לוח הקוויר

MARMELAD

New member
המלצת ../images/Emo44.gif

יום רביעי.. שעה 21:00 חינוכית 23. זוכרים שסיפרתי לכם על הסדרה בודהא מהפרברים... שראיתי כשהייתי ילד ועד היום אני זוכר אותה כאחת הראשונות שראיתי בה הומואים...? אז היא מוקרנת שוב. אני ממליץ...!

MARMELAD

New member
10 משפטים שחייבים להכיר בצ´ט ../images/Emo95.gif

היי זה משפט הפתיחה הקלאסי. ברגע שאומרים לך כזה משפט עלייך להתחיל לחפש את מי שכתב לך היי ברשימת המשתתפים וללחוץ על שמו כדי לדבר איתו בפרטי. עוד גירסאות: היי אחי - להוכיח שהוא גברי אהלן - להראות שהוא סחבק היי אחי מה מחפש - הוא חרמן
מה מחפש ? כאן נמדדת ההתאמה הראשונה שלכם. דילמה. יש שלוש תגובות אפשריות: סקס / זיון / סטוץ - צמצמת את האפשרויות לקשר אהבה / חבר / קשר - הברחת סטוץ בשביל חלומות רומנטיים זורם - למי שלא יודע להגדיר או מחפש גם וגם... שים לב שהמילה זורם מבריחה מחזרים פוטנציאלים..
מהיכן ? לא מסובך. עונים בפשטות בלי להסגיר יותר מדי פרטים.. תשובה כמו דרום או צפון היא קצת כללית מדי. אל תשכח שאי אפשר לדעת מי אתה ע"פ צ´ט אז אל תתבייש לאמר - נהריה. יש שם קצת יותר הומואים ממה שאתה מאמין אז אל תדאג. אם ענית - ת"א ושאלו אותך - איפה בת"א... אל תרגיש לא נוח להסגיר את הרחוב המרכזי הקרוב. אבל אם שואלים אותך - איפה בדיזנגוף...? אל תענה... כנראה שהוא כזה עצלן שהוא מוכן לצאת מהבית רק אם אתה במרחק של פחות מדקת הליכה. נפנף אותו.
אק/פס? שאלת השאלות. התשובה צריכה להיות לך די ברורה. אם אתה לא בטוח, ענה בפשטות - תלוי בפרטנר. יש?
איך נראה? אויש... זוועה... לך תתמצת את כל היופי שגלום בך בכמה משפטים... אז חוקים ברורים - אם אתה רזה עד שלדי - חטוב שמנמן עד עצום בגודלך - מלא הולך לחדר כושר יותר מפעם בשנה - שרירי חשוב חשוב חשוב לזכור שכדאי להגיד את האמת
יש לך תמונה? כן, אם לך יש לעולם לא נותנים תמונות בלי לקבל בחזרה.
נייד? כאן הוא מברר אם אתה עושה טייק אווי. התשובה תמיד תלויה במה שהוא מציג לפניך. אם הוא שווה - אתה נייד (כוס´אמו על שלושים שקל מונית)
מה עושה? כאן השאלה מתחלקת לשתי קטגוריות מה עושה במיטה... ומה עושה בחיים. בד"כ לפי ההקשר. עדיף תמיד לענות "תקשורת" ולגלות שהוא מתכוון ל"אוהב פיסט" מאשר לענות "פיסט" ולגלות שהוא התכוון ל "תקשורת"...
אמממ... יש פה גם חבר שלי במקרה.. מעוניין בשלישיה...? בד"כ המשפט הזה מגיע אחרי שכבר השתכנעת לחלוטין שהבחור הזה הוא אכן גבר חלומותיך. אל תטעה. החבר שלו הוא גבר חלומות הבלהה שלך..
אז..... זה השלב שמחליטים החלטות, אם לחסד או לשבט. טלפונים, קביעת דייט, המשך קשר... הכל נמצא ב"אז..." הזה. הפתרון ? לענות לו ב: "אז....???" תן לו לנווט. שיתאמץ המניאק. בהצלחה...!!! ואל תשכח - בצ´ט כל בחור הוא אויב פוטנציאלי. רק אחרי שעות רבות של תחנונים הוא עובר למצב של בן זוג פוטנציאלי. צא מנקודת הנחה זו ורק תצליח בחיים ובכלל.... מרמלד

MARMELAD

New member
נראה לי אני חוזר מאילת ונוסע לי-ם

עדכון מהבית הפתוח : יום שני 15.10 18:00 - ברידג´, מפגש ראשון בהדרכת מנשה, 20 ש"ח יום שלישי 16.10, 19:30 - קבוצת הנוער חוזרת לפעילות עם המדריכים החדשים - קטיה ושי - ברוכים הבאים יום שלישי 16.10, 19:00 - טאי צ´י, מפגש ראשון בהנחיית אן, 20 ש"ח יום רביעי 17.10, 19:00, ישיבת צוות פעילות יום רביעי 17.10, 19:30, תהיל"ה חוזרת לפעילות פרטים להלן יום חמישי 18.10, 19:30, קבוצת אמנסטי אינטרנשיונל מוצ"ש 20.10, 21:00, קבוצת הצעירים "קוויר הקודש" חוזרת לפעילות מסיבות גאות בירושלים -------------------- השבוע הליין האחר בשיתוף עם מועדון התעשייה מארחים את דנה אינטרנשיונל בהופעה חיה לרגל צאת האלבום החדש רח´ התעשייה 5, תלפיות לאינפורמציה נוספת 6737311-02

cusamano

New member
פורום חופש

המנהל של הפורום הזה אישר בנדיבותו לתת לי רק להזכיר שפורום חופש עלה לאוויר היום, ואתם מוזמנים לבקר ולהיתרשם וכמובן לדבר על עניינים שקשורים לאתר חופש. סליחה על ההפרעה
ומקווה לקשר בין שני הפורומים שי

nz2000

New member
QUEER AS FOLK ../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif

לפני כמה ימים החלטתי להיות אימפולסיבית ועליתי לאוטובוס לבנימינה על מנת לבקר את חברי טום. אחרי שעה וחצי נסיעה מגעילה (שכללה תינוק עצבני אחד, שתי ילדות מטומטמות שניהלו שיחה עמוקה על משהו בסגנון ה-"ראיין, או בראיין?", שלושה ארסים שניסו עלי את כל שורות המחץ הידועות לשמם, החל מ- "זה כאב כשנפלת מגן עדן?" ועד ל-"אבא שלך גנן/ טרוריסט/ מכין שוקולד (שוקלטייר, יא דפקט!) ובערך 50 אלף עצירות. כך עברה עלי נסיעה שבמקורה הייתה אמורה להיות 40 דקות. חפיף. טוב, אז ירדתי מהאוטובוס (והבטחתי לעצמי שבפעם הבאה אני אקח את הרכבת), הלכתי קצת, והגעתי בשעה טובה (ארבע אחרי הצהריים, שעה טובה לכל הדעות) לטום. איזה כיף. אחרי שהעברנו כמה שעות בלא לעשות כלום, החלטנו שנלך לראות סרט בקניון אורות, הדי רחוק משם. אז הלכנו, לא ראינו סרט (מתבקש, לא?), והחלטנו להמשיך להסתובב בכל זאת. אחרי חצי שעה שגבלה במכות לילד שלא מבין כלום במקום שבו הוא גר (כבר חודש שאתה גר כאן! ראבק!) ועסוק מידי בלחלום על שיבה לתל-אביב, החלטנו לשבת לשתות אספרסו במאג (צפובון תל-אביבי, או מה?) וכך אנו יושבים, נהנים בלרדת על הסרט האחרון שראינו יחדיו ("הרואה בקלפים", סרט שנכשל באמריקה, וגרם לקייטי הולמס להיחשב לעוד שחקנית הוליוודית, אשר מוכנה להוריד את החזייה שלה למען כל סרט של במאי עם שם) כאשר עבר לידנו בחור שווה להפליא, וזרק מבט לעבר חברי המופתע. "מה הולך עליך?" שאלתי בנימה מסתורית שהתאימה למצב. "את חושבת שהוא הומו?" טומוש זורק לי בלחש. "לא יודעת" אני עונה בקריזה ומכניסה את הראש שלי לתוך הקפה השחור שלי (רגישות לחלב, אל תשאלו...). "הוא הסתכל עלי..." חברי ממשיך עם האובססיה המוזרה שפיתח. "אז? יכול להיות שהוא חשב שאתה נראה מוזר, אני חושבת ככה". "מצחיק! טוב, הוא לא נראה הומו". "לא נראה הומו?! ממתי יש להם קרניים?" אני עונה לאדם שפיתח הומופוביות בפתאומיות. "טוב, אם הוא הומו, אז הוא בטח הומו "מייקי!". "הא?" אני עונה ומיישרת את עיני הנץ הירוקות שלי לעבר הבחור האומלל שלא באשמתו הפך לנושא השיחה שלי ושל טום. "מייקי, נו, queer as folk? " המבט המוזר בפרצופי כנראה מסגיר את חוסר הידע שלי. "תגידי, באפי יבשה לך את המוח סופית?! את לא רואה ערוץ שלוש כבר? (למה לי, ניקיטה חוזר רק עוד שבוע) הכי גאים שיש? סדרת ההומואים הכי טובה בכבלים!!!" (למה יש יותר מאחת? מתי "ויל וגרייס" חזרו?). "מתי זה משודר?" אני נאחזת בשאריות הכבוד העצמי האחרונות שנותרו לי. "בימי שישי בחצות!" הוא מצטט לי את הפרומו במבט וונבי הומו שלו. "טוב, הפתעה! יש לי חיים בימי שישי!" אני מנצחת!!!! "אני לא מאמין שלא ראית אפילו פרק אחד!". "אפילו לא שליש! אתה מאמין???" אני עונה לו בציניות מדהימה. "טוב, יש לך חור רציני בהשכלה". ההמשך לא ממש עקרוני, פשוט סימנו את הקפה ואני חזרתי הביתה בדיוק בזמן לפגוש את ההומואים לבית משפחת "גאים" (זה סימן חיובי! כל סדרה שזוכה לשם קיצור היא סדרה סבירה+ ראו ערך: באף, ניק, אינג´, סופרנו או "מפגשים" , וזה ההפך מסדרות עם שם חיבה, כגון: ג´ואי פליק, בובה שטחית, ג´ק וג´ל ו-"שתי כוסיות בדירה אחת" (בנות גילמור... ננה-בננה!). אבל אני לא פה כדי להשמיץ סדרות (כן בטח), אז בואו נחזור לפואנטה. הדמות שאני הכי אוהבת בסדרה היא מייקי. כמה בנאלי, ככה מתוק. אם אני רוצה להיות ספציפית, הוא כל מה שדוסון היה צריך להיות, אבל לא כל כך הלך לו. הוא מתוק ומקסים וכובש וילדותי פחד ("הי! אקס-מן יצא בדי-וי-די!!!") והוא מאוהב בבריאן כל-כך, שזה מעורר רחמים (בצורה מתוקה), חוץ מזה, גם אני מכורה לאקס-מן! (הסדרה, לא הסרט) אז זה נותן לו הרבה נקודות בונוס... אז עכשיו, אחרי שסיימתי להשלים חומר וגמרתי לראות את עשרת הפרקים הראשונים של "גאים", אני יכולה להגיד בגאווה שאני מ-ת-ה-! שמייקי ובריאן יהיו ביחד, אבל ממש מתה. ואני גם רוצה שג´סטין יפסיק להיות כזה הומו (בדרך הלא טובה, אלא סתם וונביות בשקל), ושיפסיק לזיין את בריאן שלי כל פעם ש.... למען ילדים רכים, אני לא אסיים את המשפט הזה. עוד דמות חמודה, היא הדמות הסטריוטיפית של החברה שם, אמט! איזה גבר! אין, הוא פשוט מצחיק אותי כל-כך שבא לי לצחוק! (אני לא בוכה בסרטים (חוץ מסוף העונה השנייה של באפי, ומלך האריות. סתמו.) ואני לא צוחקת. מקסימום מחייכת) ואני ממש מחכה ליום בוא הוא יפגוש את גבר חלומותיו, והוא יוכל לנסות עליו את כל הדברים הקינקים שהוא כל כך אוהב. תארו לעצמכם את אמט ואיזה סטד-מאפין רוכבים אל עבר השקיעה (ועכשיו תחזרו על המשפט האחרון, ותחשבו עליו ביותר יצירתיות...). הרווק הרביעי ברשימתנו הוא טד. טד הוא מה ששרלוט היא ב"סקס", חוץ מזה שהיא באמת שווה משהו. טד, הוא לכל הדעות בחור חמוד. הוא נראה בסדר (אבל לא משהו), אין לו שמץ של מסתוריות (מה שלבריאן יש בשפע...) והוא רק רוצה למצוא את ה-"מישהו המיוחד לחלוק איתו את ליבי..." ציטוט: מאלני: "אתה תהייה אישה נהדרת יום אחד" סוף ציטוט. אבל לעומת הבנים, שלכל אחד מהם יש לי בלב מקום חם, הבנות עולות לי על העצבים!! כאילו, לינזי הזאת כל כך רוצה את בריאן!! וזה כל כך שקוף! היא פשוט זועקת: אני בן אדם פתטי! אני חמור בידיעת הארץ! (סליחה, יותר מידי נוער העובד) בכל אופן, אני לא אוהבת אנשים שלא מודים שהם לא מודים (הבנתם?). באשר לחברתה, היא בסדר. קצת לחוצה, אבל זה רק בגלל בריאן. הכל בגלל בריאן. ואני? אני למדתי שלפעמים צריך לגרור את החבר אלי. ומעכשיו אנחנו רואים "הכי גאים שיש" כל יום שישי, אצלי בבית!... וויל הכי גאים שיש, ימי ו´, 24:00, ערוץ 3.

Yaniv-DC

New member
מורן!

דניאל ואני כועסים! יש לך כאלה שווים במשפחה ואת לא מחלקת!

e_male

New member
10 משפטים אלטרנטיביים בצ´ט

1) "אוי, אני מכיר את הבחור שבתמונה ששלחת - חתיכת שקרן!" 2) "מה זאת אומרת, ´מפריע לך אם זה יהיה סטוץ?´ בטח שמפריע" 3) "רגע אתה שרירי, יפה, גבוה, בלונדיני, חלק - אז למה הבחור ששלחת בתמונה שיער שחור, רזה, אף כזה עקום וכו?" 4) והתשובה: "אופס, סליחה שלחתי לך בטעות תמונה של מישהו אחר! הנה שלי.." 5) "רגע, לא אקטיבי ולא פסיבי? אז מה אתה?" 6) "אה, מצטער רחוק" 7) "אה, מצטער צעיר / מבוגר בשבילי" 8) "אולי תתאר לי מה אתה לובש עכשיו" (ספתח לסקס וירטואלי) 9) "טוב אז לא, ביי" 10) "לא, לא אמרת קודם שאתה ערבי"

אם להתוודות (מותר להתוודות?)

אני גם לא ראיתי מעולם פרק של הכי גאים שיש, ודווקא איזו אחת מהבסיס מזבלת לי כל יום כמה היא נהנית לראות את זה ואיך הסדרה הזאת מחרמנת כל פעם זוג חברים שלה שהולכים אחר כך לחדר נפרד לנסות לתרגל מה שהם ראו בטלוויזיה. מין (תרתי משמע) בתיה עוזיאל שכזה. כמה נחמד. אצלי הבעיה, זה שדווקא ביום שישי, מכל הימים בשבוע, אמא שלי נזכרת שכוחה עוד עימה, ושהיא בעצם צעירה ברוחה (?) ושהיא תישאר ערה עד שלוש לפנות בוקר. וחוצזמה שאני לא אראה בחיים משהו קווירי לידה, או ליד אבא (ליד אבא?...), גם ככה היא משתלטת על ערוץ נשיונל ג´אוגרפיק (אם מישהו מאס מהסדרה על הגאים, הוא יכול בהחלט לצפות באריכאולוג הזקן שמזמן הפך בעצמו למיצג ארכיאולוגי, מוצא עוד מומיה. כל יום שישי הוא מוצא מומיה אחרת. ממש יפה). שווה לראות? מי מזמין אותי לראות אצלו את זה בטלויזיה נטולת הורים?
זהו, בעצם. אני מקווה שעל כולכם עבר יום ראשון בסדר ולא משביז (שלי היה איום למשל), ושאתם עושים חיים. מחר אני אירקב בש.ג. בזמן שאתם תהיו כאן, ואז ביום שלישי אני אוכל לספר לכם שני סיפורים משמחים על שלושה כלבים עזובים שמצאו בית חם. תזכירו לי. י.

נכון ש

ג´אסטין פשוט לא שווה עוגיה? הוא שווה עוגת חתונה! והלסביות די חמודות... לינזי אוהבת את בריאן כמו שאמא אוהבת ילד, לא אהבת אישה אל גבר, או במקרה שלה אישה אל אישה. וכן, בריאן הוא מרכז הסידרה, והוא הקונפליקט המרכזי. זין בו (תרתי משמע)

deep ocean

New member
הפרק האחרון שהוקרן בשישי הזה

היה לדעתי הפרק הכי טוב בסידרה!!! ואפילו חברה טובה שלי שלא ממש התלהבה מהסידרה-ראתה אותו וממש התחילה להתלהב מהסידרה!! הפרק היה ממש ברמה!!!! ובריאן-נו ראינו שהוא גם קצת מתקרב להיות אנושי :)))

MARMELAD

New member
../images/Emo89.gif לוח הקוויר ../images/Emo89.gif

לוח מודעות להודעות, הכרזות, דברים שלא קשורים לכלום וכדומה וכאלו וכו´

../images/Emo63.gif לעיונכם...

אני כל הזמן ממליץ על סיפורים של אנשים אחרים, אז הפעם החלטתי לגוון, לרגל הבכורה באתר הסיפורים בגו-גיי...

../images/Emo32.gif מרמלדי, שים לב לכתבה

המהממת הבאה על הגדולה מכולן קיילי מינוג האלוהית (שבוע רביעי כבר מקום ראשון ואפילו מייקל ג´קסון לא הצליח להפיל אותה) כתבה פרי עטי שהתפרסמה בPRIDZINE של GOGAY אז תעריך.. לכתבה..

mahagonius

New member
קבוצת תיאטרון חדשה!

שלום לכולם! בימים אלו מוקמת קבוצת תיאטרון ייחודית להומואים ולסביות בגילאי 16-20, שתפעל בתל אביב. הקבוצה תפעל תחת האגודה, וכדי להצטרף אליה אין שום צורך בניסיון קודם בתיאטרון. לפרטים נוספים, אפשר לבקש באגודה את הטלפון של שי - מנחה קבוצת התיאטרון לנוער, ואני אשמח לענות על כל שאלה שהיא. תודה ויום מצויין לכולם!!!

למעלה