קרבן השבוע

shaharyy

New member
../images/Emo85.gif ../images/Emo190.gif קרבן השבוע ../images/Emo190.gif

הייתי אמורה לפתוח את זה אתמול בקומונה...טוב שלא פתחתי.. אז אני פותחת את זה היום
טוב אממ.. ניראלי כולם יודעים מה לעשות פה לא?? אם לא אז: אני בוחרת מישהו מהפורום להתעלל בו קצת :p כל שבוע מישהו חדש.. במקרה שלנו כל יום שני (רק שהיום זה נפתח באיחור).. ואני אחראית לפינה הזאת :p המשתמש שאני בוחרת צריך לספוג את כללל השאלות שהאנשים שואלים ולענות על הכל :) אז הקרבן שלנו לשבוע הזה היא/הוא: BuddhaForScarlett בהצלחה
מי שרוצה להיות קרבן השבוע שישלח לי במסר...
... זה יהיה יותר מסודר.. לי לפחות!!

my reflection

New member
שאלות../images/Emo13.gif!

1. יש לך אמונות טפלות שאתה מאמין בהם? 2. מהם? 3. האם קרה לך מצב שחלמת חלום והוא התגשם במיציאות? 4. אתה מאמין בחייזרים? 5. אתה מאמין ברוחות? 6. האם אי פעם עשיתם סיאנס? 7. איך היה? 8. אם לא עשיתם- אתם רוצים לעשות? 9. אתה מאמין בקריאה בקלפים או בכף יד? 10. פעם קראו לך? 11. האם אי פעם נגלה אליך רוח? 12. האם קרה שאמרת משהו אז הוא באמת קרה? {נגיד אם רבת עם חבר אז רצית שיקרה משהו וזה באמת קרה..} 1.אתה רואה ערוץ MTV? 2.איזה שיר אתה הכי אוהב? 3. איזה זמר אתה הי אוהב? 4. זמרת? 5. להקה? 6. רוק פופ או ראפ? 7. אתה חושב שקווין פרדליין מעפן? 8. מה דעתכם על רד הוט צ'ילי פפרס? 9. עם מי היית הכי הרבה רוצה להוציא דואט? 10. איזה קליפ הכי יפה לפי דעתך? (מכל הזמנים) 11. איזה שיר? 12. על איזה זמר או זמרת אפשר לוותר? שלא היה איכפת אם לא היה תשירים שלו...? 1.אתם מעריצים מישהו? 2. את מי אתם מעריצים? 3. למה? 4. פעם מגשתם אותו? 5. הוא מחול או מהארץ? 6. הייתם רצים לפתח איתו קשר רומנטי? 7. מלפני כמה זמן התחלתם להעריץ אותו? 8. מה בעצם גרם לכם להעריץ אותו? 9.מה אתם עושים כדי בטא את אהבתכם אליו? 10. הרבה אנשים מעריצים אותו? 11. חברים שלכם אומרים שהוא חתיך? 12. אפשר תמונה של אותו אחד?

*עונה על כל השאלות בסבלנות* ../images/Emo9.gif

1. יש לך אמונות טפלות שאתה מאמין בהם? המממ.. אפשר לומר 2. מהם? וול זה קצת מצחיק, אם אני מדמיינת איזשהי חוויה שתהיה לי היא אף פעם לא קוראת אז אני יודעת שכשאני לא מדמיינת משהו זה יקרה. לדוגמא, ההופעה של 30 בלונדון, אני לא מצליחה לדמיין איך יהיה לי שם. .אז אני שמחה
3. האם קרה לך מצב שחלמת חלום והוא התגשם במיציאות? הממממ.... לא נראה לי לא 4. אתה מאמין בחייזרים? לא 5. אתה מאמין ברוחות? לא 6. האם אי פעם עשיתם סיאנס? לא 7. איך היה? 8. אם לא עשיתם- אתם רוצים לעשות? אני רוצה, אבל סביר להניח שאני לא אעשה, זה מפחיד 9. אתה מאמין בקריאה בקלפים או בכף יד? יכול להיות שזה אמיתי 10. פעם קראו לך? לא.. אבל אני רוצה נשמע מגניב 11. האם אי פעם נגלה אליך רוח? לא... תודה לאל 12. האם קרה שאמרת משהו אז הוא באמת קרה? {נגיד אם רבת עם חבר אז רצית שיקרה משהו וזה באמת קרה..} כן, קרה \, דיי הרבה אלב קשה לי להזכר ממש באירוע ספציפי. 1.אתה רואה ערוץ MTV? אכן 2.איזה שיר אתה הכי אוהב? יש הרבה. מאוד. 3. איזה זמר אתה הי אוהב? ג'סטין טימברלייק (מה? גם לי יש יוצאי דופן) 4. זמרת? המהמהמהמהמ.. לא יודעת 5. להקה? 30 כמובן 6. רוק פופ או ראפ? לא סובלת את שניהם, אבל רוק פופ אכן עדיף מראפ 7. אתה חושב שקווין פרדליין מעפן? יאפ 8. מה דעתכם על רד הוט צ'ילי פפרס? הם שולטים
9. עם מי היית הכי הרבה רוצה להוציא דואט? עם אף אחד.. אף אחד לא צריך לשמוע אותי שרה. זה נורא. ברצינות 10. איזה קליפ הכי יפה לפי דעתך? (מכל הזמנים) capricorn
אני פשוט.. אוהבת את הרעיון כל כך 11. איזה שיר? יש הרבה 12. על איזה זמר או זמרת אפשר לוותר? שלא היה איכפת אם לא היה תשירים שלו...? בריטני ספירס, ריהאנה, שקירה בערך כל אלה מזמננו חוץ מכריסטינה אגילרה (מה?! יש. יוצאי. דופן) 1.אתם מעריצים מישהו? אני לא מעריצה.. אף אחד אינדיבידואלי 2. את מי אתם מעריצים? אני יכולה להגיד שאני אוהבת ומעריכה את כל אחד מחברי הלהקה
3. למה? שאנון וג'ארד כי הם נלחמו על מה שהם רצו והשיגו את זה בסופו של דבר, באש ובמים. ותומו כי גם תומו נלחם על מה שהוא רצה להשיג והוא אף פעם לא מתפשר על יותר מהכי טוב, שלושתם. 4. פעם מגשתם אותו? לא.. הלוואי ובלונדון 5. הוא מחול או מהארץ? חו"ל 6. הייתם רצים לפתח איתו קשר רומנטי? חחח לא. 7. מלפני כמה זמן התחלתם להעריץ אותו?שנה.. 8. מה בעצם גרם לכם להעריץ אותו? להקה מדהימה, הכל התחיל מcapricorn 9.מה אתם עושים כדי בטא את אהבתכם אליו? הממ.. אני חברה בechelon, אני טסה ללונדון לראות אותם, מדפיסה פליירים ומקדמת בכל דרך אפשרית.. 10. הרבה אנשים מעריצים אותו? הכל אנשים אכן מתחילים לאהוב אותם 11. חברים שלכם אומרים שהוא חתיך? הם פשוט שלושה אנשים מאוד מסוקסים
, סליחה אני נהיית פאן גירל. *נרגעת** 12. אפשר תמונה של אותו אחד?

אעעעעעעעעע ../images/Emo6.gif

don't kill me please
לא סתם, אני גאה להיות הקורבן השבועי

אומיגוד!../images/Emo12.gif../images/Emo176.gif

אופק! דנה! מישהו! אתן עדות שאני זאת שהייתי אחראית בקומונה על פתיחת הפינה, ואמרו לי לעשות אותה ביום רביעי!
יגנבת פינות
*~*

danduuu

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo12.gif אמרנו שאת בסוף ממשיכה אותה../images/Emo12.gif

טוב, אני חושבת שתדונות על זה במסרים ותגיעו להחלטה, אבל לפי דעתי זאת הפינה שלך, כי את זאת שהיית אחראית עליה וזה קצת לא פייר ששחר תיקח אותה =/

shaharyy

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo12.gifזה מעליב!!!!! ../images/Emo7.gif

לא הכוונתי!!!
שבוע הבא תפתחי את.... |כן.. טוב?< אני פשוט לא פעילה בפורום (כיף להגיד לזה פורום) וחשבתי אולי ככה אני יצליח לתרום משו.... אני פעילה בקושי.. ואני רואה פה כל הזמן תגובות שלך..... אז אמממ... התרחמי עליי??
אני יבין אותך אם לא B-(

לא הבנתי../images/Emo12.gif../images/Emo176.gif

אז את רוצה את הפינה אבל אומרת שאני אפתח אותה בשבוע הבא?>< ואין צורך להלחץ, נפתור את זה בדרך תרבותית:]

dirty look

New member
היי XD

היי מה שלומך?
איך קוראים לך? בת כמה? מאיפה? את מי את הכי אוהבת מהלהקה? שימי את התמונה האהובה עלייך שלהם
לאיזה כיתה את עולה? XD מה הצבע האהוב עלייך? מה את הכי אוהבת לאכול? יש לך יס או הוט? את אוהבת אימואים? [
] את אוהבת את טוקיו הוטל?[
] יש לי שאלות מוזרות? אני יפסיק. צ'או

עונה

היי מה שלומך? הכל בסדר תודה. ואיתך? איך קוראים לך? שני בת כמה? 17 מאיפה? אורנית
את מי את הכי אוהבת מהלהקה? זאת לא להקת בנים, אוהבים את כולם . אני אוהבת את כולם
שימי את התמונה האהובה עלייך שלהם לאיזה כיתה את עולה? XD י"ב מה הצבע האהוב עלייך? סגול
מה את הכי אוהבת לאכול? אוכל של סבתא- פילפל ממולא יש לך יס או הוט? YES את אוהבת אימואים? [] אההה.. אני אוהבת את הלבוש.. את אוהבת את טוקיו הוטל?[] לא. מאוד לא. יש לי שאלות מוזרות? חחחחחחח אני יפסיק.

שאלות!

היית רוצה לטוס למאדים? את מאמינה בגלגול נשמות? בגן עדן וגהינום? בעולם הבא? באלוהים? את אוהבת את הלהקה סיסטם? ואת אוזיס? את יודעת לעשות סלטה? קפצת פעם באנג'י? את אוהבת אקסטרים? זה מצחיק אותך שאנשים קוראים ל 30stm "שלושים שניות למאדים"? וכשהם אומרים "מארון חמש"? את הולכת לחדר כושר? יש לך פוביה מסויימת? מה הדבר שהכי יעצבן אותך בעולם? את טובה בלהמציא סיפורים? מה המתנה הכי נדושה שאפשר לקנות ליומולדת? קרה לך שקנו לך את זה? נכון שהשאלות שלי לא שגרתיות? לקח לך הרבה זמן לענות עליהן? להתראות? להתראות!

עונה ../images/Emo11.gif

היית רוצה לטוס למאדים? כן. מאוד. את מאמינה בגלגול נשמות? יצא לי לחשוב על זה. לא יודעת לגבי אמונה בגן עדן וגהינום? הממ.. הייתי נורא רוצה לחשוב שזה נכון. שהרעים נענשים. בעולם הבא? כן באלוהים? נושא יותר מידיי מסובך
את אוהבת את הלהקה סיסטם? כן ואת אוזיס? אואזיס? כן. את יודעת לעשות סלטה? לא. .אני לא אטלטית קפצת פעם באנג'י? לא. אבל נורא רוצה את אוהבת אקסטרים? לא.. זה מצחיק אותך שאנשים קוראים ל 30stm "שלושים שניות למאדים"? חחח כן וכשהם אומרים "מארון חמש"? לא איכפת לי ממרון חמש
את הולכת לחדר כושר? לא. אני לא אוהבת חדר כושר, אני עושה הליכות בחוץ יש לך פוביה מסויימת? כןןן!!! בובות ראווה אני לא יכולה להיות לידיהן. .אני תמיד מפחדת שהן יזוזו
מה הדבר שהכי יעצבן אותך בעולם? פאנאטיות של ג'ארד לטו, בלהקה יש עוד חברים לא פחות חשובים את טובה בלהמציא סיפורים? כן מה המתנה הכי נדושה שאפשר לקנות ליומולדת? הממ..דובי? קרה לך שקנו לך את זה? יאפ נכון שהשאלות שלי לא שגרתיות? חח אממ כן
לקח לך הרבה זמן לענות עליהן? קצת להתראות? בייייי
להתראות!

RoNittaH

New member
שאלון../images/Emo9.gif

1.מה יותר כואב-לחוות שברון לב או לגרום למישהו לשברון לב? 2.מה דעתך על המינויים הזריזים של ראשי המדינה?(רמטכ"ל,שר הביטחון,נשיא מדינה) 3.מפחד/ת מאש/מים? 4.תומך/כת בתיאוריה מסויימת,אם כן איזו? 5.מאמין/נה שהיקום הוא אינסופי? 6.הגדר/י במילים שלך את המושג "נישואין". 7.מהי אהבה עבורך ב5 מילים? 8.האם לדעתך חכמה היא נרכשת או מולדת? 9.איזה מהמקצועות הבאים היית שולל לעתידך:זמר/ת|סופר/ת|צייר/ת|רופא/ה? 10.איך תגדיר/י את עצמך מבחינת הקרבה שלך לדת?(מסורתי/ת|חילוני/ת|דתי/ה) 11.מי השקפת העולם הפוליטית שלך? 12.האם את/ה חושב/ת שיש להוריד את גיל ההצבעה בבחירות לגיל 16? 13.האם אי פעם הרגשת שאנשים מסויימים לא מבינים אותך למרות שהיית צריך/כה תמיכה מהם? 14.הפנו לך עורף? 15.כמה טלפונים סלולאריים היו ברשותך עד כה? 16.כמה פעמים עברת דירה בחייך? 17.מהו הספורט האהוב עלייך? 18.מילה שתמיד מחזירה לך חיוך לפנים- 19.מהם החיים ב7 מילים? 20.דמות מהעבר שהייתם רוצים לפגוש? 21.מה הייתם רוצים שיהיה כתוב על מצבתכם? 22.צחקת יותר מפעמיים על בדיחה שהיא לא ממש מצחיקה? 23.ניסית לעוף בעבר?,הצלחת? 24.שפות מדוברות(שפות שבהן אתם יודעים קצת יותר מ"סיי לה וי" או "שרשה לה פאם") 25.דיברת אי פעם עם עצמך? 26.חשבתם פעם שבשר אדם זה כשר? 27.יש לכם כלב?,אם כן,גם הוא נשכב כמו מת כל היום על הרצפה מרוב שחם לו? 28.מבצעים פעולות שגרתיות באיטיות? 29.כמה פעמים ביום את/ה מתקלח/ת? 30.עובדים במשהו,אם כן במה? *לקוח מפורום סקרים ושאלונים* *לא קראתי את השאלות, אם הן דפוקות, אמ.. שיהיה
*

אוי זה מתיש השאלון הזה..

.מה יותר כואב-לחוות שברון לב או לגרום למישהו לשברון לב? לגרום למישהו שברון לב. מניסיון 2.מה דעתך על המינויים הזריזים של ראשי המדינה?(רמטכ"ל,שר הביטחון,נשיא מדינה) אהה.. מה?.. אני חושבת שהממשלה שלנו מושחתת, כיום, אם אין לך תיק פלילי את לא שר. 3.מפחד/ת מאש/מים? לא 4.תומך/כת בתיאוריה מסויימת,אם כן איזו? לא יודעת. 5.מאמין/נה שהיקום הוא אינסופי? אכן 6.הגדר/י במילים שלך את המושג "נישואין".WTF. אני לא יודעת. דיי 7.מהי אהבה עבורך ב5 מילים? לא חוויתי . לא יודעת 8.האם לדעתך חכמה היא נרכשת או מולדת? תבונה - מולדת, חוכמה- נרכשת 9.איזה מהמקצועות הבאים היית שולל לעתידך:זמר/ת|סופר/ת|צייר/ת|רופא/ה? זמרת. ציירת זה דיי בהתהוות לא ? 10.איך תגדיר/י את עצמך מבחינת הקרבה שלך לדת?(מסורתי/ת|חילוני/ת|דתי/ה) חילונית 11.מי השקפת העולם הפוליטית שלך? אני..אני.. לא יודעת, אמצע 12.האם את/ה חושב/ת שיש להוריד את גיל ההצבעה בבחירות לגיל 16? לא! חס וחלילה. 13.האם אי פעם הרגשת שאנשים מסויימים לא מבינים אותך למרות שהיית צריך/כה תמיכה מהם? אכן 14.הפנו לך עורף? אכן 15.כמה טלפונים סלולאריים היו ברשותך עד כה? 5 16.כמה פעמים עברת דירה בחייך? 3 17.מהו הספורט האהוב עלייך? לא אוהבת ספורט
18.מילה שתמיד מחזירה לך חיוך לפנים- echelon 19.מהם החיים ב7 מילים? מה!? לא יודעת! לא חוויתי אפילו חצי מהם 20.דמות מהעבר שהייתם רוצים לפגוש? המממ.מ.מ.מ.מ.. ג'ק המרטש
ומרי אנטואנט 21.מה הייתם רוצים שיהיה כתוב על מצבתכם? לא יודעת. גה. פחד 22.צחקת יותר מפעמיים על בדיחה שהיא לא ממש מצחיקה? אכן. בדיחות לא מצחיקות הן הכי מצחיקות 23.ניסית לעוף בעבר?,הצלחת? לעוף? חח כשהייתי קטנה, ו.. כמובן שלא 24.שפות מדוברות(שפות שבהן אתם יודעים קצת יותר מ"סיי לה וי" או "שרשה לה פאם")- עברית ואנגלית שוטף. 25.דיברת אי פעם עם עצמך? תמיד. כל יום. ברצינות
26.חשבתם פעם שבשר אדם זה כשר? לא. 27.יש לכם כלב?,אם כן,גם הוא נשכב כמו מת כל היום על הרצפה מרוב שחם לו? לא ולא 28.מבצעים פעולות שגרתיות באיטיות? הממ.. כשאני מאוד מאוד עצלנית 29.כמה פעמים ביום את/ה מתקלח/ת? פעם אחת או פעמיים תלוי כמה חם 30.עובדים במשהו,אם כן במה? כן, חברת סקרים (גיהינום..)

למעלה