הכר את הפורום

לאלא!!

אני לא נוגה ילדת האנימה, "נוגה ילדת האנימה" זה כינוי רע;; זה כינוי מוזר@_@ אני נוגה, או נוגה-צ'אן^_^ הו..יש לי עוד שאלה! בחתימה שלך יש את הקאנג'י 明, מה הוא אומר?O: פשוט יש לי ערנק מצ'יינה טאון ושמתי לב שיש לי שם את הקאנג'י של יום, את הקאנג'י של חודש/ירח, את הקאנג'י של אהבה ועוד אחד שזה זה 明 ואני לא יודעת מה הוא אומרXD תודה שענית על השאלות^_^

ketty the sheep

New member
בהיר, אור

בשילוב עם הקאנג'י של יום (日) יוצא 'מחר' (ashita). (וזו היפנית-בשתי-שקל שלי XD) ^_^

תודה רבה!^__^

נראה לי שאני מבינה את כל מה שכתוב על הערנק הזה שבכלל קניתי אותו בצ'יינה טאון בניו-יורקXD; רגע..אבל הקאנג'י שאיתו זה לא הקאנג'י של חודש וירח?O: את לומדת יפנית?^^;

Vivi Sparrow

New member
קטייי~

tuti desu! אוהבת נודלס? ואייסקפה? מה בדבר קולורבי? שמעת פעם על דת הקולורב? חג שמח 3>

ketty the sheep

New member
ויוי~~~

אוהבת נודלס? כן! D: ואייסקפה? לא שותה משקאות עם קפאין. ^^; (לפחות משתדלת
) מה בדבר קולורבי? לא סגורה על זה. o.o שמעת פעם על דת הקולורב? לא? ארר, enlighten me? ^^

sonaku

New member
קיטי קט~

@@; יש לי אותך במסן? את שומעת עכשו משהו? אם כן,מה? ;; למה כולם גנבו לי את השאלות? למה התנדבת בעצם ל''הכר את הפורוום''? כמה פעמים את נכנסת לכאן ביום? את יודעת יפנית? וסינית? ושוודיתXD? את מכירה מישהו שוודי0_0? למה אני שואלת שאלות מטופשות? משעמם לך כמו שלי משעמם~_~? נכון שהסמיילי זה Q; דומה למיאביXD?

ketty the sheep

New member
^^;

יש לי אותך במסן? לא חושבת. ^^;; [email protected] את שומעת עכשו משהו? אם כן,מה? Passion של אוטאדה היקארו, כי מזה פחות או יותר מורכב הפלייליסט של חברה שלי. >_> XP ;; למה כולם גנבו לי את השאלות? כי הם רעים.
למה התנדבת בעצם ל''הכר את הפורוום''? כי זה נשמע כיף. ^^ כמה פעמים את נכנסת לכאן ביום? פעם אחת בימי חול, כמה פעמים בסופ"ש. את יודעת יפנית? לא כמו שהייתי רוצה. 3: אבל אני עובדת על זה. וסינית? מתישהו. ^^ ושוודיתXD? גם~!! את מכירה מישהו שוודי0_0? לא. ;; למה אני שואלת שאלות מטופשות? 3: משעמם לך כמו שלי משעמם~_~? לא משעמם לי. ^^ נכון שהסמיילי זה Q; דומה למיאביXD? XDDDDDDDDD

למעלה