העיר הפמיניסטית הראשונה

ilil4444

New member
../images/Emo91.gifהעיר הפמיניסטית הראשונה

העיר הפמיניסטית הראשונה שיחה פתוחה על עיר פמיניסטית כאלטרנטיבה לצורת המגורים בה אנו חיות היום. נדון בצורך במוסדות תרבות שונים. כיצד תישמר סביבה ללא הטרדה מינית, ללא שוביניזם, ללא ניצול? נדון בצורות בנייה שונות- האם יש לנו אפשרות לפתח סולידריות בין נשים בבניינים, בוילות, במבנה חדש ופמיניסטי שלא נהגה עדיין? נדון בהרכב האוכלוסייה- האם יש צורך במועצה או עירייה? האם יש צורך בחוקים בעיר פמיניסטית? מי י/תחליט ואיך תתבצע חלוקת התפקידים? האם יכולה להיות עיר פמיניסטית עם גברים? איך תראה מערכת החינוך העירונית? איך נבנה עיר חדשה בצורה שאינה מנצלת אחרות?. מוזמנות לדיון, מלווה בטושים, בריסטולים, הרבה דמיון ורצון לחזון פמיניסטי חדש במזרח התיכון (או בכל מקום אחר שתבחרי). עיר פמיניסטית, יום רביעי, 27.9.06, בשעה 19:30, בהנחיית אילאיל קופלר, 20 ₪ או לפי יכולת. בית נשים פמיניסטי בר כוכבא 42 תל אביב

מעיןבר

New member
זה פחות פרסום מהחתימה שלך

אולי מספיק כבר לחפש את מנהלת הפורום? אני מניחה שאחרי 30 שנות ניסיון אתה מסוגל לזהות את ההבדל בין פרסום של שירות מקצועי לבין פרסום של קבוצת דיון שעוסקת באספקט מאוד תיאורטי שאינו נוגע ישירות לנושא הפורום ברמת ה"קחי אותי אני אעזור לך לבנות את הבית שלך תמורת X אלפי דולרים".

למעלה