ברוכים הבאים!!

skin blues

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo49.gif יאהההההה

איזה כיף אני אבוא לבקר הרבה

tuchi

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo42.gif../images/Emo180.gif../images/Emo39.gif../images/Emo106.gif

ו

ודרך אגב, בקשר לסקר:

אני אמנם הצבעתי לנקודה שאומרת שכל אחד ימליץ ויקשר כאוות נפשו (דרך אגב- העוות נפשו-בכוונה? כלומר לפי עיוות נפשו?
) אבל אני חושבת שמגזין שבועי יתרום מאד, גם במקרים שאין אפשרות להיכנס לפורום לעיתים קרובות-ואז לפספס המלצות מושקעות וקישורים, אז...השניים לא סותרים אחד את השני, טיפוסים שחושבים כמוני, בבקשה לתמוך בהצעה (אוף!! שוב טעות באייקונים, הפעם צריך להיות כאן פטיש מפלסטיק)

Esmena

New member
מיבטא צרפתי: "לא חשבתם להתחיל

בלעדי, נכון?"
(אה...לא?) ברכות(קרנפיות!) לבביות
. כשמנדנדים הרבה זה עובד. נזכור זאת יפה להבא.

PORCUPINE

New member
עיוות נפשו ../images/Emo3.gif

גם אני חושב ככה, אבל אני מחכה לראות מה אתם מעדיפים...

שאלה קטנונית

אם יש כבר פורום רוק ומטאל (אהם אהם), ופורום גראנג´, ופורום רוק מתקדם, ופורום מוזיקה אלקטרונית, למה יש צורך בפורום מוסיקה אלטרנטיבית?

Major Thom

New member
כי מוסיקה אלטרנטיבית זה לא

רוק ומטאל ולא גראנג´ ולא רוק מתקדם ולא מוסיקה אלקטרונית. (נכון?)

root

New member
למה לא, אם אפשר להבין?.. אני חושבת

שמאוד כן. בתוך כל תחום יש את האלטרנטיבות שלו... לטעמך האישי ולמה שמתאים לך, לדעתי מוסיקה אלטרנטיבית זה לאוו דווקא מה שלא מושמע נגיד ברדיו או באם טיוי (ע"ע רדיוהד, צ´ילי פפרס, נירוונה, וויזר וכו´..) אלא משהו שנמצא בהגדרה קצת יותר אישית...

Major Thom

New member
אבל זה לא רק רוק ומטאל..

ולא רק אלקטרוני וכו´.. איך שאני רואה את זה, זה פורום שכולל את הדברים שהם לא מיינסטרים מספיק בשביל שידברו עליהם בכל הפורומים הנ"ל (מיינסטרים ביחס לזרם המסויים שמדברים עליו בפורום, כמובן). ולזה התכוונתי.

אני מאמין

שבכל אחד מהפורומים האלה עם הזמן מגיעים לדברים פחות מיינסטרימיים, כי יש גבול לכמה עניין יכולה קהילה מסויימת עם עניין רב בתחום למצוא במיינסטרים. ואני יודע שבפורום רוק ומטאל לפחות, עולים לעיתים יוצרי מטאל לא ידועים למדי (למשל בקשה להמלצה על פיונרל דום שעלתה לא מזמן, שזה בהחלט לא אחד מהזרמים העיקריים בז´אנר).

כדי להיות משכילים יותר../images/Emo132.gif..?

...אני יודעת שאני לא יכולה לפתח נאמנות מוחלטת לסגנון מסויים, ואני אף פעם (עד עכשיו) לא אוהבת משהו שהוא "רק" אלקטרוני , "רק" רוק מתקדם וכו´ אלה הגדרות קצת צרות...
אני יותר אוהבת אמנים מסוימים, שאני בוטחת בהם שהם כנים,ומעניין אותי לעקוב אחריהם, או יצירות (...אולי המונח "יצירה" בומבסטי מידי?
) שירים, לחנים, אלבומים, שיוצא לי לשמוע.

badphish

New member
כדי שיהיה

איפה לדבר על טריפ הופ! חוץ מזהשבפורום רוק ומטא כמעט שלא מדברים על רוק... לא להזכיר בכלל רוק אלטרנטיבי..

על טריפ הופ אפשר לדבר בפורום

מוסיקה אלקטרונית או מוסיקה שחורה. נכון, לא מדברים, והדרך היחידה לגרום לכך שידברו היא לדבר. יותר מדי פורומים יוצרים יותר מדי פורומים חסרי "בשר".

PORCUPINE

New member
אני מציע שנזרום עם זה...

נזרום עם הפורום, נראה לאן מתפתחות השיחות, אני מאמין שהפורום יכול רק להועיל, הרבה יותר מלהרע.

badphish

New member
אז זהו

שבפורום מוזיקה שחורה אי אפשר ממש לדבר על שום דבר חוץ מראפ ואולי רגאיי ךפעמים בפורום מוזיקה אלקטרונית אפשר לדבר בעיקר על מוזיקה אלקטרונית "אמיתית" שמושמעת במועדונים והיא כאמור בהאוסים וטראנסים למינהם ופה נכנס הפורום הזה פורום שמדבר על מוזיקה אלטרנטיבית שהטריפ הופ הוא סגניון אלטרנטיבי של שני הסגנונות הנ"ל ובשביל זה צריך אץ הפורום הזה

Gevakumon

New member
../images/Emo24.gifמזל"ט!!!!../images/Emo24.gif

מזל טוב על הפורום, כל הכבוד על היוזמה, אההה יהיה טוב!!! תראו אותי פה הרבה סביר להניח. ! ביי

למעלה