יונייטד - סטוק (אין שרשור משחק?)

AeroTom

New member
../images/Emo86.gif יונייטד - סטוק (אין שרשור משחק?)

הצלחתי להגיע בסוף. יופי של גול של הרננדז. איזה עקב...שמח נורא לראות את נאני על המגרש שוב.

AeroTom

New member
איזה חור בהגנה../images/Emo4.gif

בין וידיץ' לאברה. חייבים עכשיו להעלות את ההתלהבות במשחק. חסר קצת היום.

AeroTom

New member
איזה גול של נאני!!!

מדהים. בשמאל. כבר אמרתי איזה כיף לראות אותו שוב? גדול.

AeroTom

New member
מחר

ארסנל מול הסיטי (תיקו יהיה מצויין) וצ'לסי בוולבס.

AeroTom

New member
הייתי מכניס את קאריק או אנדרסון לרבע שעה

מוציא את גיבסון, הוא לא הכי במשחק היום. אשמח לראות את אוון חוזר גם.

AeroTom

New member
ופרגוסון מקשיב לי. הנה קאריק ואוון ../images/Emo13.gif

גיבסון והרננדז בחוץ.

AeroTom

New member
נגמר.

משחק לא משהו בכלל, אבל ניצחון חשוב שהיה צריך לקחת. שני שערים נפלאים. נאני איש המשחק ללא עוררין, עם שער גדול ובישול. הפתיעו אותי: סמולינג היה לא רע בכלל וגיגסי השלים 90 דקות. טוב לראות את אוון שוב על המגרש. מתרחקים מחר מסיטי או ארסל בטוח, או שתיהן...בראשון גביע מול ליברפול.

מאור 448

New member
יייששש!!!

ניצחון חשוב מאוד - למרות היכולת הבינונית . העיקר עברנו את זה.. הרננדז פשוט שחקן נשמה . מחר ארסנל והסיטי הלוואי ותיקו !!(העיקר לא סיטי )

מה טוב? אוון סתם נוד נפוח (תרתי משמע)

שלטעמי הוא רק יכול להיות ג'ינקס בשביל זכייה בתואר (לא מאמין שהשחקן הזה אי פעם יהיה עם מדליית אליפות). ונאני היה נהדר, אבל וידיץ' ואברה נתנו מעצמם מעל ומעבר במשחק הזה ובלעדיהם אני לא רואה איך היינו שומרים על 3 הנקודות.

AeroTom

New member
הגזמת קצת בתגובה נראה לי...

סובל מהרבה פציעות, בעיה בשבילו להישאר ככה בכושר נורמלי. אחרי שמקדה הושאל אני חושב שטוב שהוא שם בשביל לכפות על שלושת החלוצים המרכזיים ויש מצב שנצטרך אותו בהמשך ולרוטציה. חוץ מזה אני לא מאחל לאף שחקן של יונייטד שיגרור פציעות כל החיים שלו ולא יראה מגרש. סתם חבל. אני מאמין שאוון עוד יכול לתרום. לצערו הפציעות נורא מקשות על זה...

אורון V1

New member
מילות סיכום

ניצחון מוצדק, יונייטד שלטו בכל הנוגע להחזקה ולמצבים והיו שווים לפחות עוד שער אבל הסתפקו במינימום ובשערים נאים. סטוק יאלצו להסתפק בשער הראשון בתאטרון החלומות מזה 30 שנים וב-100% הצלחה בכל בנוגע למימוש בעיטות למסגרת.

ANGELUSPIKE

New member
אי אורון נחמד לראות אותך פה

כפי שאתה רואה יש פה כמה חברי מוכרים שאתה מכיר.

מאור 448

New member
צלסי הפסידה לוולבס!!

וארסנל וסיטי נפרדו בתיקו ..איזה יום גדול!! ( וגם ליברפול הפסידו .. מה נשאר לבקש )

AeroTom

New member
+ הפסד גם של טוטנהאם

יום גדול של יונייטד בלי לשחק...

למעלה