Artist Of The Week

symptoms

New member
שאניה מלכה ../images/Emo47.gif

ואכן ראויה להיות ראשונה. ולשאלות, שאניה מקבלת 10. אני אהיה קיטשית ואלך על you still the one ועל That Don't Impress Me Much ולו רק בגלל הנוסטלגיה. ויש לי את זה Come On Over אחלה פינה
רעות

X יו יו S

New member
That Don't Impress Me Much

בכלל לא ידעתי שזה שיר קאנטרי ואני אוהבת את קליפ של Man! I Feel Like A Woman הוא יותר יפה מהקליפ שהיא חיקתה

MiriOrit

New member
שאניה אהובתי... ../images/Emo99.gif

תתחדשו על הפורום - אחלה רעיון
בסולם של 1-10 איזה ציון תתנו לשאניה? 10+. כבר שנים אני מנסה להיפטר מאהבה לשאניה ופשוט אי אפשר. מהו השיר האהוב ביותר עליכם, של שאניה? יותר קל להגיד מה אני לא אוהבת
אבל השיר הכי אהוב עלי
it only hurts when i'm breathing
יש לכם אלבום/אלבומים של שאניה בבית? אם כן, איזה? יש לי את כל האלבומים של שאניה. יש לי גם פה ושם כל מיני סינגלים שיצאו שחברים קנו לי. ויש לי גם כמה DVD עם הופעות... למשל את ההופעה בשיקגו במשפחה שלי מכירים בע"פ. אבל ההופעה הכי טובה של זה Up Close And Personal אהה, ופעם ניהלתי את הפורום שלה פה בתפוז.. זו הייתה תקופה מדהימה
הנה קישור למשהו שהכנתי פעם (וכבר לא קוראים לי מירי
)

LeAnnDylan

Well-known member
וואו איזו השקעה../images/Emo2.gif

אני זוכרת שהייתי מבקרת בפורום מידי פעם, אחלה פורום
חבל ששאניה לא עשתה יותר מידי בשנים האחרונות והוא נסגר
בכל מקרה אם קורה משהו מענין עם שאניה תמיד אפשר להתעדכן או לעדכן כאן, חדשות על שאניה תמיד יעניינו. ויאללה שתוציא כבר אלבום חדש! ההופעה שהבאת מעולה
ראיתי אותה בעבר, אחת המוצלחות שלה

MiriOrit

New member
ברור. אני לא עוזבת את הפורום הזה ../images/Emo13.gif

אשמח מאוד להכיר את עולם הקאנטרי כי בגדול אני אוהבת את המוזיקה אבל לצערי אני לא מכירה את כל הזמרים שאתם מדברים עליהם. כלומר, את קרי, ליאן אבל את שוגר משהו אני לא מכירה ואת הליידי האלה אני מכירה רק את השיר המוכר שלהם. וזהו נראה לי...

LeAnnDylan

Well-known member
מעולה! ../images/Emo24.gif איזה כיף../images/Emo99.gif

אנחנו נשמח להכיר לך אמנים חדשים ומוצלחים. דווקא את שוגר משהו (
) את עשויה לאהוב יש להם גם כל מיני שירים מטופשים/משעשעים סטייל שאניה הנה דוגמה לשיר כיפי שלהם- http://www.youtube.com/watch?v=s3c0rg_Gj0Q

MiriOrit

New member
או..הם היו באיידול נכון?

נראה לי שאהבתי את ההופעה שלהם שם. טוב, יש לי עכשיו שירים חדשים להכיר
בדיוק החלטתי שהגיע הזמן להכין דיסק חדש לאוטו....נראה לי שהולכים להיות בו שירים חדשים לגמרי..הוא לא יבין מה עובר עליו

LeAnnDylan

Well-known member
אממ אני כמעט משוכנעת שהם מעולם לא היו באיידול

אלא אם כן יום אחד השתכרתי לגמריי ואיבדתי תחושת זמן ומקום הם לא היו שם
וזה מזכיר לי שגם אני צריכה מוזיקה חדשה. אני כבר כמעט חודשיים בלי שירים חדשים במחשב/נגן

MiriOrit

New member
עכשיו שאת אומרת את זה..נראה לי שאלו היו הלייד

ליידימשהו.. יש לי את הזיכרון הכי דפוק בעולם :-|

Guncrazy

New member
ליידי משהו../images/Emo6.gif

זה די קל להבדיל בניהם אצל שוגרלנד הבת כוסית והבן לא בליידי אנטבלום זה הפוך
אבל סתם ברצינות עכשיו (קודם כל ברוכה הבאה
) ליידי אנטבלום הם שלישיה. שוגרלנד הם צמד ליידי אנטבלום אבל הם קצת יותר פופ משוגרלנד. שוגרלנד, לא משנה כמה העיבוד יהיה נקי מאלמנטים "קאנטריים" הקול של ג'ניפר הסולנית הוא מספיק קאנטרי בשביל להפוך גם שיר ראפ לקאנטרי.

ברוכה הבאה../images/Emo140.gif

תישארי צחוקים איתנו
ז"א צחוקים כשיורדים על דילן אבל את מבינה את הכוונה
השוגר משהו האלה מעולים, ממליצה לך בחום לנסות אותם

למעלה