מי אני?

darling2

New member
הו. ../images/Emo99.gif

יקירי......
מי הראשון שהסתכל על פרה, והחליט שהוא הולך לשתות את מה שיוצא מהדברים שבין הרגליים שלה?
אם אתה מצפה לבלתי צפוי - זה אומר שעכשיו הבלתי צפוי הוא צפוי?
נחש או איגואנה?
הומלסים או דיסלקטים?
קורקינט או
?
אממ...חני או ציפי?
כמה אתה אוהב אותי מ1 עד 10? זהו.

0mroosh

New member
כואבת לי הבטן.אלעד אומר שאני בהריון

אבוי!
-- מי הראשון שהסתכל על פרה, והחליט שהוא הולך לשתות את מה שיוצא מהדברים שבין הרגליים שלה? אם אתה מצפה לבלתי צפוי - זה אומר שעכשיו הבלתי צפוי הוא צפוי?
, זה כמו לנסות לומר שעה מדוייקת בשניות, או בכלל שאלות על ההווה הוא עכשיו, הופ (ערוץ מדהים וסוריאליסטי במיוחד, גם), עכשיו ההווה הווה וההווה הראשון הפך עבר, וחוזר חלילה.
נחש או איגואנה?
גרביל. הומלסים או דיסלקטים?כל תשובה שאבחר, תשלול את עברי על הסף. אז אבחר במחסורי הבית. קורקינט או ?ספרד? אנקדוטה משעשעת: היום לקחתי את הMP3 של אילושקי המפורסם, לצורך הנאה במחבן ריצה (2000 מטר
), התחלתי ושמעתי את "ספרד" (זה בטח אומר רק לדר משהו..אבל זה לא באמת נחוץ להמשך תשובתי, ...), הMP3 כבה, והדלקתי שוב ופתאום זה השמיע לי את "שיר הפלאפל" של ניסים גרמה
. עונש על עוונותיי כנראה.
אממ...חני או ציפי?ציפי היא אם ההומור והסקס אפיל במדינתנו ובכלל, חני היא תלמידה טובה מדי שלה,
. "אבא סליחה, אבא סליחה, זה לא היה בכוונה".זו חני, כמובן שהיא לא עולה על ציפי: איזו מין מילה היא אבגדהוזחטיכלמנסעפצקרשת? אולי זו מן מילה אחת לכל צבעי הקשת, אולי זה שמו של דג קטן, אשר נלכד ברשת. אולי זו רק מילה, שאמא לפעמים לוחשת לאבא במהירות, כדי שלא אבין. ואולי זהו שמה של חיה אדירה ביער עבות בסיפור דמיוני, ואולי זהו שמה של ציפור נדירה מעל קרחונים שבים הצפוני. איזו מין מילה היא אבגדהוזחטיכלמנסעפצקרשת? אולי זו מן קריאת שמחה של דוכיפת נרגשת, אולי אומרים את זה בסין כשיורד קצת גשם. אולי זה מה שאוליב משמיעה כשהיא פוגשת את פופאי המלח על תורן הספינה. ואולי זו מילה מימי בראשית שכל המילים מסתתרות בה כולן. כן אולי זו מילה בשפה העברית שאומרת את כל הדברים בעולם. איזו מין מילה היא אבגדהוזחטיכלמנסעפצקרשת? מילה שיש בה אמא, אבא, אח אחד או שניים, מילה שיש עפיפון, כדור ואופניים. מילה שיש בה שמש וירח ושמיים וקיץ ואביב וחורף וגם סתיו. זו מילה, זו מילה מימי בראשית שכל המילים מסתתרות בה כולן. זו מילה, זו מילה בשפה העברית האומרת את כל הדברים בעולם.
ציפי להמונים! כמה אתה אוהב אותי מ1 עד 10?הייתי אומר 12, אבל את מגבילה אותי, אז שיהיה 9.

0mroosh

New member
כמובן, שכחתי. ../images/Emo9.gif

כל הזכויות שמורות לאהוד מנור, על המילים. ציפי רק מבצעת בחושניות.

ימית 78

New member
טוב,....תתכונן......../images/Emo178.gif

לשאלון המורחב.....אתה מוכן? טוב יאללה קדימה.... איזה מזל אתה? איזה שיר אתה הכי אוהב של מאיר... ונמק מדוע? אם היית יכול לברוח למס' חודשים ...לאיפה ועם מי....? ששמעת את מאיר לראשונה בחייך....איזה שיר הוא שר ומה חשבת עליו? ת'אמת... איזו שעה אתה הכי אוהב במשך היום ולמה? אתה בקטע של בעלי חיים , אוהב מגדל...שונא...?
מה הדבר שהכי היית רוצה שיקרה לך בחיים....? אתה נוחר בלילה?.......סתם.....נראה לי שעדיין לא אבל זה יגיע בקרוב בטוחח......
מי מהחברים בפורום שעל את השאלות הכי מעניינות לדעתך עד עכשיו? נראה לי הייתי חלשה קצת....רציתי "לירות" יותר.... טוב זה נראה לי רק חימום....עוד נדבר יאללה ביייייייי

0mroosh

New member
../images/Emo9.gif, ימית../images/Emo99.gif

איזה מזל אתה? אריה
איזה שיר אתה הכי אוהב של מאיר... ונמק מדוע?אמרתי ש"תותים", כי הוא פשוט כיף ומאיר נשמע שם כמו שרית חדד, הגרסה הגברית, מסוקסת ונחשקת. הממ, "אל המנוחה"
ממנו התחלתי ממש לשמוע את מאיר, עדיף בביצוע אקוסטי, כמובן,
. אם היית יכול לברוח למס' חודשים ...לאיפה ועם מי....?ברצלונה אני מניח, בחורף. לבד.
ששמעת את מאיר לראשונה בחייך....איזה שיר הוא שר ומה חשבת עליו? ת'אמת... הוא שר את "וביניהם", והוא עיצבן אותי לגמרי. הייתי קטן והוא היה נשמע לי זמר ים תיכוני
, אבל הוא מקסים,
. איזו שעה אתה הכי אוהב במשך היום ולמה? עכשיו, המעבר בין 2 חלקי היום, יש תאורה מתאימה ובד"כ מוזיקה נעימה וזמן לבהות בתקרה, או סתם לשכב על פוך קר. אתה בקטע של בעלי חיים , אוהב מגדל...שונא...? בקטע?
האמת שלא יצא לי עדיין לקיים מערכת יחסים מלאה עם חיית מחמד, אנסה..
מגדל תוכי, היו לי המון כלבים, כולם מתו.
מה הדבר שהכי היית רוצה שיקרה לך בחיים....? שיוסיפו לי עוד כמה שעות ביום? , למרות שהייתי ממלא אותם בעיסוקים ושוב, דורש עוד, רוטינה בלתי נפסקת. אז..ברז שוקו בחדר?
אתה נוחר בלילה?.......סתם.....נראה לי שעדיין לא אבל זה יגיע בקרוב בטוחח......
אני גברי וקשוח
ונוחר!
מי מהחברים בפורום שעל את השאלות הכי מעניינות לדעתך עד עכשיו? את דואגת למלחמת אחים,
. אין תגובה!
---

darling2

New member
../images/Emo12.gif

סליחה? ברצלונה זאת אומרת ספרד.... לספרד אתה לא נוסע לבד!!!!!! ובטח של בחורף..אנחנו צריכים לשבת על החוף!! איך נשב על החוף שירד עלינו גשם?? אתה נוסע איתי!

ימית 78

New member
חס וחלילה........../images/Emo2.gif

מלחמת אחים??? או ואבוי זו ממש לא הייתה כוונתי.....סתם שאלה תמימה נו...בחיי....וסבבה שלא ענית.....

ימית 78

New member
../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif

שאלה תשיעית...מילה רביעית, תיקון שגיאה...- "שאל".. כמובן.......

עומר.. ../images/Emo99.gif

למרות שאני כועסת
אשאל כמה שאלות פילוסופיות משהו סתם כי בא לי..
1. מה מעצב את מה- העבר את ההווה או ההווה את העבר? 2. בהווה- מה השאיפה הכי גדולה שלך לעתיד? 3. האם גם אתה מאמין שלכל אדם יש מטרה על היקום? אם כן, מה המטרה שלך? 4. מה קדם למה- הביצה או התפוח? 5. מה עדיף לדעתך- אכזבה או חרטה? 6. אתה מאמין שיש משהו שמכוון אותנו מלמעלה או שהכל בעולם זה ראקציות כימיות שונות? 7. "הרחוב מתפורר כמו תמונה ישנה" או שאני סתם למדתי יותר מדי היום?
"עיר בלבן, כמו סרט ישן" הו. אני מרגישה בסרט..
אני כבר לא רואה בעיניים ויש לי תרגיל בסטטיסטיקה למחר..
בכל אופן, יאללה. לעבודה.. תענה.
ותהנה..

0mroosh

New member
../images/Emo12.gif

1. מה מעצב את מה- העבר את ההווה או ההווה את העבר?שניהם. ההווה מעצב את הנק' הסתכלות על מה שהתרחש. 2. בהווה- מה השאיפה הכי גדולה שלך לעתיד?ברז של שוקו. ללמוד קולנוע.
3. האם גם אתה מאמין שלכל אדם יש מטרה על היקום? אם כן, מה המטרה שלך?לא אחת שאני יכול להצביע עליה. בינתיים להנות, אני מניח. 4. מה קדם למה- הביצה או התפוח?ברור שששי קשת
, הוא מתארח היום בתפוז!
5. מה עדיף לדעתך- אכזבה או חרטה?אכזבה 6. אתה מאמין שיש משהו שמכוון אותנו מלמעלה או שהכל בעולם זה ראקציות כימיות שונות?אין לי התשובה, אני יודע שקורין אלאל ואבי ביטר הם האלוהים. 7. "הרחוב מתפורר כמו תמונה ישנה" או שאני סתם למדתי יותר מדי היום?שניהם?
ההופעה של אביתר הייתה מדהימה, וחבר שלי פתאום צעק:"הנה מאיר בנאי!".
נבהלתי לרגע
. יום מוצלח.

למעלה