הכר את הפורום

nadav1232

New member
../images/Emo88.gifהכר את הפורום../images/Emo70.gif../images/Emo194.gif

היום יתארח בפינה טל ayumi3000 ^_^ אתם מוזמנים לשרשר לו שאלות ^_^

nadav1232

New member
XD טל! D:

1) מה שלומך? ^^ 2) מה האלבום הכי אהוב עלייך של איומי? 3) מה האלבום הכי אהוב עלייך של בואה? 4) מה הסינגל הכי אהוב עלייך של איומי? 5) מה הסינגל הכי אהוב עלייך זה בואה? 6) מה השיר הכי אהוב עלייך של איומי? 7) מה השיר הכי אהוב עלייך של בואה? 8) ג'יי פופ או ג'יי רוק? -.- 9) למה ג'יי פופ? XD 10) אוטאדה היקארו או קודה קומי? 11) מה אתה חושב עליי? ^^" 12) יומולדת שמח? D: 13) איזו הופעה אתה הכי אוהב של איומי? 14) שיגעתי אותך? ^^' XD זהו ^_^

ayumi3000

New member
הו איזה כיף XD *אוהב שאלות*

01. מה שלומך? מצוין תודה ^_^ 02. מה האלבום הכי אהוב עליך על איומי? אני אתן את זה ככה... החמישה אלבומים של איומי שאני הכי אוהב ^_^: הכי אוהב: LOVEppears השני: ...I am השלישי: Secret הרביעי: Duty החמישי: RAINBOW 03. LOVE & HONESTY פשוט אלבום מדהימים וכל השירים ממש טובים! 04. מה הסינגל הכי אהוב עליך של איומי? אמממ וואי שאלה קשה... X_X אולי vogue כי יש שם את ever free שלא נכנס לאלבום. 05. מה הסינגל הכי אהוב עליך על בואה? אני חושב ש - Everlasting או Winter Love XD 06. מה השיר הכי אהוב עליך של איומי? Fly high 07. מה השיר הכי אהוב עליך של בואה? kokoro no tegami - 心の手紙 08. ג'יי פופ או ג'יי רוק? ג'יי פופ/רוק :]] (בעיקר פופ ופופ עם טעם של רוק) 09. למה ג'יי פופ? חחחח כי זה הסוג מוסיקה שהכי נשמע לי טוב ושפשוט אפשר לאהוב ולשיר עם זה ולהבין את זה :]] והמוסיקה יוצאת ממש יפה. 10. אוטאדה היקארו או קודה קומי? קודה קומי ואז אוטאדה היקארו ^_^ 11. מה אתה חושב עליי? אתה ממש נחמד XDDD 12. יומהולדת שמח? בקרוב מאוד ^_^ אני מקווה 13. איזו הופעה אתה הכי אוהב של איומי? ayumi hamasaki ARENA TOUR 2006 ~(miss)understood~ A ו - ayumi hamasaki STADIUM TOUR 2002 A. 14. ממש לא! עוד שאלות XD. עוד שאלות! XD בבקשה!

nadav1232

New member
עוד קצת שאלות XD

1) מה המאכל האהוב עלייך? 2) אלבום או DVD של הופעה? 3) מה אתה שונא? 4) מה אתה אוהב? 5) מה המשחק האהוב עלייך? 6) מה הבעל חיים האהוב עלייך? 7) מהי השנה האהובה עלייך? 8) איו או איומי? 9) יש לך אייסיקיו? 10) מה אתה חושב על המוזיקה של ארה"ב? ~.~

ayumi3000

New member
לשאלותיך נדב XD...

01.) מה המאכל האהוב עליך? גלידה, ג'אנק, עוף וסטייק. 02.) אלבום או DVD של הופעה? בוודאי ובוודאי ששניהם! 3.) מה אתה שונא? ערסים בעיקר 4.) מה אתה אוהב? לישון ולשמוע ג'יי פופ XD 5.) מה המשחק האהוב עליך? FINAL FANTASY/KINGDOM HEARTS 6.) מה הבעל החיים האהוב עליך? בעיקר כלבים אבל אוהב גם חתולים ומשיכה לנמרים ^_^. 7.) מהי השנה האהובה עליך? יש הרבה >< אבל הכי השנה בה נולדתי 1988 XD 8.) איו או איומי? שני השמות נשמעים מצוין ^_^. 9.) יש לך אייסיקיו? לא ממש משתמש בו חוץ מלצרכים מאוד מיוחדים. 10.) מה אתה חושב על המוסיקה של ארה"ב? פעם אהבתי את זה P:

SuLeRu

New member
יייהייי

רק ביגלל שאתה מעריץ שרוף של איומי אז רוב השאלות שלי היו על איו. 1.מה ההית עושה עם ההית פוגש את איו באמצע הרחוב? 2.מה הית קונה לאיו ליומלדת? 3.מה השיר אהוב עלייך של איו מאלבום secret? 4.מהו הקליפ אהוב עלייך של איו? 5.מהו השיר הראשון ששמעת של איו? 6.איזה עוד זמרת אתה אוהב חוץ מי איומי, קודה, יוטאדה ובואה? 7.מה אתה חושב על הקליפ של איו jewel? 8.והקליפ 1love? 9.אה... ולמה דווקא בחרת בכינוי ayumi3000? זהו... ג'ה

ayumi3000

New member
לשאלותייך SuLeRu ^_^

1.) מה היית עושה אם היית פוגש את איו באמצע הרחוב? חוטף אותה ^-^ 2.) מה היית קונה לאיו ליומהולדת? כל דבר אבל בצבע לבן. 3.) מה השיר האהוב עליך מהאלבום Secret ? אני מתלבט בין It was ל - momentum. 4.) מהו הקליפ האהוב עליך של איו? אני חושב של SURREAL אבל יש מלא שאני ממש אוהב באותה צורה. 5.) מהו השיר הראשון ששמעת של איו? Depend on you - שיר נוסטלגי ^_^. 6.) איזה עוד זמרת אתה אוהב חוץ מאיומי, קודה, אוטאדה ובואה: יונה איטו. 7.) מה אתה חושב על הקליפ של איו JEWEL? מדהים, אין מילים. 8.)והקליפ של 1 LOVE: עוד יותר מדהים, איומי סקסית על העמוד XD. 9.) אני לא בדיוק זוכר זה היה מזמן X_X.

מ א י י ק

New member
גלידה..../images/Emo135.gif../images/Emo211.gif

מי הזמרת הכי אהובה עלייך?
מי הזמרת הכי הכי אהובה עלייך?
מי הזמרת הכי הכי הכי אהובה עלייך?
והתשובה היא...מי לא יודע?
איומי
ואתה חייב לי גלידה,כמו שאומרים "פעם שלישית גלידה"

pRiNcEsSa 10

New member
^_^

1. איך הגעת לפורום? מתי? 2. מיהי הזמרת האהובה עליך? 3. מהו השיר שלה, האהוב עליך? 4. מהו שירה הראשון ששמעת? 5. מהו הסינגל שלה, האהוב עליך? 6. מהו האלבום שלה, האהוב עליך? 7. מהו הקליפ שלה, האהוב עליך? 8. מהו הקליפ שלה, הראשון שראית? 9. מהי ההופעה שלה, האהובה עליך? 10. מהי הופעתה הראשונה שראית? 11. מיהו הזמר האהוב עליך? 12. מהו השיר שלו, האהוב עליך? 13. מהו שירו הראשון ששמעת? 14. מהו הקליפ שלו, האהוב עליך? 15. מהו הקליפ שלו, הראשון שראית? 16. מהו האלבום שלו, האהוב עליך? 17. מהו הסינגל שלו, האהוב עליך? 18. מהי ההופעה שלו, האהובה עליך? 19. מהי הופעתו הראשונה שראית 20. מי הלהקה האהובה עליך? 21. מהו השיר שלהם, האהוב עליך? 22. מהו שירם הראשון ששמעת? 23. מהי ההופעה שלהם, האהובה עליך? 24. מהי הופעתם הראשונה שראית? 25. מהו אלבומם האהוב עליך? 26. מהו הסינגל שלהם, האהוב עליך? 27. מהו הקליפ שלהם, האהוב עליך? 28. מהו הקליפ שלהם, הראשון שראית? 29. מהו האלבום האהוב עליך? 30. מהו האלבום הראשון ששמעת? 31. מהו האלבום הראשון שקנית? 32. מהו הסינגל האהוב עליך? 33. מהו השיר האהוב עליך? 34. מהו הקליפ האהוב עליך? 35. מהי ההופעה האהובה עליך? 36. מיהי הזמרת הראשונה ששמעת? 37. מהו השיר הראשון שלה, ששמעת? 38. מהו השיר האהוב עליך ביותר, של אותה זמרת? 39. מהו הקליפ האהוב, של אותה זמרת? 40. מיהו הזמר הראשון ששמעת? 41. מהו השיר הראשון שלו, ששמעת? 42. מהו השיר האהוב עליך ביותר, של אותו זמר? 43. מהו הקליפ האהוב, של אותו זמר? 44. מהי הלהקה הראשונה ששמעת? 45. מהו השיר הראשון שלהם, ששמעת? 46. מהו השיר האהוב עליך ביותר, של אותה להקה? 47. מהו הקליפ האהוב, של אותה להקה? 48. איך הגעת למוזיקה היפנית? איך הכרת אותה? 49. אילו דיסקים יש לך? 50. מאיפה אתה מכיר את הזמרים? [המלצות/חיפשת-מצאת/..] 51. האם המלצת למישהו לשמוע זמר/זמרת/להקה יפנית? אם כן, אילו? 52. מתי חל יום הולדתך? 53. הם זכור לך, איך הגעת לכינוייך? [ayumi3000] 54. האם אתה אוהב לענות על שאלות? אתה מעדיף הרבה או מעט [שאלות]? 55. אתה אוהב לכתוב שאלות? 56. אתה רוצה עוד שאלות? 57. אתה יודע איך קוראים לי?

ayumi3000

New member
+++

1. אני חושב שניסיתי לחפש פורומים ישראליים של מוסיקה יפנית ואיך שהוא בחיפוש הגעתי לכאן ^_^. 2. יש לי כמה זמרות אהובות אבל הכי אהובה - איומי האמאסאקי. 3. Fly high 4. Depend on you 5. (כמו בפעם הקודמת vogue בגלל ever free שלא נכנס לאלבום). 6. LOVEppears 7. SURREAL ועוד מלא באותו אופן. 8. Greatful days 9. ayumi hamasaki ARENA TOUR TOUR 2006 ~(miss)understood~ A, ayumi hamasaki STADIUM TOUR 2002 A. 10. ~A Museum ~30th single collection live. 11. מיהו הזמר האהוב עליך? אני חושב שקוטאני קיניה 12. !BLAZE 13. Super drive 14. לא ראיתי קליפים שלו P: 15. -||- 16. אין לי מושג... 17. -||- 18. -||- 19. -||- 20. Every Little Thing 21. Time goes by 22. for the moment 23. עוד בשלבי חיפוש של ההופעות P: 24. ... 25. Time to Destination 26. kimi no te 27. fragile 28. Future World 29. LOVEppears - מכולם 30. ניקח את זה בתור שאלת ג'יי-פופ - koda kumi - affection 31. MY STORY CD+DVD (של איומי) 32. vogue 33. Fly high 34. SURREAL וכו' ^_^ 35. תשובה לשאלה 9. 36. קודה קומי! 37. real Emotion. 38. m.a.z.e 39. D.D.D. feat. SOULHEAD . 40. קוטאני. 41. Super drive 42. ^ 43. ^ 44. ^ 45.^ 46.^ 47.^ 48. דרך Final Fantasy X-2 המשחק של הפלייסטיישן שמעתי את השירים (בגירסא היפנית) של קודה קומי ונורא אהבתי איך שזה נשמע אז התחלתי להוריד (בהתחלה רק של קומי כי אז רק הכרתי אותה) והתגלגלו עניינים ^_^. 49. ישש מלאאא אז נכתוב רק של הג'יי פופ A BALLADS+ayumi hamasaki ARENA TOUR 2006 ~(miss)understood~A קנה לי חבר מאוד מאוד טוב ואני נורא מעריך אותו לימי הולדת XD. ayumi - CAROLS single MY STORY CD+DVD miss)understood CD+DVD + Photobook on my way) Secret CD+DVD. 50. את קומי - דרך פיינל פנטסי 10-2, (ואחריה הכרתי את בואה) משיר שהיא שרה עם קודה קומי ואת איומי מחבר טוב שלי ששלח לי את השיר הראשון שלה ששמעתי וכו' ^_^. 51. מלא, במיוחד את איומי, קומי, בואה והיקארו. על אמנים אחרים לא המלצתי. 52. 11.12 - מחרתיים!!! 53. נופ P: 54. כן ^_^, כמה שצריך ^_^. 55. לפעמים. 56. X_X יש עוד מה לשאול? XDD חח סתם. 57. דיאנה? XD (סלחי לי אם אני טועה -_-).

pRiNcEsSa 10

New member
מזל טוב.. מחרתיים^^

לא, קוראים לי חן^_^ XD פעם כתבתי למישהו יותר מ-300 שאלות..

sonaku

New member
טל~~~~

היי גבר מה קורה?O: אתה יודע מי אני? איך קוראים לסבתא שלך? בן כמה אתה? היית רוצה לעבור שינוי מין?3:

ayumi3000

New member
חחחחח

יש לי שתי סבתות, אני בן 18 מחרתיים ולא ממש הייתי רוצה לעבור ניתוח לשינוי מין LOL P: ואתה SONAKU ^_^ לא?

sonaku

New member
OO:

איך קוראים לשתיהן? D: מזל''ט,מחרתיים אני אפתח לך שירשור מזל''ט XD למה?!?!? ציצים זה אחלהXD ואני ים,ואני סונאקו ואני רוצה לעבור שינוי מין. ואני בת.כן. . . . !

Omer Kun

New member
שאלה שמטרידה אותי ותמיד רציתי לשאול

איך קוראים לדודה שלך?

Omer Kun

New member
והנה עוד כמה שאלות! ^_^

למה אתה אוהב את איומי? מה אתה חושב שמיוחד בה? (אני יודע שהיא מדהימה, אני רק רוצה לשמוע מה אתה חושב..^^') האם פעם חשבת בעבר שתעריץ זמרת יפנית?

ayumi3000

New member
עונה(ויכול להיות שיעניין כמה אנשים)

קודם כל אני על השאלה אם איי פעם חשבתי שאני אעריץ זמרת יפנית? אמממ פעם לא ידעתי בכלל שיש מוסיקה יפנית אז אני חושב שלא תארתי לעצמי שזה יקרה P: . עכשיו למה אני אוהב את איומי ^_^. קודם כל אני מעריך מאוד את כל מה שאיומי עושה בשביל המעריצים שלה, אני מעריך את זה שהיא כותבת את כל השירים שנמצאים באלבומים, סינגלים וכל דבר. אף פעם היא לא הייתה צריכה שיכתבו בשבילה שיר ^_^ היא מאוד מקורית ורוצה לשתף את המעריצים ברגשות שלה, דברים שהיא עוברת בחיי היומיום ודברים שקשורים לחברים שלה והיא רוצה להעביר את הרגשות שלהם בשירים. הקול שלה הקול הכי מדהים שיש, לא הכי מיוחד בעולם אבל בהחלט לא רגיל וככה הקול הכי מושך צריך להיות ^_^. אני מאוד אוהב את הסיגנון שהיא שרה שזה פופ, פופ/רוק, בלדות (ושיר טראנס)- הסיגנון הזה מאוד מושך אותי וכל הלחנים של השירים שלה (שיש לה מספר שירים שהיא גם הלחינה או הלחינה בעזרת מלחינים אחרים) נשמעים ממש טוב ואם היא לא מלחינה אז הלחנים פשוט יפים ומתאימים, אישית אין שיר שאני לא אוהב של איומי אבל כמובן יש את השירים שאני שומע פחות (שזה לא הרבה). המראה שלה וסיגנונות הלבוש שלה מאוד יפים ומושכים לא צריך לפרט כאן יותר מדיי מבחינת מראה היא קרובה מאוד לשלמות ^_^ (חוץ מזה שהיא נמוכה אבל תמיד אהבתי אנשים נמוכים או יותר נמוכים ממני). ומקרים כמו שהיה בסיבוב הופעות שלה ב DOME TOUR 2001 A - בחזרות איומי נפלה לתוך בור קצת עמוק במהלך החזרות והיא שברה רגל אחת. היא מיד הופנתה לבית החולים וקיבלה טיפול עד הערב (בערב היא הייתה אמורה להופיע, ונחשו מה? היא הופיעה) הרופאים אמרו לה לנוח כשבועיים אבל איומי לא רצתה לאכזב שת אלפי המאות המעריצים שהיו אמורים לבוא להופעה באותו יום ובסוף נתנה הופעה מצויינת מול קהל רב! עם רגל במצב לא טוב. אך היא לא רצתה לבטל את ההופעה אבל יכלה כמו שכמעט כל זמרת הייתה עושה (וכמו בריטני ספירס שביטלה הופעה כשהיא רק נקעה את הרגל). מקרה נוסף הוא שבחזרות להופעה אחרת בסיבוב הופעות האלה בזמן שהיא שרה בחזרות היא התחילה לשמוע באוזן השמאלית, הסאונד עשה את איומי כמעט חרשת באוזן השמאלית אבל היא שרה עד היום ותמשיך לשיר עוד הרבה למרות שזה מסכן את האוזן השמאלית שהיא כמעט לא שומעת בה. העבר של איומי לא היה כ"כ קל, ואיומי בכלל לא חשבה שהיא תהיה זמרת, שירה היה אצלה כתחביב וזה אף פעם לא היה החלום שלה, אך למרבה המזל מקס מטסואורה שהוא המפיק/מנהל של חברת התקליטים AVEX TRAX גילה אותה ועשה ממנה דיווה ענקית כי ראה בה כישרון לא רגיל גם במיוחד בצורת הכתיבה שלה ^_^. מאז הדבר שאיומי הכי אוהבת זה לשיר ולהופיע ולהעביר למעריצים את כל מה שברצונה להעביר, בשירה והופעה כמובן. איומי היא פרפורמרית ע-נ-ק-י-ת אין סיבוב הופעות אחד שלה שאיכזב. גם אם היא עשתה שטויות לפעמים כמו לשכוח את המילים, זה רק עשה את ההופעה יותר טובה XD. ואלה הסיבות שאותה אני הכי אוהב ^_^ וכמובן שאני אוהב עוד זמרות ענקיות אבל לפי סדר עדיפויות כמובן.

למעלה