פופקורן 03

Sivan 85

New member
אנחנו בודקות את השטח...../images/Emo6.gif

בקטע השפיות אני ולולוש משתייכות לקטגוריה של "מפגע סביבתי" והפורום המקסים הזה כל כך מסודר ומאורגן שאנחנו מפחדות לבוא כמו טורנדו ולבלגן פה לכולם....
אבל שיחות ג'וניז יבואו כי... זה חלק מהשגרה היומיומית שלי ושל לולוש לריב על החסרונות והיתרונות של ג'וניז צעירים VS ג'וניז מתבגרים/זקנים... או-הו.. אנחנו עברנו הרבה פורומים..
פה בתפוז וגם במקומות אחרים.. כרגע יש לנו מה שנקרא "פורום שחרור לחצים" באג'נדה הנחמד... פורום בידור אסייאתי שם כל הקהילה שנותרה לנו מימי עבר, חברים ותיקים וטובים לאהבה המלוכסנת חופרים איתנו יחד בסוג כזה של שיחות...
אבל הפורום הזה נראה לי אחלה מקום להשתקע בו

sani48

New member
כן

באמת הפורום הזה אחלה מקום להיתשקע בו,ומקווה שניראה אותכם פה כמה שיותר,את ביכלל מאז שהגעת עם התוכנית הטובה שלך שימחת פה הרבה אנשים,והכנסת חיים לפורום,אז יופי שבאת,והבאת איתך עוד חברות טובות ומצחיקות,תביאי עוד הרבה,ותרגישי בנוח לשחרר פה לחץ כמה שאת רוצה :) דרך אגב לגבי האהבה שלך למלוכסנים ,שאני יבין,את מי את הכי אוהבת מהאסיתים,יפנים?קוראנים? סינים?או שהכול הולך? :) יש מצב שתיתחתני בסוף עם אסיתי?:) עם את אוהבת גם יפנים,אז אני יכול לסדר לך כמה :) בי בנתיים מותק

Sivan 85

New member
או-הו.. פתחת פה תיבת פנדורה!../images/Emo9.gif

יפנים יפנים יפנים...! אהבה? אם תשאל את האנשים סביבי הם יגידו "אובססיה" אבל כן.. אני ממש ממש אוהבת את העם הזה... מעבר לבחינה הפיזית (למרות שהם ממש ממש יפים בעיניי) אני ממש אוהבת את המנטליות שלהם, את התרבות, הארץ המדהימה שלהם ובכלל.. כל דבר בהם פשוט קוסם לי
חתונה?... אלוהים גדול
קודם תן לי את הטיול שלי אחרי התואר... לחרוש את יפן בשלושה החודשים הקטנים שנותנים לי... (עם אופציה לסחוט עוד שלושה חודשים דרך הדרגנוע של נריטה..
) אני שמחה שבאתי.. כיף איתכם!

sani48

New member
גם אני שמח שבאת ../images/Emo98.gif

Anata ichiban kawaii (את חמודה מיספר 1)
מקדיש לך שיר של Alan זמרת סינית ששרה ביפנית- http://www.youtube.com/watch?v=k7iCRVLtZlM&feature=channel_page נ.ב- שתיהי ביפן(בעזרת השם),אם תצטרכי משהו תגידי לי,יש לי חברים יפנים שאני עדיין בקשר איתם,והם יכלו לעזור לך.

Sivan 85

New member
אריגאטו!../images/Emo9.gif

יש עוד זמן מה עד אז... אבל אני אזכור את זה... כל עזרה תהיה מבורכת! תודה שוב!

sani48

New member
סבבה מותק,יופי,ומקווה

שלא הבכתי אותך יותר מדי עם המחמאות,אני פשוט מיתחנף אליך כי את סלבריטאית

Sivan 85

New member
../images/Emo6.gif לא חשבתי אחרת....

אתה ברשימת האנשים האהובים עליי שלא יהיה לך ספק...!!!
ביום שאני אהיה כוכבת אתה תהיה האחד הראשונים שיקבלו כרטיסי VIP וכאלה... כאילו אם תהיה לי פמליה.. אתה בתוכה!!
ממש סלבריטי...

nadav1232

New member
הערה קטנה לכן XD

תשתדלו שלא להציף את הפורום בהודעות שלא כל כך קשורות למוזיקה כמו במסנג'ר, 'קיי? ^^~

לולי מ

New member
ברור ברור לא לדאוג../images/Emo9.gif

זה היה מרוב התרגשות שכזו בגלל קבלת הפנים
לא באמת נעשה בלגן
התנצלותנו הכנה

לולי מ

New member
סבתא שלך מפגע סביבתי../images/Emo191.gif

חצופה
אני מעדיפה לראות את עצמנו בתור בעלות אישיות גבולית אבל ניתנות לחיבוב שכאלו

Omer Kun

New member
נהנתי כמו תמיד ^_^

אני ממש אוהב את התכנית הזאת, אפילו שרוב מוחלט של השירים הם לא הסגנון שלי, פשוט כיף להקשיב לתכנית רדיו שמתעסקת רק בזה! רק אבקש משהו קטן, תצצי קצת ביוטיוב באמנים הבאים, אלה האמנים ולהקות האהובים עליי ביותר: Ai Otsuka Chara JUDY AND MARY the brilliant green Tommy Heavenly6 YUKI ת'אמת אני אשמח אם תשדרי כל שיר שלהם, ואם יש בעיה להשיג שירים אפשר לפנות אליי. אם זה קצת יותר מידי כללי, אני אביא לך את השירים המועדפים עליי עם קישורים והכל. אבל זה רק אחרי הבגרות בהיסטוריה.
יום טוב :}

לולי מ

New member
זה כל היופי בתוכנית שלה

היא לא מוגבלת בכמות שלהן
אני בטוחה שהיא תשמח לשים אגב נדמה לי שיש לנו כמה שירים של אי אוטסוקה זו הזמרת ששרה את פלנטריוםנכון? בכל מקרה אני בטוחה שהיא תסכים ואפילו תשמח
ובהצלחה בבגרות

Sivan 85

New member
תודה לך ס.שדרנית לולוש../images/Emo6.gif

כפי שאמרה יד ימיני הנאמנה אני אשמח לשים כל שיר שתרצו.. אם תרצו לציין שיר ספציפי ביחד עם הקדשה נוגעת ומרגשת עוד יותר טוב
אני אבחן את הנושא ואשמע שירים של הלהקות שציינת... באחת התוכניות הקרובות יהיה קרוב לוודאי אחד מהם...
אני שמחה לשמוע שנהנית!...

כל הכבוד על היוזמה :}

זה מקסים! אני מקווה שזה בסדר אם אני אומרת את זה, אבל הדבר היחיד שאני חושבת שיכל להוסיף [והרבה] זה קצת יותר אנרגיה כשאת מדברת :} חוץ מזה- ממש נהנתי!!! כל הכבוד!!!

Sivan 85

New member
כן..../images/Emo9.gif בהחלט נכון..

אבל יש לי תירוץ! אני סטודנטית לתקשורת וכל העניין התחיל כשהראו לנו איך להעלות את התוכניות רדיו שלנו לאתר של ICAST.. אני טכנאית הפקה במקור של תוכנית מוזיקה שמשודרת בעמק פה (סביבות עפולה)... לא שדרנית.. אני גם לא רוצה להיות שדרנית אבל נורא רציתי להעלות תוכנית יפנית ולא מצאתי מי שיסכים לבוא עד לכאן כדי שאני אקליט אותו אז לקחתי את היוזמה בעצמי
בכל אופן.. כל החפירה היא כדי להסביר שהקול שלי, במידה ויעלה אוקטבה ויהיה כמו שאת אומרת "יותר אנרגטי" אבל הוא גם יהיה בטווח שמיעה של דולפינים בלבד כי למרבה הצער... ירשתי את הקול העורבי של אמי היקרה...
ואני שמחה שנהנית!!! המוזיקה זה מה שחשוב בכל מקרה.. לא כל הדיבורים שלי...XDDDD

Sivan 85

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifפופקורן 04../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

אתם כבר יודעים מה לעשות...
עוד תוכנית עלתה לה.. והפעם ספיישל נחמד... כל הפרטים בקישור! http://www.icast.co.il./default.aspx?p=Podcast&id=344388 האזנה נעימה!!
נתראה אחרי תקופת מבחנים!!!

למעלה