סיכום שבועי

../images/Emo79.gifסיכום שבועי../images/Emo203.gif

איך עבר עליכם השבוע? איזה שירים עשו לכם את השבוע? מהו אלבום השבוע שלכם? גיליתם אמן חדש השבוע שאתם רוצים לחלוק עם הפורום? יש תוכניות לשבוע הבא? תמונה: מסר לאומה: שיהיה לכולנו סופ"ש מקסים!

Miss Small Talk

New member
../images/Emo79.gif

איך עבר עליכם השבוע? אתמול בערב חזרתי מטיול שנתי במכתש רמון, וכל הדרך שמעתי MP4 (ולצערי הסוללה נגמרה מהר מדי). איזה שירים עשו לכם את השבוע? Poets Of The Fall - Carnival Of Rust בלי ספק בכלל! כל שלושת הימים האחרונים אני שומעת אותו בלי סוף, ובגלל שזה טיול שנתי, גם כל החברים שלי. שיר פשוט מדהים, והקליפ ביוטיוב גם מדהים. שיר מצויין ולא נמאס לי ממנו לרגע! מהו אלבום השבוע שלכם? Poets Of The Fall - Carnival Of Rust בגלל שיר הנושא מתוכו
תמונה:

galoosh33

New member
../images/Emo9.gif

איך עבר עליכם השבוע? היה קצת מעייף אבל סה"כ אחלה בחלה! ובגלל שאתם כה חמודים אני אשתף אתכם בעוד כמה דברים ... ביום שני עברתי טסט
זה היה ממש ממש נחמד .. אז יש לי רישיון! והיום נסעתי לראשונה והיה סבבה. שלשום היינו ב"יום שייקספיר" בקאמרי וזה גם היה יפה, ראינו שתי הצגות ואחרי זה היו שיחות עם השחקנים. איזה שירים עשו לכם את השבוע? Fleetwood Mac- Go Your Own Way Duran Duran - What Happens Tomorrow Nirvana - Smells Like Teen Spirit Muse - Stockholm Syndrom מהו אלבום השבוע שלכם? לא משהו ספציפי ... גיליתם אמן חדש השבוע שאתם רוצים לחלוק עם הפורום? זו אחלה שאלה! אבל דווקא השבוע לא עולה לי משהו בראש, כפי שניתן לראות שמעתי דברים קצת פחות חדשים ^^ יש תוכניות לשבוע הבא? להשלים את כל הסדרות טלויזיה שפספסתי בגלל האירועים
תמונה: מסר לאומה: ביי! שיהיה לכולנו סופ"ש מקסים!

ady18

Well-known member
מסכמת

איך עבר עליכם השבוע?בסדר סביר מפגש פורום מצעדים נחמד מה באמת קורה עם המפגש שלנו
איזה שירים עשו לכם את השבוע?מירי מסיקה ככה זה הכי יפה בעולם מאור כהן Duffy - Live Lounge - Ready For The Floor את מי את משקה דמעות סיוון שביט Wind of change – The Scorpions באמת ומקרוב מוקי Bwitched - C’est La Quad City DJ's - Space Jam Fightstar - Floods מהו אלבום השבוע שלכם?אריק ברמן האחד גיליתם אמן חדש השבוע שאתם רוצים לחלוק עם הפורום? יש תוכניות לשבוע הבא?כול מיני תמונה: מסר לאומה:

למעלה