איפה הייתם רוצים לגור ?

M a g n u s

New member
ברור שבשוודיה../images/Emo23.gif

הייתי רוצה לגור במדינה שבגלל שאין בה דאגות,מתעסקים חצי שנה במלודיפסטיבלן ובאירוויזיון (חוצמזה שגם אני מת על המוסיקה השוודית
). מדינה שיודעת לייצר מוסיקה טובה, יודעת להפיק תחרויות קדם מעולות- הקיצר- שוודיה היא גן עדן לחובבי אירוויזיון

Eurogirl

New member
מהה אתה בסדר? שכחת את הכי חשוב!

לשבדיה נוסעים בגלל הבלונדינים האטרקטיביים שנפוצים ברחובות כמו שחורדיניות בארצנו!
ולא רק שיש שם בלונדים, הם גם חושבים שבלונד זה בנאלי ומתלהבים מהשחורות (במיוחד מטריפוליטאיות, אני בטוחה
. סתם סתם). הייתה לאמא שלי חברה תימניה בצבא, דיי נמוכה ושמנמנה ומאוד שחומה. יום אחד היא התאהבה באיזה נורבגי, התחתנה אתו ועברה לגור שם (לא שבדיה אבל אותו עיקרון
). ממישהי שאף אחד לא התחיל אתה בארץ, היא הפכה ללהיט! (היא נהייתה כ"כ מבוקשת עד שהיא התגרשה מהנורבגי ההוא ועברה לכמה נורבגים אחרים, אבל זה כבר סיפור אחר...
) בקיצור - Ge mig Blond, ge mig Sverige!

Eurogirl

New member
וזה עונה על איפה אני רוצה לגור ../images/Emo9.gif

טוב, לא לגור... אבל אני בטוח הולכת לגרור את משפחתי לעתיד (אני ושלושת חתולותי קיקי לוטה ובטאן
) לאיזו שליחות שם לשנה שנתיים.

maanu

New member
ספרד!!!

גם בגלל האנשים, גם בגלל המדינה, גם בגלל האירוויזיון והאופרסיון. ה-מדינה מספר אחת.

NUSH23

New member
בחירה מצויינת

למרות שזו שנה ראשונה.. מה כבר יודעים עליה?

Gori Vatra

New member
זהו שלא...

סרביה-מונטנגרו = יוגוסלביה ב1992 סרביה-מונטנגרו נקראה עוד יוגוסלביה - קרואטיה וכל החבר'ה כבר היו עצמאיות

avinor

New member
למרות שבחרתי באיטליה,אז סרביה-

-מונטנגרו או יוגוסלוויה ז"ל על כל פזורותיה הן (היא ) בחירה מצויינת,ואני יודע על מה אני מדבר בתור מי שחי שם שנה.

NUSH23

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifהתוצאות../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

מסתבר שרוב חברים הפורום היו רוצים להיות בלונדינים/ות ולהתגורר בשוודיה - שם רוב הפורום חושב שהאירווזיון יקבל את הכבוד הראוי לו להלן התוצאות: 6 שוודיה 4 ספרד 3 קרואטיה 2 נורווגיה 2 איסלנד 1 איטליה 1 הולנד 1 אוסטריה 1 שויץ 1 דנמרק 1 פינלד 1 יוון 1 בריטניה 1 אירלנד 1 מלטה 1 צרפת 1 בסרביה מונטנגרו (שבקרוב תפורק גם היא ל2 מדינות) סרביה / מונטנגרו תודה לכולם אל הבחירה - וכנראה שאף אחר לא מתגאה בייצוג הישראלי מסתבר

למעלה