מפגשים מפגשים!!!

3has3

New member
../images/Emo69.gif יאללה . מי באה עימי? XDD

אממ.. מה עושים שם? XDD אה.. ואני כנראה אאחר כי יש את האוטובוסים והמוניות האלה שנוסעים שעות XDDD (חצי שעה נחשבת לשעה , כן OO: )

Hip Hop 4 ever

New member
אני הנציגה של נתניה...

המפגש יתקיים ב-4.8 בשעה 14:00 בכניסה לקניון השרון (בצד של המכון כושר...) הממ.. מי שמעוניין
: אייסיקיו-198600332 מסנג'ר[email protected]

crazysapir

New member
אבל אבל יוו אתם לא קולטים

אבל אם הנציג הזה יבוא ויראה את המעריצים שבאים למפגש אז זה כלום אולי גכג יהיו 70 נגיד... וזה לא מספיק וזה בכלל לא כל העמעריצים שלהם... המעריצים שיבואו הלופעה הם בבהרבה יותר.. פולל מעריצים לא מודעים למםגש הזה או פשוט לא באים... פוללללל!!! ואם הוא יראה רק לפי המעריצים שמגיעים למפגש זא הוא לא יביא את טוקיוה טול משומה כי הוא בטוח יחשוב שהמערריצים שבאו למפגש הם בערך כמספר המעריצים שיבואו להופעה וזהכלום זה לא נשמע לא הגיוני שטוקיו הוטל יבוא להופעה של 70 איש0__0 ארררררררררררררררררררררר -צטערת על החפירה:)

אני מזה מקווה שהם יבואו למפגש.........O_O

ויש נציג לנס ציונה??????????..XPXPXPXP סתםםםםם....=]] לא חשבתי שיש גם...XD יש אולי לראשון או לרחובות או משו בסביבה?_?

3has3

New member
../images/Emo69.gif רחובות ../images/Emo9.gif

אבל אין לי מושג מי XDD

NICI GIRL

New member
אין לי בעיה להיות נציגה של

גבעתיים.. הבעיה היא שאני יודעת כמה מעריצות יש פהXD

n o m u s h

New member
חחח

גבעתיים שליטההה מוחעאחעא. אבל אם אין מספיק לגבעתיים אז אפשר לחבר את גבעתיים ורמת גן!

anne123

New member
או. מפרסמים פה את הבלוג שלי? :O

חח אני מנהלת הבלוג :] אני אחראית על כל העניין של הנציגים, אתם מוזמנים לשאול אותי הכל :] 33>

X Slider

New member
../images/Emo88.gifמפגשים מפגשים!!!../images/Emo88.gif

כל ענייני המפגשים יש לרכז לכאן!!!

למעלה