|מטקה| *מקווה שמטקה עולה*

cutieliji

New member
../images/Emo12.gif

יכול להיות שיש כאן אנשים שלא מתים על אליהו?????

אהמ אהמ אחחכעכעעכככעעאה../images/Emo28.gif

או שתפרשו את זה סתם כי נתקעה לי במבה בגרון..

אני ../images/Emo140.gif

שם- ניצן מקום מגורים- סוד כמוס :] מסנג'ר (אם יש)- [email protected] אייסיקיו (אם יש)-259143698 סוג מוזיקה-רוק להקה-רדיוהד, פלאסיבו. תפזורות P: זמר- none זמרת-none שחקן- נמנמ לא יודעת :] לכתוב אליהו יהיה כ"כ קיטשי, מלבד זאת הוא לא השחקן הטוב ביותר בעולם. שחקנית- אין. אובססיות- יש כ"כ הרבה, אנחנו נשב פה כל היום אם אתחיל! בנאדם מושלם שלכם- האם הוא מושלם? מישהו ראה את השניים שלו?
איך הכרתם את אליהו שלנו?- שרה"ט :] מה אתם הכי אוהבים בו?- את הרב האמת :] משו שרוצים להגיד- נמנמ... אני לא אומרת הרבה. מזל טוב על פתיחת הקהילה, חיכינו הרבה שזה יקרה. מקווה שזה הצעד הנכון.

LilyPut

New member
me 2!!!!!

שם- לירון מקום מגורים- עיר בדרום
מסנג'ר (אם יש)-אין אייסיקיו (אם יש)-יש אבל אני לא נותנת את המספר בפורומים סוג מוזיקה-נמנמ.. אין לי בעיה לשמוע הכל חוץ מטראנסים וומוסיקה מזרחית (שאף אחד לא יפגע, אני פשוט לא אוהבת) להקה-אוונסנס זמר-/ זמרת-אבריל לאבין שחקן-בראד פיט, הריסון פורד, ריצ'רד גיר שחקנית-ג'וליה סטיילס, ג'וליה רוברטס אומססיות-
בנאדם מושלם שלכם-אין כזה. בכולם יש פגמים
איך הכרתם את אליהו שלנו?-שר הטבעות מה אתם הכי אוהבים בו?-אמממ יש לו פנים יפות (
) משו שרוצים להגיד-סתם באתי להגיד מזל"ט ונתקעתי פה ^^

LilyPut

New member
שכחתי ת'תוספות

גיל\תאריך: 15 וגם סרט אהוב: ארמגדון, מלך האריות, גלדיאטור ו.. אמממ זייהו כרגע

cutieliji

New member
../images/Emo9.gif

אני בטח הכי פחות זמן מכירה את אליהו ולמרות זאת של לי בערך 8000 תמונות שלו במחשב... שם- נופר (יסמין בידרמן בשבילכם.) מקום מגורים-אהם. מסנג'ר (אם יש)-אין אייסיקיו (אם יש)-251442839 סוג מוזיקה-רוק, מוזיקה דיכאונית ובקיצור הכל חוץ מפופ המוני ומוזיקה מזרחית. להקה-אוונסנס רולז. זמר-לוידעת... זמרת-איימי לי שחקן-חוץ מאליהו אין כזה. הוא ה-אחד. שחקנית-כריסטינה ריצ'י אומססיות-המ? בנאדם מושלם שלכם-אליהו עץ. איך הכרתם את אליהו שלנו?-שר הטבעות השלישי (אני מכירה אותו פחות משנה...) מה אתם הכי אוהבים בו?-הכל... חוץ מפרטים קטנים ושוליים. משו שרוצים להגיד-you will lead us to the black gate

MoNeT1

New member
../images/Emo26.gifעונה

שם-נעמה מקום מגורים-נתניה מסנג'ר (אם יש)[email protected] אייסיקיו (אם יש)-אני בחיים לא נכנסת סוג מוזיקה-פופ רוק קלאסי ראפ ה-כ-ל להקה-אין זמר-אין זמרת-אין שחקן-רן דנקר! שחקנית-מיה דגן אומססיות-מממ לאדעת.. בנאדם מושלם שלכם-אלייז'ה ווד ב-ר-ו-ר איך הכרתם את אליהו שלנו?-בסיוט בחדר המורים בכיתה ז' מה אתם הכי אוהבים בו?-היופי הילדותי המתקתק שלו והעניים והשיער והקול והרווח השיניים משו שרוצים להגיד-אלייז'ה אני אוהבת אותך!!

cutieliji

New member
ועוד כמה דברים...

אני גותית ואובססיבית לאליהו מאוווווד.

Miss Rojas

New member
גמני../images/Emo9.gif../images/Emo26.gif

שם- אלכס (ואני לא בן) מקום מגורים- אשדוד מסנג'ר (אם יש)- [email protected] אייסיקיו (אם יש)- לא אוהבתותו סוג מוזיקה- אוהבת הכל חוץ מרוק כבד ודיכאון להקה- חוץ מErreway שומדבר מיוחד זמר- בנחה
זמרת- -- שחקן- בנחה
שחקנית- אליסה מילאנו אובססיות- בנחה, שר הטבעות ועוגיות שוקולד צ'יפס
בנאדם מושלם שלכם- בנחמין רוחאס איך הכרתם את אליהו שלנו?- משר הטבעות
מה אתם הכי אוהבים בו?- הכל [?] אבל בעיקר את העיניים המושלמות האלה משו שרוצים להגיד-

Miss Rojas

New member
תוספות ../images/Emo26.gif

גיל: 15 וחצי סרט אהוב: שר הטבעות, המסע אל החלום ומוצאים את נימו

פרפר16

New member
אני אני אני ../images/Emo70.gif

שם-דניאל מקום מגורים- ראש העין מסנג'ר (אם יש)- אין אייסיקיו (אם יש)-129139794 סוג מוזיקה- כל מיני להקה-בלק איי פיס זמר- אין זמרת- בריטני וכריסטינה (חחח ניגודים) שחקן- אורלנדו בלום אלייז'ה ווד דניאל רדקליף ודומיניק מונאהן (הרבה אהה שחקנית- קירסטן דנסט וקיירה נייטלי אומססיות-
בנאדם מושלם שלכם- אורלנדו בלום איך הכרתם את אליהו שלנו?- ממזמן ראיתי מלא סרטים שלו אבל בשר הטבעות שני צריחים הכי אהבתי אותו במיוחד בתמונות המשוגעות שלו מה אתם הכי אוהבים בו?- את העניים משו שרוצים להגיד- מקווה להנות פה

למעלה