הכר את הפורום

nadav1232

New member
../images/Emo88.gifהכר את הפורום../images/Emo70.gif../images/Emo194.gif

היום תתארח בפינה קטיה Ketty the sheep ^_^ אתם מוזמנים לשרשר לה שאלות ^_^

nadav1232

New member
שאלות ^^

1) בת כמה את? 2) איזו אנימות את אוהבת? 3) את אוהבת הארי פוטר? 4) ^_^ או ^^?

ketty the sheep

New member
תשובות. ../images/Emo9.gif

1) בת כמה את? 19. ^^ 2) איזו אנימות את אוהבת? Hunter x Hunter היא הסדרה האהובה עליי.
חוץ מזה, אני ממש אוהבת גם בליץ' ופרינס אוף טניס (אני חושבת שניתן לומר שאני מעדיפה סדרות בסגנון שונן ^^ ). 3) את אוהבת הארי פוטר? כן!!
אבל עוד לא יצא לי לקרוא את הספר השישי. 4) ^_^ או ^^? ^^;

שאלות!

1)מהי המנגה הראשונה שלך? 2)מעדיפה JROCK OR JPOP? 3)מאיפה הכינוי? 4)מהי הלהקה המועדפת עליך? 5)מקשיבה לרוק ישראלי? 6)יש לך חיות מחמד? 7)איזה חיה את מגלגל המזלות הסיני? 8)איזה מאכל אהוב עליך? 9)איזה עונה את אוהבת? 10)ביסלי או במבה? חחח זהו לבנתיים!

ketty the sheep

New member
D:

1)מהי המנגה הראשונה שלך? המנגה הראשונה שקראתי והתלהבתי ממנה הייתה Hunter x Hunter, מאז יצא לי לקרוא עוד לא מעט אבל גם לא הרבה דברים שאהבתי באותה מידה.
2)מעדיפה JROCK OR JPOP? תלוי במצב הרוח? ^^ 3)מאיפה הכינוי? ketty תמיד היה הכינוי האינטרנטי שלי, כי בכיתה עיוותו לי את השם וקראו לי קטי במקום קטיה, והכבשה היא בדיחה פרטית שלי ושל חברה שלי, אני מניחה. 4)מהי הלהקה המועדפת עליך? Ash.
הם אמנם לא יפנים, אבל הם ה-להקה שלי, אהבת חיי וכו' (שומעת מכיתה ח', קשורה אליהם מאוד. אני מניחה שהם כמו להקת מחמד שלי?
). 5)מקשיבה לרוק ישראלי? לא הרבה.. אבל אני אוהבת את מופע הארנבות של ד"ר קספר ונושאי המגבעת. ^^ 6)יש לך חיות מחמד? כןןן~~ כלב מקסים בשם יוקי (הוא בולדוג צרפתי ואני מניחה שרוב האנשים שאני מכירה מפחדים ממנו. הוא מצידו מפחד מחתולים ופודלים, אז אין מה לדאוג.
). 7)איזה חיה את מגלגל המזלות הסיני? ארנב. ^^ (כשהייתי קטנה אמא שלי הייתה אומרת שאני חתול, משום מה.
ואז ראיתי פרוטס באסקט והילדות שלי דיי נהרסה.
). 8)איזה מאכל אהוב עליך? תירס חם. ^^ 9)איזה עונה את אוהבת? אני אוהבת כל עונה בעתה.. 10)ביסלי או במבה? לא אוהבת.. ^^

SuLeRu

New member
האמת

ארנב וחתול זה אותו דבר. עם את נולדת מזל ארנב אז את גם חתול. אז הילדות שלך לא נהרבה =] כי גם אמא שלי ארנב וחתול ^^

SuLeRu

New member
אהא

מקנאה במזל שלך=] ארנב וחתול החיות אהובות עליי ^^

ketty the sheep

New member
את יכולה לקחת את החתול

אני אלרגית אליהם.
(אבל אוהבת אותם בכל זאת. XD)

מ א י י ק

New member
שאלות =]../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

את מורידה דיסקים או קונה? Jrock או Jpop? מי הזמרת שאת הכי אוהבת? מי הזמר שאת הכי אוהבת? איזה הופעה ראית בזמן האחרון? את אוהבת גלידה?!
אם ואם לא,באיזה טעם היית רוצה לקנות עכשיו?
זהו.

ketty the sheep

New member
^______________^

את מורידה דיסקים או קונה? יש לי קרוב ל100 דיסקים מקוריים, אבל כיום אני קונה פחות כי כבר אי אפשר לשנורר כסף מההורים. ^^; Jrock או Jpop? כאמור, תלוי במצב רוח.
מי הזמרת שאת הכי אוהבת? קרן או מהYeah Yeah Yeahs ממש מגניבה. וגם יוקי מAsobi Seksu. אני גם ממש אוהבת את יוקי קיידה, למרות שהיא בעיקר מדובבת (אבל אני כל כך אוהבת את השירה שלה~
). מי הזמר שאת הכי אוהבת? תום יורק? ^^ אולי בונו בימיו הטובים יותר (למרות שגם היום הוא לא גרוע, אבל הזמן והסיגריות עשו את שלהם). או, והירוקי טקהאשי!! למרות ששוב, הוא בעיקר מדובב. איזה הופעה ראית בזמן האחרון? כבר מזמן לא הייתי בהופעה.
אבל האחרונה הייתה של עברי לידר. אני אוהבת הופעות שלו. ^^ את אוהבת גלידה?! כמובן.
אם ואם לא,באיזה טעם היית רוצה לקנות עכשיו? קוקוס!!

Sakai Shana

New member
קטיה! 3>

מה שלומך?:) [זה קצת מרושע מצדכם לדרוש לדעת אם היא מעדיפה ביסלי או במבה ובכלל שלא יהיה לכם אכפת מה קורה איתה! >: זבלים! >: ]

Nora Shu

New member
1. את זכר או נקבה? XPP

2. מתי ואיך/דרך מי/מה נכנסת למוזיקה יפנית? 3. ישר אהבת את השפה? O: 4. אם היית יכולה לעשות זמר יפני אחד מי זה היה? [סאייו נחשבים] 5. אם היית יכולה לעשות זמרת יפנית אחת מי זאת הייתה? [סאייו נחשבים] 6. אטובה/קאבאג'י או קאבאג'י/ג'ירו [הייתי חייבת לשאול, וטף, שאלת החיים!] 7. בויבאנדס או גירלבאנדס [יפנים]? 8. האם כל האנשים שמעורבים בחיים שלך [הורים, חברים, צבא ושאר] מודעים לתחביב היפני שלך? D: 9. ברצינות: סקס, סמים או רוקנרול? D; 10. מה בא לך לשמוע ברגע זה? [מהככככל] 11. מה את עושה כרגע? O: 12. מה עשית לפני חמש דקות? 13. מה את לובשת? [תגידי חטיני ורוד ואני אתן לך ורד] 14. ברגעזהאמגבחרי!!!: ג'ייפופ או ג'יירוק? 15. תכל'ס מי יותר יפים: בנים בויז'ואל סטייל או בויבאנדס? 16. איך החיים כרגע? 17. באיזה ימים את באה לאייקון על בטוח? O: 18. נכון שאת רוצה לפגוש אותי *דמעה*? 19. נכון שאת רוצה לאפות איתי עוגיות? 20. ... נכון שבא לך ללמד אותי לאפות עוגיות? >> 21. מה הדבר שאת הכי, אבל הכי שבעולם, אוהבת לעשות? 22. חצאית או מכנסיים? 23. די-בויז או *פניש*?!?!? 24. טוטי/נאגאייאן או סאייטו/רויטו? 25. נכון שבא לך לכתוב לי RPS פורנו?! *puppy eyes* 26. בובה, בא לך לצאת איתי לסיבוב בת"א? *קריצה, קריצה* 27. מה היית אומרת אם הייתי מגלה לך שאני בעצם הינואי בתחפושת? D< 28. ניחשת כבר שעומדים להיות לך 30 שאלות? XD 29. את קוראת יאוי מנגה? 30. נכון ש"SHOOt DOWN" זאת חוויה מצלקת? XDDDDDDD; וזהו. D: אמ, אמאמאמאמ, תתחברי למסנג'ר בבקשה? :'>

ketty the sheep

New member
BFF!!!

1. את זכר או נקבה? אני חתול, מסתבר.
2. מתי ואיך/דרך מי/מה נכנסת למוזיקה יפנית? לפני שלוש שנים, גיליתי את זה ביחד עם האנימה (כשגיליתי שיש להקות שעושות את כל שירי הפתיחה האלו!
). 3. ישר אהבת את השפה? O: אהבתי עוד קודם.
אני זונת שפות.
4. אם היית יכולה לעשות זמר יפני אחד מי זה היה? [סאייו נחשבים] כרגע? מיאנו מאמורו, בלי מחשבה שניה (ספייקי סמיילי!! XD). 5. אם היית יכולה לעשות זמרת יפנית אחת מי זאת הייתה? [סאייו נחשבים] יוקי קאידה.
6. אטובה/קאבאג'י או קאבאג'י/ג'ירו [הייתי חייבת לשאול, וטף, שאלת החיים!] אררר... אייבה/מקל מטאטא? ;; (קבאג'י/ג'ירו XD לפחות של המיו~~ XD ). 7. בויבאנדס או גירלבאנדס [יפנים]? בויבאנדס. הם יותר מגניבים, ואם לומר את האמת, יותר כוסיות מהגירל בנדס.
8. האם כל האנשים שמעורבים בחיים שלך [הורים, חברים, צבא ושאר] מודעים לתחביב היפני שלך? D: אני חושבת שכן. ^_^ אפילו הקצינה שלי התעניינה, כשהיא ראתה את הפוסטר של וואן פיס בסלון של הדירה. XD 9. ברצינות: סקס, סמים או רוקנרול? D; רוקנרול~ (כי זה כמו שילוב של סקס וסמים? D: ) 10. מה בא לך לשמוע ברגע זה? [מהככככל] You, screaming my name? XDDD 11. מה את עושה כרגע? O: עונה על השאלות שלך ומחכה שתבואי למסנג'ר. ;; 12. מה עשית לפני חמש דקות? אותו דבר?
13. מה את לובשת? [תגידי חטיני ורוד ואני אתן לך ורד] ומה אם הוא כתום?
14. ברגעזהאמגבחרי!!!: ג'ייפופ או ג'יירוק? ג'ייאימו!!! 15. תכל'ס מי יותר יפים: בנים בויז'ואל סטייל או בויבאנדס? אני אוהבת את הגברים שלי בשמלה. 16. איך החיים כרגע? טובים? ^_^ 17. באיזה ימים את באה לאייקון על בטוח? O: בכווווווווו~~~לם. לקחתי רגילה. ^_^ 18. נכון שאת רוצה לפגוש אותי *דמעה*? לפגוש, כן, זה המונח שהייתי משתמשת בו. ^^;;;;;;;;;;;;; 19. נכון שאת רוצה לאפות איתי עוגיות? יה בייבה. 20. ... נכון שבא לך ללמד אותי לאפות עוגיות? >> אם תלמדי אותי. ;; 21. מה הדבר שאת הכי, אבל הכי שבעולם, אוהבת לעשות? לטייל בזמן שאני שומעת מוסיקה. 22. חצאית או מכנסיים? חצאית~ 23. די-בויז או *פניש*?!?!? פניש!! אין אין אין על טוטי ומוריאייג'י. 24. טוטי/נאגאייאן או סאייטו/רויטו? אבל טוטי ונאגאיאן לא ביחד!!!11 את לא מקשיבה בשיעורים של הי-צ'אן?!?!
25. נכון שבא לך לכתוב לי RPS פורנו?! *puppy eyes* את גונבת את תמימותי. ;; 26. בובה, בא לך לצאת איתי לסיבוב בת"א? *קריצה, קריצה* בת"א, בשינג'וקו, מתחת לרגל של הינואי~
|הדגֻש|27. מה היית אומרת אם הייתי מגלה לך שאני בעצם הינואי בתחפושת? D< הייתי אומרת שמע ישראל ועושה אותך בכל מקרה? ;; 28. ניחשת כבר שעומדים להיות לך 30 שאלות? XD לא!!! 29. את קוראת יאוי מנגה? כשיוצא לי ליפול על משהו טוב. 30. נכון ש"SHOOt DOWN" זאת חוויה מצלקת? XDDDDDDD; >_>

שאלות^_^

1.אממ..מה שלומך?XD 2. את הקטיה מהאתר הזה על יושי הנסיכה בטיפו לפני יותר משנה, או שזו קטיה אחרת?0_0 3.מה האנימה האהובה עלייך? 4.את אוהבת חסה? XD (הייתי חייבת!^^;) 5.משעמם לך עכשיו? 6.בת כמה את? 7.את יודעת מי אני? טוב, נראה לי שזהוXD

ketty the sheep

New member
3: ~

1.אממ..מה שלומך?XD טוב תודה. 3: 2. את הקטיה מהאתר הזה על יושי הנסיכה בטיפו לפני יותר משנה, או שזו קטיה אחרת?0_0 אני דיי בטוחה שאני קטיה אחרת, אלא אם כן אנחנו אותה קטיה ולא הייתי מודעת לכך עד עכשיו.
3.מה האנימה האהובה עלייך? Hunter x Hunter. 4.את אוהבת חסה? XD (הייתי חייבת!^^;) כןן!
5.משעמם לך עכשיו? קצת.
6.בת כמה את? 19. D: 7.את יודעת מי אני? את... נוגה, ילדת האנימה! D:

למעלה