החייאת הפורום -שרשור היכרות!!!

Carcass

New member
../images/Emo92.gifהחייאת הפורום -שרשור היכרות!!!

הרבה זמן לא עשינו את זה. הקיצר: שם: גיל: איזור מגורים: עיסוק: זמן בפורום: אמן הכי מושמע בזמנים אלו? הולך ליזראל וייבריישן?למה? תמונה תתקבל בברכה.

Carcass

New member
אני.

שם: אלעד. גיל: 23. איזור מגורים: ראשון. עיסוק: מוכר במחלקת אלכוהול בדיוטי פרי,עוזב אבל סוף החודש,אני עובר לאריאל. זמן בפורום: הרבה... אמן הכי מושמע בזמנים אלו? מחלק את הזמן בין אלאפאנט מאן ומובאדו לבין טאורוס ריילי ופאנטאן מוג'ה...הא וגם המון טנשייס די(ראו חתימה-ג'ק בלאק שולט). הולך ליזראל וייבריישן? לא,למה?עבודה,וגם ההעברה לבארבי.

REL YESAYA

New member
יאללה למה לא?!

שם:אריאל ישעיה גיל:23 איזור מגורים:תל אביב עיסוק:מנהל משמרת במסעדה זמן בפורום:מהתחלה אבל יותר קורא מכותב אמן הכי מושמע:כיש זמן אז מובאדו קרטל דמיאן והרבה ראב א דאב,וכמו אלעד טנשייס די!! הולך ליזאל וויברשן?: לא הולך ......רץ!!!!!!!!!!!

Ambitionz

New member
אמנם אני לא פה הרבה, אבל בכל זאת..

שם: אורי (Uri) גיל: 21 איזור מגורים: ירושלים עיסוק: זמן בפורום: -אמממ... הייתי בחודשים הראשונים כשנפתח, ומאז קצת הזנחתי.. עכשיו חוזר לאט לאט. אמן הכי מושמע בזמנים אלו? - רגאיי? I Wayne הולך ליזראל וייבריישן?למה? לא, לא כל כך מתחבר. אבל אני בצאלים :) בתמונה אני הימני, וזה מפורים - לא להבהל.

xXx Shiraz xXx

New member
יפה שמישהו הרים את הכפפה

אלעד אתה חי בדם
שם: שירז גיל: פעורה איזור מגורים: קיבוץ הזורע עיסוק: תלמידה בי"א / העובדת הכי טובה בדיר עזים הזורע =] זמן בפורום: שנתיים? פחות? לא יודעת לא ספרתי. אמן הכי מושמע בזמנים אלו? תאמ שבשבוע האחרון לא היה לי זמן לשמוע מוזיקה בכלל. קשה קשה. אבל שיהיה איזראל וייבריישן כי זה מה ששמתי על הפלאפון. הולך ליזראל וייבריישן?למה? 90 אחוז שכן. 10 אחוז שיגמרו לי הכרטיסים עד שאני אזכר לדבר עם היחצן באיזור. תמונה? נו טעב

גרברון

New member
רעיון טוב <:

שם: עידן :] גיל: 18 איזור מגורים: חולון עיסוק: מוזיקאי עם חלום? חח זמן בפורום: וואלה לאדע..כמה חודשים אני פה קורא..מגיב פחות אמן הכי מושמע בזמנים אלו? וואי אני מה זה לא יכול לענות על השאלה הזאת חח יש יותר מידי הולך ליזראל וייבריישן? אממ לא..לא חושב שיהיה לי כסף לזה אבל אני יהיה בצאלים מחר :]

טופ

אני ענבר בת 18 מפתח תקווה מרגע פתיחתו, בעצם אם זה לא רגאיי אז לא שווה? בציר טוב זאת התקווה
:) אבל קודם צאלים!!! יש בוב בVH1

Ras Or

New member
right

זקני הפורום כבר נעלמים הא? =] מה לעשות, יש בחינות עבודה וחוסר מנוחה כלל ארצי. שם: אור גיל: לא ידוע איזור מגורים: צפון עיסוק: סטודנט כרגע זמן בפורום: בסביבות השנתיים פלוס. אמן הכי מושמע בזמנים אלו? Vibronics sound system, פשוט גדולים מהחיים (מי שיגיע לבוםבמלה יקבל סשן של דאב מרטש) Prince far i - Under heavy manners הולך ליזראל וייבריישן?למה? בטח הולך, למה? , חלום!

piloni25

New member
אני אסף "BABA G"

שם: אסף "BABA G" גיל: 28 איזור מגורים: כרגע איזור הדרום קיבוץ גבים. עיסוק: סטודנט במכללת ספיר בנגב. זמן בפורום: כ4 - 5 שנים. האמן הכי מושמע בזמנים אלו: Gentleman וseeed הולך ליזראל וייבריישן? ברור........ למה? זה יוצא בדיוק ביום הולדת שלי. לכול לחברי הפורום ישנה תוכנית חדשה של רגאיי "בא ברגאיי" שאני מגיש אותה כל יום שני בין השעות 20:00 - 21:00 ברדיו קול הנגב 106.4 fm הנקלטת בעיקר במועצת שער הנגב ומועצה אזורית אשכול.. מי שלא גר באזור יכול לקלוט את התוכנית דרך האתר של מכללת ספיר (חשפו בגוגל) או http://www.sapir.ac.il (יש קישור של איש צהוב מצד ימין למטה זה קישור לתחנה) אשמח מאוד אם תקשיבו לתוכנית.....

JahMighty

New member
אסף

הולך ליזראל ויברישן ולא מזמין ממני כרטיס! מעליב פשוט! אגב זה אמיר משדה בוקר. רואים אותך בפסטיבל?

piloni25

New member
זה לא שלא קניתי ממך

פשוט עוד לא קניתי כרטיסים בכלל.

למעלה