עדכון בובות רסלינג

yauli747

New member
../images/Emo85.gif עדכון בובות רסלינג ../images/Emo85.gif

פורסמה רשימה של בובות שיצאו מסדרת Classic Superstars (סדרת בובות מבית JAKSS של מתאבקי עבר) במהלך 2006 סדרה 10 מר פרפקט ( Mr. Perfect) גרג ולנטין ( Greg Valentine) דאסטי רודס (Dusty Rhodes) סאבו (Sabu) ברונו סמרטינו (Bruno Sammartino) הארלי רייס (מהתקופה שלו בNWA ולא בתור המלך רייס) דה רוק (the Rock ) גורילה מנסון (בתור מתאבק ולא בתור פרשן)
לדעתי הבובה של ברונו סמרטינו ממש דומה ונראת מעולה!! הארלי רייס,סאבו ו ג'רג ולנטין גם נראות טוב מאוד וגם גורילה מנסון נראה טוב בפנים אבל עשו אותו יותר מדי שרירי ! דאסטי רודס, דה רוק ו קורט הנינד בינוניים לדעתי...
מתאבקים נוספים שיצא להם בובות במהלך השנה ריק רוד ('Ravishing' Rick Rude) המוונטי ( The Mountie) ארני לאד ('Big Cat' Ernie Ladd) וירגיל (Virgil ) אני מקווה שיוציאו אותו ביחד עם טד דיביאסי כי אם לא מי יקנה בובוה שלו? סטין ליין ( Stan Lane) ג'ים קורנט (Jim Cornette) קילר קובלסקי (Killer Kowalski) לו אלבנו (Captain Lou Albano) פבולס מולה ( Fabulous Moolah) אם אני לא טועה היא האישה הראשונה עם בובה מהסדרה הקלאסית סטיב לומברדי ( Steve 'Brooklyn Brawler' Lombardi) ג'ימי וואלינט ( Jimmy Valiant) ו ג'וני וואליאנט (Lucious Johnny Valiant) שכנראה יצאו בתור צמד דין מלנקו ( Dean Malenko) ארן אנדרסון ( Arn Anderson) מייקל הייז ( Michael "PS" Hayes),בודי רוברטס (Buddy Roberts),טרי גורדי (Terry Gordy) עוד לא ידוע אם הם יצאו בתור שלישיה או כול אחד לחוד... למי שעוד זוכר אז הם היו בWCCW האוויבים הגדולים של האחים ואן אריק ריק סטיינר ( Rick Steiner) שון וולטמן(Sean Waltman) יצאו לו 2 בובות שונות הראשונה בתור ה 1-2-3 Kid והשניה בתור X-pac אי רס אס (IRS) אני היתי רוצה שיוציאו אותו בצמד עם טד דיביאסי ברי ווינדאם ( Barry Windham)
אני אשרשר לפה גם כמה תמונות מהסדרה ה 3 של TNA מי שרוצה להיות מעודכן בקשר לבובות רסלינג יכול לעשות את זה באתר המעולה http://www.wrestlingfigs.com
מי שרוצה לראות יותר תמונות מהבובות החדשות או סתם להתענין ברסלינג מוזמן לבוא לבקר בפורום 13 של תפוז

DVD10

New member
נחמד

אהבתי את קורט הננינג, ולסבו צריך אם לא עשו ליצר גרסת BLOODY כי הוא ממש דורש את זה. לגבי TNA, אהבתי את מונטי בראון. כריס סיבן נראה כאילו הוא עם שפתון, והעינים של AJ פשוט זוועה.

DVD10

New member
ועוד דבר

לרייבן אני כמעט בטוח ב 100% שהקעקוע עם החרב/צלב שיש לו הוא לא מלא (החלק האדום).

למעלה