פינת המתכון המנצח

מעיין©

New member
../images/Emo80.gifפינת המתכון המנצח../images/Emo173.gif

כל אחד מוזמן להוסיף לשרשור את המתכון המנצח לשבועות
לדעתו, ולאחר מכן אנחנו נבחר את המתכון המנצח מכל המתכונים
נשמע טוב
אז קדימה, אתם מוזמנים להתחיל

icy rain drop

New member
וואו! איזה אייקון מגניב../images/Emo174.gif

היו הלכתי לסופר, עמדתי מול מדף ה
, בהיתי בכל סוגי ה
, היה שם מכל טוב: פטה, מוצרלה, אמנטל, גאודה, צ'דר, קשקבל... ועוד המון... בסוף לא עמדתי בזה ובחרתי בחלומי. יצא קצת מלוח, הייתי אומרת, אבל טעייים! :) מתכון מנצח לשבועות? הנה לכם משהו שאני לעולם לא אפסיק לאהוב, משהו טעים, מוצלח, מרענן, ו... חלבי!
לפני זה אני רק רוצה להגיד שאין דבר כזה הכי טעים כי אני אוהבת הכל, אבל הנה משהו מאוד מאוד טעים:
מרק יוגורט מרענן וצונן
6 מנות זמן הכנה 15 דקות חומרים 5 גביעי שלי יוגורט 1 כוס שלי ריוויון 5 מלפפונים ירוקים קלופים חתוכים לקוביות קטנות 6 שיני שום כתושות 1/2 כוס שמיר קצוץ מלח 1 כפית סוכר 1 כפית חומץ מעט שמן זית להגשה 100 גרם גבינה בולגרית פיראוס מגוררת גס 6 עלי נענע טריים אופן הכנה שמים בקערה את כל המצרכים, מערבבים, טועמים ומשפרים תיבול. מקררים היטב עד להגשה, מחלקים לקעריות אישיות, מעטרים במעט גבינה מגוררת ועלי נענע ומגישים. הערה - אפשר לגרר את המלפפונים על מגררת גסה, לסחוט מנוזלים ולהוסיף לקערת היוגורט.

../images/Emo42.gif../images/Emo25.gifחלומי שולט../images/Emo70.gif../images/Emo174.gif

אני מכורה לגבינה הזאת

neriaku

New member
אם רוצים חלומי פחות מלוחה...

שוטפים אותה במיים לפני שכינים, אפשר גם להשרות בכלי גדול עם מים ולהחליף כמה פעמים... :~)

../images/Emo42.gif../images/Emo25.gifהמליחות היא כל הטעם!!

אם לא, אז מה נשאר? טעם של צמיג...אבל החלומי כמו של "גד" היא *יותר מידי* מלוחה...

gvinit

New member
../images/Emo173.gifעוגה קלה ומנצחת

עוגת "קסם" - אם אורחים נוחתים או סתם בא לפנק מישהו... 1 וחצי כוסות קמח אוסם 2 ביצים 1 כוס סוכר מכל שמנת מתוקה להקצפה זהו עכשיו אפשר להוסיף כל תוספת שבא: בננות מעוכות, אגוזים, טחינה, גבינה, קינמון, וניל ועוד ועוד - כיד הדמיון הטובה. אופים בשתי תבניות מאורכות (אחת אפשר להקפיא,או לקחת כמתנה למארחים...) אופים בחום בינוני במשך 25 דקות להיט

silvey

New member
עוגת "קסם"או קסמים?../images/Emo174.gif

לגבינית שלום, תמיד נדמה היה לי שעוגת "קס"ם" נקראת כך בגלל ראשי התיבות של המרכיבים שלה:קמח,סוכר ומרגרינה
בקשר לעוגה שלך, האם תוכלי לפרט האם הכוונה לקמח אוסם תופח? ובקשר לשמנת המתוקה האם היא זקוקה להקצפה קודם או רק ערבוב עם שאר החומרים? את התבניות משמנים קודם? פשוט, עוגות זה הצד הלא מפותח במטבחי ולכן זקוקה לדיווח מפורט. תודה מראש, וחג שמח.

טלטול8

New member
../images/Emo127.gifמתכון מנצח לסברינה../images/Emo127.gif

שלום,חבל שרק עכשיו אני רואה את ההודעה . אני מקווה שהצלחתי להקפיץ את השרשור . אם לא את/ה מוזמנ/ת לעשות זאת ,כי הרעיון נפלא! ועכשיו למתכון שפירסמתי בפורום תפוז. קל נפלא ונראה מליון דולר .. לבחוש במזלג: 1 אפיון 1 כוס גדושה קמח רגיל 1 יוגורט 0.5 כוס סוכר 2 ביצים שלמות לאפות כ20 דקות להוציא מהתנורולשפוך 1 כוס מי ברז! לבשל על הגז סירופ (הרתחה+5 דקות) 1.25 כוס סוכר כנ"ל כוס מים 0.5חצי בקבוקון רום(תמצית) לשפוך על העוגה הכ..ל! נר6אה הרבה אך נספג לאט לאט. קרם: כשהעוגה קרה 2 שמנת מתוקה 3 כפות סוכר }להקציף יחדיו למרוח ולטרוף לאחר כ6 שעות או למחרת שילחו תגובות

למעלה