Artis Of The Week

LeAnnDylan

Well-known member
כפרווווווות

רואה למה את סתם בוכה יצא לך שוווווווווה
בסולם של 1-10 איזה ציון תתנו לקרי? 9! טוב נו יאללה שיהיה קחי 10! מהו השיר האהוב ביותר עליכם, של קרי?So Small ו- Some Hearts יש לכם אלבום/אלבומים של קרי בבית? אם כן, איזה? Some Hearts ו- Carnival Ride

LeAnnDylan

Well-known member
אה אופס מה קרניבל רייד ../images/Emo5.gif

בחיים אני לא אקנה את זה מכספי שלי
התכוונתי לפליי און כמובן

symptoms

New member
../images/Emo99.gif

בראבו חן, אני גאה בך. (אגב, סאם הארטס לא הגיע למקום הראשון בבילבורד 100, רק במצעד קאנטרי
) ולשאלות, כמובן ש-10. את כולם (אני לא אפרט כמויות כי אני אפסיד לחן, אז נשאיר את זה ככה) והשירים האהובים: וייסטד, צ'יקוטה, סו סמול, יו וונט פיינד דיס, אנאפולוגייז, וואט קאן איי סיי. (ואפילו לא כתבתי קיצורים
) רעות

West Doll

New member
יו שזה בא ממך...../images/Emo9.gif

ונו טוב, אם זה במצעד הקאנטרי זה נחשב מבחינתי |הא| והרגת אותי עם הכמויות

james p

New member
../images/Emo48.gif../images/Emo48.gif../images/Emo207.gif מזל טוב דילן ../images/Emo24.gif../images/Emo65.gif

מזל טוב על הפורום החדש!!!
כל כך מגיע לך לנהל פורום על דברים שאת אוהבת...
זה נראה פורום "דילני" בטירוף. . . בכל אופן תמשיכו לעשות כאן חיים משוגעים. אני מקווה לבוא לבקר. ובינתיים אן אני כבר כאן אז: קרי אנדרווד מקבלת ממני את הציון 10! מזל שנתת כאן זמרת שאני מכיר. והשיר שלה שיש לי באייפוד זה ever ever after אבל כבר טחנתי אותו יותר מדי והוא נמאס עלי. אז יש לי את change שאת שלחת לי פעם. בכל אופן היא ממש יפהפיה ועם קול מדהים! god bless her XOXO

West Doll

New member
אתה חייב להקשיב ליותר שירים שלה../images/Emo11.gif

ואבר אבר אפטר מזה לא נחשב
ומרגע שנכנסים לפה חייבים להשאר, אז ברוך הבא לך
גוד בלס דה יואסאיי

LeAnnDylan

Well-known member
כפרעליך^^

המון תודות ואתה יודע שאתה תמיד מוזמן לבקר, אל תשכח שאתה מכיר גם את ליאן! ואפילו יותר משיר אחד שלה! וזה בעצם התנאי קבלה היחיד לפורום כאן

West Doll

New member
איזה עילגות../images/Emo69.gif

בסולם של 1-10 איזה ציון תתנו לקרי? מזה 10! אפילו פלוס. מהו השיר האהוב ביותר עליכם, של קרי? ביפור הי צ'יטס. יש לכם אלבום/אלבומים של קרי בבית? אם כן, איזה? הו כמובן, את כולם! ואפילו את אינסייד יור הבן שהיא ממש כונפה על האריזה.

West Doll

New member
התמונה ../images/Emo46.gif

וסורי על חוסר ההשקעה. אני קצת עייפה

אני

לא חייב תמונה נכון? כל הכבוד על הספיישל! החכמתי. בסולם של 1-10 איזה ציון תתנו לקרי? 10 מהו השיר האהוב ביותר עליכם, של קרי? אוו יש מלא, כרגע אנאפולוג'ייז יש לכם אלבום/אלבומים של קרי בבית? אם כן, איזה? קרניבל רייד

Guncrazy

New member
אני כמעט בטוחה שעניתי על זה כבר ../images/Emo12.gif

בסולם של 1-10 איזה ציון תתנו לקרי? יאללה נפרגן, 10 מהו השיר האהוב ביותר עליכם, של קרי? אין לי מושג זה משתנה בערך כל שעתיים! כרגע אני מאוד אוהבת את Change ואת Songs Like This יש לכם אלבום/אלבומים של קרי בבית? אם כן, איזה? יש לי את פליי און וקרניבל רייד. היה לי גם את סאם הארטס אבל נתתי אותו למישהו שאני לא זוכרת מי ומאז הוא לא חזר אליי
תודה רבה על הפינה, יצא לך שווה
והתמונה הזו ממש יפה!

ליאת275

New member
אהובתי :)

לסיכום: בסולם של 1-10 איזה ציון תתנו לקרי?100 מהו השיר האהוב ביותר עליכם, של קרי?זה בתקופות XD יש לכם אלבום/אלבומים של קרי בבית? אם כן, איזה? כולם :)

למעלה