7. האישה השנייה/ יאיר לפיד- 35 ש"ח. 8. סופו של מיסטר Y/ סקרלט תומאס- 40 ש"ח. 9. דמדומים/ סטפני מאייר- 40 ש"ח. 10. הערעור/ ג'ון גרישם- 35 ש"ח. לפרטים ניתן לשלוח מסר |

Noam S

New member
תקליטים ודיסקים

הקליקו על הלינק בחתימה שלי, יש שם אלבום Music בצד שמאל עם תמונות של כל מה שאני מוכר. פנו כאן במסרים אם מצאתם משהו

maiodo

New member
מישהו צריך קלטות טייפ?

יש לי מלא מה עושים איתם? מישהו צריך?

maiodo

New member
למכירה זיכוי בהנחה באוזן השלישית

בחנות האוזן השלישית בתל אביב יש שם ספרים דיסקים תקליטים דיוידי וכול מיני הזיכוי על סכ 246.50 ואנחנו מוכרים אותו ב-210 ויש לנו שניים כאלו :) פנו בפרטי

מגי כהן

New member
מחפשת תקליטונים של להקות קצב ישראליות מה-70

1. להקת הצוענים 2. פרפר אטומי 3. מייק והגולדסטרים 4. להקת המהפכה

avii28

New member
נגן המוסיקה מאפשר האזנה ליותר מ 10,000 תחנות

נגן המוסיקה מאפשר האזנה ליותר מ 10,000 תחנות רדיו באינטרנט ולקבצי מוסיקה מהמחשב בכל מקום בבית מחיר מלא: בזק 1436.4 ₪ מכשיר בעל צג גרפי איכותי וגדול במיוחד, מגוון חיבורי סאונד מתקדמים לחיבור מערכת סטריאו או מערכת קולנוע ביתי ובעל תפריט עשיר במגוון שפות כולל השפה העברית. המכשיר מופעל באמצעות שלט רחוק מחיר 500ש''ח 0525682028 אבי

מחפש את פורטיסחרוף/סחרוף הבאים:

- פסקול קלרה הקדושה - 11א - על המשמרת גם פורטיסים נוספים יכולים להיות בסדר. לפניות אנא שלחו מסר.

The Fading

New member
מוכר את PINK FLOYD - THE FINAL CUT

המחיר ? 30 שקל בלבד. אני גר בת"א אגב.

עפטוב

New member
מעוניינת לקנות את סדרת ספרי "המומינים" בעברית

מעוניינת בעיקר בספר "זכרונותיו של מומין-אבא". הספרים נכתבו על ידי טובה יאנסן. אם מישהו מעוניין למכור אשמח אם תפנו אליי במסר

tapuzina2001

New member
Boone שלום אני מחפשת דיסק בשם את האישה שלי של

מתי כספי האלבום יצא בשנת 2005 מצ"ב קישור שנותן מידע על האלבום המבוקש. תודה תפוזינה

polygram

New member
תקליטונים ותקליטים

תקליטונים מחשבות/ הרקדן האוטומטי – צביקה פיק בשירי דב זלצר – גאולה גיל מתנות לחג – שמואל סגל פורים – מרים אביגל Madubala/Zaira/Mazisu Kestin Kolasi/ Shish Kabab – אריס סאן שירים מהסרט "מרי פופינס "– Marni Nixon תקליטים פסטיבל שירי ילידם מס' 1 פסטיבל שירי ילידם מס' 8 פסטיבל שירי ילידם מס' 9 פסטיבל שירי ילידם מס' 10 יוסי בנאי קורא את טור המלחמה של חיים חפר – יוסי בנאי תקליטי מוסיקה קלאסית שונים 10 ₪ כל פריט

ליטרט

New member
דיסקים למכירה!

למכירה הדיסקים הבאים: אביב גפן - עם הזמן, מהדורה מיוחדת (כפולה), הכוללת גם את הדיסק 'מחוץ לתחרות' - 45ש"ח - נמכר ארקדי דוכין - יותר ממני (כפול) - אוסף הכולל את 'המיטב' ו'אוסף פרטי' - 40ש"ח - נמכר אביתר בנאי - אביתר בנאי (הדיסק הראשון שלו) - 30ש"ח עידן רייכל - הפרויקט של עידן רייכל / ממעמקים - 30ש"ח עברי לידר - מלטף ומשקר - 25ש"ח עברי לידר - האנשים החדשים - 25ש"ח עברי לידר - זה לא אותו דבר - 25ש"ח MORRISSY - RINGLEADR OF THE TORMENTOS 40ש"ח TRICKY - MAXINQUAYE 30ש"ח THE CALLING - CAMINO PALMERO 20ש"ח

ליטרט

New member
ערכה (קיט) מקצועית לדי ג'י

או למי שרוצה להיות די ג'י. פרטים נוספים ינתנו למבקש/ת.

מחפש תקליטי שדרים ישראלים (ויניל) וקומיקס

מעוניין לרכוש תקליטי שדרים וסינגלים, על תקליטים ולא על דיסקים, שיצאו בישראל. אפשר לשלוח אימייל ל[email protected] או מסר דרך האתר. תודה

אקווה! הלהקה המיתולוגית! מחפשת..

ברבי גירל. זוכרים? אני מחפשת את הדיסק הראשון שלהם (גם השני בא בחשבון). אני רוצה אותו ממש! דברו איתי. תודה.

למעלה