"השקט שנשאר"

dovratl120

New member
../images/Emo41.gif

מה דעתכם על השיר?הבלדה הכי יפה ששמעתי! איזה ביצוע של השיר הכי אהבתם?הכל! איך הקליפ?חמוד לאללה! מה דעתכם על עניין הפסילה של הקליפ? די דבילי בסוף אישרו..! מה דעתכם על המילים של השיר? האם התחברתם אליהם? השיר מקסים! שירי מקסימה!>>>שיר מנצח מכל הבחינות! כששמעתם שזה השיר שהולך לייצג את ישראל באירוויזיון,מה היתה התגובה שלכם?:) חיוך דבילי כזה של אושר !>השיר הכי טוב ששמעתי!

עונה ../images/Emo70.gif

מה דעתכם על השיר? אני חושבת שזה שיר מהמם ומרגש מאוד.. איזה ביצוע של השיר הכי אהבתם?: אני הכי אהבתי את החצי אנגלית חצי עברית איך הקליפ?: הקליפ לדעתי מאוד יפה ומרגש אני אהבתי מאוד. מה דעתכם על עניין הפסילה של הקליפ?: לדעתי זה היה מיותר לפסול את הקליפ ואני שמחה שבסוף לא פסלו כי הקליפ מהמם. מה דעתכם על המילים של השיר?: המילים של השיר לדעתי הן מרגשות..די התחברתי אליהן גם בעברית וגם באנגלית כי זה קצת שונה.. כששמעתם שזה השיר שהולך לייצג את ישראל באירויזיון,מה היתה התגובה שלכם? שמחתי...כי אני אוהבת את השיר ושירי מבצעת אותו בצורה יפה ומרגשת וידעתי שככה יהיה לנו סיכוי גדול לזכות באירוויזיון עצמו.

CrazyYoYo

New member
תשובות../images/Emo9.gif

שיר מדהים, הביצוע של שירי כמובן תורם לכך. בגמר אירוויזיון קליפ מדהים
ראיתי אותו לפני כמה ימים באתר הרישמי
השיר הוא קצת יותר מנקודת מבט של בת, אבל הוא עדין יפיפה
"הו, סוף סוף ננצח" - היינו קרובים..

M i L a G r O s

New member
עונהההההה

השיר לדעתי מקסים!! הוא מרגש ברמות. ובלי קשר- אני יאהב כל דבר ששירי תעשה...
אהבתי את כל הווריאציות של השיר. הכי התרגשתי בחצי גמר ובגמר בגלל המעמד.
הקליפ יפה, השיר יפה ושירי יפה
המילים של השיר גם בעברית וגם באנגלית מרגשות ויפות ברמות מטורפות!!
כמובן שהכי שמחתי בעולם כששירי נבחרה לייצג אותנו- אין מישהו שיכול לעשות את זה יותר ממנה!!! אהבתי מאוד את השיר, למרות שאני בטוחה שכל שיר אחר גם היה הולך- העיקר זה ששירי עם העוצמות המדהימות שלה תשיר אותו.

אקזיטית

New member
התשובות שלי:

מה דעתכם על השיר? מדהים מדהים מדהים!!! איזה ביצוע של השיר הכי אהבתם? בגמר אירוויזיון * (עקב זה שהיו לשיר כל כך הרבהההה ביצועים/סגנונות מקשה על הבחירה) אבל אני סומך עליכם שתעמדו בזה :) איך הקליפ? נחמד... מה דעתכם על עניין הפסילה של הקליפ? סתם טיפשי * (ולמי שלא יודע במה מדובר:רצו לפסול את הקליפ של השיר עקב פרסום מסחרי של מוצרים שונים ובסוף הקליפ הותר לפירסום וכל פעם שישדרו אותו תוכלו לראות בצד שמאל למטה: הופק ומומן ע"ע מימון מסחרי) מה דעתכם על המילים של השיר? האם התחברתם אליהם? כן, אחלה. כששמעתם שזה השיר שהולך לייצג את ישראל באירוויזיון,מה היתה התגובה שלכם? סוף סוף שיר נורמלי, ויותר מיזה.

rotemshi

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo20.gif איפה אפשר לראות את הקליפ?

כולם ראו רק אני לא

rotemshi

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo20.gif וואי כמה פירסומותתת ../images/Emo2.gif

NOAra

New member
שלי

שיר מהמם...
הביצוע של החצי גמר
מדהיםםם מושקע בטרוףף
סתם בשביל פרסום של 24..עובדה שבסופו של דבר העלו אותו
אחלה מילים ההה
שמעתי את זה קצת לפני שידעתי..אבל...כשהיא ניצחה שמחתי כמובן.. שאלון מוזר ביותר
הההה נחמד נחמד..

oneheart1

New member
עונה../images/Emo127.gif

מה דעתכם על השיר? יפהפה עם הרבה עוצמה
איזה ביצוע של השיר הכי אהבתם? עברית אבל ששמעתי גם את הגרסה העברית אנגלית אהבתי
איך הקליפ? הוא יפה אבל לא קשור לשיר
מה דעתכם על עניין הפסילה של הקליפ?סתם קשקוש
מה דעתכם על המילים של השיר? מזכיר לי את הסגנון של היי פייב
האם התחברתם אליהם? כן במיוחד לפזמון
כששמעתם שזה השיר שהולך לייצג את ישראל באירוויזיון,מה היתה התגובה שלכם? התרגשתי זה כבוד גדול,ועוד זמרת כזו טובה אז אין מה להגיד.

עונה../images/Emo184.gif

מה דעתכם על השיר? מדהיםםםםםםםםםםםםםםםםםם
איזה ביצוע של השיר הכי אהבתם? המקורי, שהיא שרה בקדם..... איך הקליפ? לא ראיתי
מה דעתכם על עניין הפסילה של הקליפ? טיפשים
מה דעתכם על המילים של השיר? האם התחברתם אליהם? כשאני שומעת תשיר אני לא ממש שמה לב למילים, אלא יותר לקול המדהים של שירי
כששמעתם שזה השיר שהולך לייצג את ישראל באירוויזיון,מה היתה התגובה שלכם? הייתי שמחה רצח!!!! עוד לפני ששמעתי תשיר, רציתי שהיא תזכה!! לא משנה השיר, כי כל שיר היא יכולה לשיר בצורה מדהימה עם הקול המדהים שיש לה

יערוֹנת

New member
מיי אנסרס:

מה דעתכם על השיר? אחד השירים היותר טובים שיצא לי לשמוע.. איזה ביצוע של השיר הכי אהבתם? את הביצוע ביאיר לפיד, ובכלליות את הגרסה האנגלית המלאה... איך הקליפ? אחד המושקעים בארץ... מה דעתכם על עניין הפסילה של הקליפ? מצד אחד אם יש חוק, אז יש חוק... ומצד שני זה דבילי לפסול לה את הקליפ כשלרוני "סופרסטאר" לא פסלו... לפחות שיעמדו בחוקים שלהם... בקיצור, מזל שזה הסתדר בסוף.. מה דעתכם על המילים של השיר? האם התחברתם אליהם? המילים מדהימות, אבל באגנלית הן עוד יותר מדהימות, וכן, בטח שהתחברתי... כששמעתם שזה השיר שהולך לייצג את ישראל באירוויזיון,מה היתה התגובה שלכם? סופסוף יש לנו סיכוי למקום ראשון, או לפחות למקום מכובד..

actress

New member
אם היה קליפ זה היה נותן פרומו חבל"ז

אבל חבל שקטלו וזהו.

m o r s h

New member
../images/Emo13.gif קבלו

מה דעתכם על השיר?מדהים איזה ביצוע של השיר הכי אהבתם?אנגלית- הכל כולל בית ראשון * (עקב זה שהיו לשיר כל כך הרבהההה ביצועים/סגנונות מקשה על הבחירה) אבל אני סומך עליכם שתעמדו בזה :) איך הקליפ?נחמד מה דעתכם על עניין הפסילה של הקליפ?צודקת, אבל חבל.. * (ולמי שלא יודע במה מדובר:רצו לפסול את הקליפ של השיר עקב פרסום מסחרי של מוצרים שונים ובסוף הקליפ הותר לפירסום וכל פעם שישדרו אותו תוכלו לראות בצד שמאל למטה: הופק ומומן ע"ע מימון מסחרי) מה דעתכם על המילים של השיר? האם התחברתם אליהם?פחות או יותר
כששמעתם שזה השיר שהולך לייצג את ישראל באירוויזיון,מה היתה התגובה שלכם? למה מיכל אמדורסקי לא זכתה

למעלה