הכר את הפורום

וואוO_O

לא ידעתי את כל זה! אולי את הקול שלה אני לא אוהבת וגם לא את השירים שלה, אבל יש המון סיבות כדי להאריך אותה...(חוץ מזה שהיא בנאדם דבר ראשוןXD) אני לא חושבת שאף זמרת אחרת תופיעה עם רגל שבורה, ובמיוחד לא ביום ששברה את הרגל. אני לא ממש יודעת מה היא אומרת בשירים שלה, אבל ראיתי באיזשהו פורום שהרבה אנשים חושבים שהסיגנון כתיבה שלה מדהים ואוהבים מאוד את המילים לשירים שלה. ובקשר למראה שלה, אתה לגמרי צודקXD מאז או מתמיד חשבתי שאיומי היא ממש יפה>>

Omer Kun

New member
חחח XD

לשמוע את נוגה אומרת דברים כאלה על איו זה באמת שיא... XD

ayumi3000

New member
חחח XD זאת תחילתה של ידידות.......

את לגמרי צודקת, אף אחד לא חייב לאהוב אמנים שמישהו אחר אוהב או ההפך, לפחות את כנה לגביי הדברים שאת אומרת על איומי ואת אומרת שיש מה להעריך בה כמובן שאת לא חייבת לאהוב את המוסיקה שלה בשביל זה ^_^ ואת לגמרי צודקת XD קבלי חיזוק חיובי! :]]

מ א י י ק

New member
קראתי הכל../images/Emo70.gif../images/Emo6.gif../images/Emo211.gif

ואהבתי מה שרשמת
ח"ח על המגילה

SuLeRu

New member
מרגש....

אני חושבת שאני הולכת לבכות עכשיו.... זה כול כך יפיפה.......... טוב זה שאיומי מהממת אין מה להגיד וזה שהיא מוכשרת גם על זה אין מה לדבר אבל בכול זאת נגעת לליבי....... ניראה אני מתחילה לעריץ אותה יותר מלפניי 10 דקות מכול מה שכתבת אפילו שאני יודעת את כול זה..... אוי......

ayumi3000

New member
תודה תודה ^_^ שמח שהרגשתם חיבה לזה

איומי היא באמת אישה וזמרת מדהימה, היא לא מוחצנת והיא גם לא שקטה מדיי. יש בה איזון ואהבה למעריצים שמובילה את כל הקריירה שלה לכיוונים הטובים ביותר (וגם אלה סיבות ללמה היא מאוד מצליחה) למרות שלא בגלל הסיבות האלה אני אוהב את המוסיקה שהיא עושה אבל זה בהחלט גורם לי להעריך אותה הרבה ובהחלט ההישגים שהיא הגיע אליהם מגיעים לה, במיוחד גם בגלל שהמוסיקה שלה פשוט מצויינת אם לא הכי מצויינת.(לדעתי לפחות) XD.

למעלה