הכר את הפורום

nadav1232

New member
../images/Emo88.gifהכר את הפורום../images/Emo70.gif../images/Emo194.gif

היום תתארח sonaku ^_^ אתם מוזמנים לשרשר לה שאלות ^_^

nadav1232

New member
ים!! D:

1) איך החיים?^^ 2) איך הדיסק שצרבתי לך?^^ 3) רוסי או יפני? O: 4) ים או נחל? 5) ^_^ או ^^? 6) מאיזה עיר את ביפן?^^ 7) מיהי מיקה נאקאשימה? XD 8) פורומים אהובים? 9) קומונות אהובות? 10) טסת אי פעם לאיזו ארץ?^^

sonaku

New member
סוף סוף אני!! תפציצו אותי בשאלותXDD

1) איך החיים?^^ סבבה,מה איתך? 2) איך הדיסק שצרבתי לך?^^ מעולה,תודה רבה ^_^ 3) רוסי או יפני? O: יפני O_ס 4) ים או נחל? שלולית! 3: 5) ^_^ או ^^? ^^ זה יותר פשוט 6) מאיזה עיר את ביפן?^^ מה? אני? אוסאקה או טוקיו אני מניחה. 7) מיהי מיקה נאקאשימה? XD שאלה טובה.תשאל אותה,לא אותי XD 8) פורומים אהובים?אנחנו ואנימה קאסל ^^ 9) קומונות אהובות?פרוטיס 3: 10) טסת אי פעם לאיזו ארץ?^^ כן ~_~ עם סבא וסבתא לקפריסין,טורקיה ויוון. היה משעמם תחת >_> וזה היה לפני איזה 6 שנים >.>;; D:::::::::::::::::::::::::::: סגXD

מ א י י ק

New member
לוליטההההה../images/Emo99.gif../images/Emo19.gif

יש לי שאלה אחת שאני חייב שתעני לי עלייה
ואני דורש תשובה אמיתי וכנה,כי אני רוצה לדעת את זה
מה השם האמיתי שלך
אני רוצה לזה תשובה

מ א י י ק

New member
תמציאי תירוצים למישהו אחרXDD../images/Emo19.gif

אוקיי,אז את לא מגלה...אני אקרא לך מהיום תירצה!

sonaku

New member
חח יופי..נווה,תירצה..

כולם ממציאים לי שמות. השם האמיתי שלי הוא ים. יש לי 2 אחיות שקוראים להן חופית ונוף... ואמא היתה היפית קיבוצניקית..כולם:אהה!! ^^ כן,זה בהחלט מסביר המוןXDD;

ים זה שם ממש יפהXP

וחוץ מזה, היא לא היחידה שקוראים לה ים! אני מכירה עוד ילדה אחת שקוראים לה ככה^^ למה אתה חושב שזה לא השם האמיתי שלה?XD

tenshichan

New member
הא?

של מי? של מה?@_@ אמממ אם את אוהבת הרבה הרבה בישים ושונן איי אז פאן גרל^^' (אא וקטעים קיטשיים)

sonaku

New member
ברור! אני בחורה!! >.>

ופאנסרביס!!!!!!1 XDDD אבל אני לא רואה את זה כל היום,כל הזמן ^^;

shui chan

New member
זאת לא ההגדרה של פאן גירל ^^"

הפירוש האמיתי של פאן גירל זה בחורה במעריצה משהו. פאן = מעריץ\צה גירל|דגש| = בחורה.

למעלה