עידכונים מהסניפים

גליקסי

New member
פעילויות ב"כל הנשמה" - שימו ../images/Emo23.gif

להלן פירוט הפעילויות בשבוע וחצי הקרובים בנור תל"ם: 1. מחר (25 ינואר) יתקיים בית מדרש בקהילה החל מהשעה 17:30. 2. ביום שבת תתקיים פעילות העשרה לצוות הדרכה כולל הרש"צים
. הפעילות תחל בשעה 16:00 עד 19:00 אני מבקש מכולם לעשות מאמצים עילאיים ולהגיע זה חשוב. 3. ביום רביעי הקרוב (31 ינואר) יש פגישה ל"שותפות 2000" החל מהשעה 19:00 בקהילה. 4. ביום שישי הבא (2 פברואר) יש פעילות בנושא ט"ו בשבט - נעדכן בקרוב. זהו אני מקווה שזה מספיק ואם לא תמיד יש עוד דברים שאפשר לעשות בין לבין
. מקווים לראות את כולכם... יפתח ויניב

noam tapuzy

New member
../images/Emo101.gifגיוסים-סים-סים../images/Emo101.gif

כל חברי שכב"ג נוער תל"מ אני פונה אליכם בבקשה אישית וסניפית לעזרה. סניף מודיעין עורך גיוסים בבתי ספר שונים בעיר אבל בגלל שאנחנו רק שלושה זה הופך את העניין למפרך ממש, וכאן אתם נכנסים לתמונה! באו לעזור, התגייסו עימנו למסע גיוסים אל האינסוף ומעבר לו. אנחנו באמת זקוקים לעזרה ולתמיכה הזאת וכן, זה כרוך בהפסדת יום לימודים אך העניין חשוב ודחוף כל מי שרוצה צרו איתי קשר בטל' 0524323212 לא כל יום אפשר לעזור לסניף שלם בתודה מראש- סניף, מודיעין ואני

יומכיה

New member
שלום לכל השכב"ג בארץ!

פורסמה כאן לפני שבוע קריאה של סניפנו לעזרה בגיוסים. זה מאוד חשוב. על מנת לא לשחוק את השכב"ג (הפעיל) המאוד מצומצם שלנו אנו מאוד נודה לכם על היענות. עד עתה לא ראיתי תגובות, לכן הבקשה הנוספת. אם אפילו שניים יגיעו פעם או פעמיים אני בטוחה שזה יתרום לנו. הגיוס לוקח בסביבות שעה - שעה וחצי, היות ואנו מתמקדים כרגע בכיתות ט' וי'. תודה רבה רבה, ואני מאוד מבינה שכרוך בכך מאמץ לא קטן.

גליקסי

New member
כמו שהבטחנו - נטיעות לט"ו בשבט

ביום שישי הקרוב (2 פברואר) אנו יוצאים לנטיעות לט"ו בשבט
. מקום מפגש
- צומת פת (מלך הפלאפל). שעת פגישה
- 12:30. כמה זה עולה?
- 10 ש"ח כל אחד. לעוד קושיות נא לפנות ליפתח או ליניב.

למעלה