החייאת הפורום -שרשור היכרות!!!

noa08128

New member
אחי..

יכול להיות שראיתי אותך ביום ספורט של משקי דן נכון? וסחטיין על התלוש לבירה משאנן..

Lagzieli

New member
תמידיש פעם ראשונה

שם: אלי. גיל: עוד מעט 20 איזור מגורים: רמת גן עיסוק: חייל זמן בפורום: מפתיחתו ועוד מימי הקומונה אמן הכי מושמע בזמנים אלו? Collie Buddz,Damian Jr Gong Marley,Stephen Marley,Gentleman הולך ליזראל וייבריישן? לא למה? חוסר זמן והתעניינות

vigiman

New member
יאללה

שם: שוהם גיל: 16 איזור מגורים: הרצליה עיסוק: תלמיד יא. זמן בפורום: הרבה לא זוכר אמן הכי מושמע בזמנים אלו?: אלבורוזי דייה דיי מככבה בזמנים אלו הולך ליזראל וויבריישן?: ברור! למה?: כי זה ישראל ויבראשיון בישראל!,בלודקלאט חלום שהתגשם שאני אפסיד כזה דבר? חוץ מזה אני גם מייחצן להופעה בשטח אז אני עובד בשביל זה

ohadbs

New member
yes iyah

שם: אוהד גיל: 21 (נו עוד חודשיים) איזור מגורים: צפת עיר האורות עיסוק: מדריך נוער זמן בפורום: לא ברור אמן הכי מושמע בזמנים אלו? אלבום הכי מושמע גם תופס? horace andy & patrick andy - clash of the andys הולך ליזראל וייבריישן?למה? הולך הולך! חלום.

bigwill

New member
../images/Emo150.gif

שם: טל "השפיץ" בכר גיל: 18 וצי איזור מגורים: הרצליה סיטי עיסוק: חייל גולני :] זמן בפורום: בטח ת'לא עומד לי בזמנים!? אמן הכי מושמע בזמנים אלו? דודו קדוש ותמיר סולטנה אבל מה הקשר :S הולך ליזראל וייבריישן?למה? לא, מחסור בתקציב.. כל הבאסה. שבוע נעים

השמש בחוץ ואני חוזר

כמו בכל קיץ אני חוזר לעסקיי הרגאיי חידושים: אני מתקלט רגאיי פעם בחודש במועדון הלונה בחיפה (שהוא ממש לא קשור אבל אני דוחף להם) מהחודש הבא כנראה מסיבות רחוב קבועות בחיפה (לא סגור פעם בכמה זמן..)

Ras Or

New member
אביאל

אני בחודשים הקרובים מתכנן מעבר לחיפה, דבר איתי. טוב לשמוע שאתה חי =]

noa08128

New member
מעופפים באוויר

שם: נועה גיל: 18 ומחצה איזור מגורים:קיבוץ משאבי שדה עיסוק:עובדת נוי ומדריכה זמן בפורום:ואיי המון זמן - אני ילדת פורומים- למרות שלאחרונה אני קוראת בעיקר אמן הכי מושמע בזמנים אלו? מיקסטיפים של אבויה , והמון המון דאב.. הולך ליזראל וייבריישן?למה? מעופפת לשם למה??!?!?כי זה פאקינג חלום שמתגשם! יש מישהו שבא מאזור פרדס חנה? היה בומבה בצאלים נהנתי לראות הרבה אנשים וחברים מי שלא זיהה שיבוא להגיד שלום בישראל ובריישן. ובתמונה אני השמאלית כמובן

ב"איחור קל" ../images/Emo133.gif

שם: שיידי ראנקס ה10 גיל: 20 איזור מגורים: בגדול שושלת השיידים מגיעה במקור מצפון אמריקה, וכיום אנו פרוסים על כל הארץ. השבט שלנו ממוקם במערב הפרוע של השומרון... עיסוק:
ואל תבכי ילדה זמן בפורום: מיום הקמתו אמן הכי מושמע בזמנים אלו? ג'וני אוסבורן הולך ליזראל וייבריישן?למה? למה לא? תבואו אנשים! יהיה נייס!!!!!!!!!!!1

למעלה