האוסקר

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifהאוסקר../images/Emo47.gif

השנה שר הטבעות מועמד ל-11 אוסקרים
להלן הרשימה-
סרט
במאי
איפור
פס-קול
שיר נושא
ארט
תלבושות
עריכה
סאונד
אפקטים
ותסריט (לא מקורי) באילו פרסים לדעתכם הסרט יזכה?? לשם אינדיקציה הינה רשימת המועמדים לאוסקר. קחו בחשבון שגם בשנים שעברות היו בטוחים ששר הטבעות יזכה ואם השנה הוא באמת יזכה בסרט זאת תהיה פעם ראשונה שסרט פנטזיה זוכה באוסקר. אנשי האקדמיה אוהבים את הסרטים האומנותיים והפלצפנים.

eliad2

New member
לדעתי (האופטימית)

עריכה (כי אני לא יודע מזה) , שיר נושא (איזה שיר? minis tirth?) ולכל השאר נקווה ! העיקר שבמאי ,סרט ,אפקטים , סאונד , פס קול , תלבושות בטח הוא יקח... נקווה..

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifעריכה זה

כל המעברים, כל הקונספט של הסרט בסוף.. (אנוכי עורכת בעצמי..) שר הטבעות זכה בשנתיים האחרונות על עריכה.... שיר נוזא זה into the west

לדעתי

הוא יקח הרוב{בימוי, סרט, פסקול, שיר נושא וכו'} ואם נהיה אופטימיים אז גם את כולם.

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifאני לא סגורה על פרס הסרט

אבל אני אופטימית..

חלק מהאוסקרים האלה...

בכלל לא ידעתי שיש כאלה אוסקרים (למשל על איפור אבל זה בטח אחת מהלא חשובים)! לדעתי הוא יזכה ב: הסרט הכי טוב. האיפור הכי טוב. פס קול הכי טוב. תלבושות הכי טוב. עריכה הכי טוב. אפקטים הכי טוב (זה בטוח - גולום) ותסריט הכי טוב. האם הסרטים האחרים זכו בפרסים? (אחוות הטבעות, שני הצריכים)

TheSegal

New member
שלום....אני חדשה...ולדעתי...

שר הטבעות לא יזכה באוסקר על הבמאי והסרט (ותאמינו לי שאני חושבת שמגיע להם) אבל הבעיה היא שאקדמיה מורכבת מחבורה של סנובים יאפים שיתנו את האוסקר לסרטים "מתוחכמים" יותר... לפי דעתי התחרות של שר הטבעות היא בעיקר מול הסרט "אבודים בטוקיו" שהוא בדיוק סוג הסרטים שהאקדמיה אוהבת להעניק להם אוסקרים.... אם שר הטבעות לא יזכה באוסקר על בימוי/סרט הטוב ביותר זה רק מהסיבה שהאקדמיה סנובית... וגם התחרות של הבימוי לדעתי היא מול הבת של קופולה שביימה את "אבודים בטוקיו"....אני אישית החלטתי שאם השנה שר הטבעות לא זוכה באחד מהאוסקרים החשובים אני מחרימה לנצח את טקס פרסי האוסקר...

תופסים ממנה רק בגלל שהיא הבת של

לא ראיתי את הסרט אבל אני לא חושבת שיש משהו שמשתווה לסרט הזה בעוצמות ולפי דעתי מגיע לו לזכות.

TheSegal

New member
את צודקת מאוד...יש משהו בסרט הזה

שפשוט עוצר את הנשימה כשרואים אותו...הוא העלה את רמת סצינות הקרב והמוזיקה מתלווה אליהן...זה גורם לגלדיאטור (שנחשב מבחינת דרמטיות למדהים) להראות כמו סרט קרב דרגה ד'...

ליסאן

New member
אני כל כך מסכימה../images/Emo187.gif

לדעתי זה ביזיון שהוא לא זכה גם בשנים קודמות
פשוט הוא יותר טוב מכל הסרטים האחרים ברמות!!!! ואני אם מי שרשמה שאם השנה הוא לא זוכה להחרים את האוסקר לנצח

למעלה