הכר את הפורום

tenshichan

New member
כה אבל...

זה אולי הפירוש בשפה האנגלית אבל בקשר לעולם האנימה אז מתקוונים לזה שזו מישהי שמממש ממש אוהבת בישים ושונן איי וקטעים קיטשיים^^" אני לא כזאת!P: *גאה*

shui chan

New member
לא, זה לא נכון :)

זה מושג שנדבק לפירוש הזה אבל הוא ממש לא נכון ויש הרבה מאוד בנות שמגדירות את עצמן כפאנגירלז של אנימה והן בכלל לא אוהבות בישים ושונן איי. קיצר, זה לא נכון.

זו ההגדרה המילולית אבל..

טנשי-צ'אן התכוונה להגדרה בהתיחסות לאנימהXP כמו..כמו עם המילה "אוטאקו". הפירוש של המילה ביפנית הוא "בית", אבל קוראים ככה לאדם שיושב כל הזמן בבית מול המחשב/טלוויזיה ורואה אנימה או קורא מנגה כל הזמן ובקושי יוצא מהבית.

שאלותD:

1.שלום יםD: מה נשמע?^.^ 2.מה הצבע האהוב עלייך? 3.מה האוכל האהוב עלייך? 4.מי הלהקה/אמן היפני האהוב עלייך?^^ 5.מה האנימה האהובה עלייך? 6.איך התחלת לשמוע מוזיקה יפנית? 7.את אוהבת חסה?XD; 8.בוואגה או בוואגה? 9.מה התוכנית (לא אנימה) האהובה עלייך? 10.איזה דיסקים של מוזיקה יפנית יש לך?

sonaku

New member
עניתי לך 3 פעמים ותפוז לא שלח לי >:

1.שלום יםD: מה נשמע?^.^ הכל טוב מה איתך?XD 2.מה הצבע האהוב עלייך? לבן ^^ 3.מה האוכל האהוב עלייך? אין לי מושג ס: קפה? XD; 4.מי הלהקה/אמן היפני האהוב עלייך?^^ מאליס מיזר. קיל מי. ;; 5.מה האנימה האהובה עלייך?PGE (ראה ערך בויקיפדיה בחיפוש אחר הכינוי שלי.) 6.איך התחלת לשמוע מוזיקה יפנית? *מצביעה על מאנה באצבע מאשימה* זה הכל בגללו! כשעוד חשבתי שהוא זה היא! XDDD 7.את אוהבת חסה?XD; למה לא? ס: 8.בוואגה או בוואגה? המ..שאלה קשה!! ווייי,מממ.....בו! כןןןן!!!!1 XD 9.מה התוכנית (לא אנימה) האהובה עלייך? פרוייקט המסלול כי אני הומו 3: 10.איזה דיסקים של מוזיקה יפנית יש לך? יש לי כמה. אני לא זוכרת אבל ^^;

SaikoStar

New member
hello motek XD

אני יפציץ אותך בשאלות חסרות משמעות וחסרות תועלת
מתי את באה לקבל את המתנה שלך? איפה הכי היית רוצה להיות עכשיו? את מי את הכי אוהבת בעולם? לא נכון!!! זאת אני, תודי שזאת אני נו? נו? היית רוצה לקבל חיבוק מתאי? מה את חושבת על וויאטנמים שאומרים כפרה? מה את עושה בסילבסטר? רוצה לקבל נשיקה מתאי? מי יותר שקסי חבר שלי או גאקט? מי יותר חמוד? חבר שלי או העכברוש בבניין שלנו? מתי תביאי לי את המתנה ליומולדת? ולקריסמס? את הולכת להתקשר אלי היום? מי הזמר הכי שקסי לדעתך? מי הבסיסט הכי שקסי לדעתך? בסולם של 1 עד 10 עד כמה מאנה נקבה? בסולם של 1 עד 10 (סנטימטרים) עד כמה קטן המגנום של גאקט? מי הכי מעצבנת אותך ברגע זהXD? בסולם של 1 עד 10 כמה מיאבי עושה לך את זה? ציפית לכל כך הרבה שאלות חסרות משמעות? טוב אז בא לך עוד? התגעגעת אלי? שקרנית!!! XD טוב נו נמאס לך כבר? ועכשיו? את אוהבת אותי? ובמובן השני?? רוצה לבוא למסיבה? המטען שלי עדיין אצלך לא? טוב הגזמתי נכון? סי שה שה סי שה שה סי שה שה אוווה אוווה?? ooh come baby baby ooh let's go crazy crazy ooh do you happy happy na na na na na na? ערסים יפנים... שליטה? וראפרים סינים? מתי תמכרי את הבתולים שלך? זה יהיה לערס יפני או ראפר סיני? הומו קוראני או רוקר וויאטנמי XD? עד כמה אני חולנית בסולם של 1 עד 10? ואת? זה מספיק שאלות? טוב די נו... יש לי עבודה... חולה עליך!!! Kisses

sonaku

New member
אחח כמה שאני שונאת אותם לפעמיםXDD

מתי את באה לקבל את המתנה שלך? מחר! X: איפה הכי היית רוצה להיות עכשיו? באיזה מסיבה באוסאקה עם מלא בישים יפניים גותים כאלה. ^^ או אצל מאנה בארון! לראות מה הוא לובש מתחת XDDDDD את מי את הכי אוהבת בעולם? את הכלב שלי XDDDD לא נכון!!! זאת אני, תודי שזאת אני נו? נו? אולי אולי..D; היית רוצה לקבל חיבוק מתאי? די כבר! הלוואי שיחנק מסושי! אפילו שזה לא המאכל של הוויאטנמים!! XDD מה את חושבת על וויאטנמים שאומרים כפרה? אני אומרת שהם פדופילים ושהם צריכים למות XD מה את עושה בסילבסטר? באה איתך למסיבה?^^ רוצה לקבל נשיקה מתאי? תמותי. כלבה. מי יותר שקסי חבר שלי או גאקט? חבר שלך! ס: מי יותר חמוד? חבר שלי או העכברוש בבניין שלנו? העכברוש..XD מתי תביאי לי את המתנה ליומולדת? מה את לחוצה? ס: ולקריסמס? גם,לאן את ממהרת? את הולכת להתקשר אלי היום? אם אני אמצא את הפלאפון שלי אז כן. ^^ מי הזמר הכי שקסי לדעתך? ממממ..שאלה קשה. קיו. עושה לי את זה ^^ מי הבסיסט הכי שקסי לדעתך? דאקה מבלוד. אהבתי חיי מגיל 12. אף אחד לא יפריד ביננו! אפילו לא העובדה שיש לו זין! בסולם של 1 עד 10 עד כמה מאנה נקבה? אין סוף. ^^ בסולם של 1 עד 10 (סנטימטרים) עד כמה קטן המגנום של גאקט? 3?XDDD מי הכי מעצבנת אותך ברגע זהXD? לא את דווקא. ^^ בסולם של 1 עד 10 כמה מיאבי עושה לך את זה? 5. הוא גברי! יחסית..אבל טיפש! המוח שלו בגודל של הזין של מאנה! אם יש בכלל.. ציפית לכל כך הרבה שאלות חסרות משמעות? ברור..זו את.... טוב אז בא לך עוד? למה לא?D: התגעגעת אלי? דהה ס: הייתי חולה וכל מה שעשיתי זה לחשוב על דרך להשיג כסף ולבוא אלייך. ולקנות בירה. אבל זה לא חשוב.D: שקרנית!!! XD את בעצמך!!!!!1 טוב נו נמאס לך כבר? לא... ועכשיו? חחח..להלהלהלה~ את אוהבת אותי? הממממ...! חח מה את חושבת? ברור! ^^ ובמובן השני?? איזה מובן שני? ס: רוצה לבוא למסיבה?איזו? אם תום/אנטון/פריקונים וואנבי גותים מ*דיינים יהיו שם,אז לא. XD אם זה לגילאי 18+ אז סבבה. XDD המטען שלי עדיין אצלך לא? יאפ. טוב הגזמתי נכון? אהא... סי שה שה סי שה שה סי שה שה אוווה אוווה?? אוווה אווה!! לגמרי~ ooh come baby baby ooh let's go crazy crazy ooh do you happy happy na na na na na na? הווו דו יו הפי הפי! לאצ גו קראזי קראזי! חחחחחחח אני אגנוב לך ת'דיסק הזה XD ערסים יפנים... שליטה? ברור ^^ וראפרים סינים? חחח גם,אבל רק כי הם מצחיקים אותי D: מתי תמכרי את הבתולים שלך? כשיהיה לי כסף לטוס ליפן. זה יהיה לערס יפני או ראפר סיני? ערס יפני,הלווו >.> הומו קוראני או רוקר וויאטנמי XD? הומו קוראני! וויאטנמים זונות!!! XDDDD עד כמה אני חולנית בסולם של 1 עד 10? 8? ^^ ואת?8954245678.1 חח סתם אני מניחה שאני 7 ככה. זה מספיק שאלות? זה יותר מידי!!!!!!!11 אהההההההההההה!!!!!!!!!!!!! תמותי! מה את מזכירה לי את תאי כל הזמן! אני אזכיר לך את צ'ו! צ'ווווו!!!!!!!!1 צ'ו!!!!!!!!!!!!1 צ'ו. זה כמו צ'י...P:

SaikoStar

New member
חיח

שיחקת אותה מותק... עמדת בסבל ובכל הקשיים בדרך וענית על כל השאלות שלי (אפילו אלה על תאי) ואין לי בעיה שאת מזכירה לי את צ'ו...XD i am sssooo over him (no i'm not but pls let me think so...) sssssssssooooo over him ואל תדאגי... אני ימות יום אחד... בסופו של דבר... סביר שזה יהיה רצח...XD

sonaku

New member
חח ברור. את תסתבכי עם המאפיה הסינית

צ'ו! הווו צ'ו!!!!!!1 XD

sonaku

New member
תכתבי בצוואה שלך שאת כל הדיסקים

את מורישה לי! שמעת?! O:< חח סתם..לי או לקשת XD

למעלה