מי יותר מתוק ? ? ?

m i r u s h i

New member
שיר שאל../images/Emo108.gif

מה מתוק בבובה? את ענית שאולי היא מזכירה את אורי מכאן אנו מסיקים שאת חושבת שאורי מתוק

Simply an Angel

New member
אולי מצא את ההבדלים? ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo189.gif

חחחחחחחחחחחחח סתם XDDDDDDDD

ו...המשחק הבא הוא- "מה הקשר"

בהשראתך דראק פורסט. אז נתחיל במשחק, היכון הכן ו... 1)מה הקשר בין פאלפון ל- פגרה? (אולי כי שניהם חסרי קשר ופשר? או כי שניהם מתחילים באות פ') 2)מה הקשר בין חוסר קשר לאי הפשר? (פשוט מתחרז לי). ותוכל להמשיך את המשחק Simply an Angel נראה לי שאתה הוא המומחה. בהצלחה, חה...חה...חה...חה...(חרוזים) הצלחתי לרדת לרמה, אה?!

m i r u s h i

New member
../images/Emo108.gif

*מעתיקה* 1.פלאפון ו|פגרה| הם האייקונים המאומצים של שיר.הוא מוסיף אותם בכל כותרת [כמו שאני עושה עם
] 2.WTF? ודארק פורסט שולט
. לרמה שלו אי אפשר לרדת...אפשר רק לעלות.

Dark Force

New member
../images/Emo99.gif../images/Emo56.gif|פגרה|

תודה מירו. אבל שוב לא הבנתי אותך, אולי כדאי שתשאר עם השאלונים הפתטים שלך..

Dark Force

New member
../images/Emo56.gif|פגרה|

|פגרה|
|פגרה|
|פגרה|
|פגרה|
|פגרה|
|פגרה|
|פגרה|
|פגרה|

או! זה היה רמז למושג "מתוק"

שמירושי טענה שהוא משמש רק לאוכל, אז תנחשו מהם ממתקי שאותם אני אוכל? טוב, הגזמתי קצת עם השטויות, חוזר לעבודה.

m i r u s h i

New member
אף אחד לא ירד עליך../images/Emo108.gif

אל תנסה לעקוץ אנשים אחרים בציפייה שיתמכו בך. ותשומי זה לא הקטע שלי.. אז אני אמנע מלהגיב P:

אז מה אם אני כותב שטויות -

חברי'ה, אני יום שלם עובד בלי הפסקה, זה השיחרור שלי - גיחות קצרות לפורום (וממתקים בהגזמה-במקום אוכל כמובן) והודעות מטופשות, אה...תענוג...

m i r u s h i

New member
O_ס../images/Emo108.gif

תפתח בלוג,למה לכתוב שטויות כאן? וכמו שכתבתי בתגובה הקודמת,אל תעקוץ אנשים ותצפה שהשאר יעמדו לצידך. אתה מתעסק פה עם חבורה שמכירה אחד את השני כבר כמעט שנה..

אז אני בחוץ ואשאר בחוץ?

או.קיי. נראה לי שאתם חבורה מאוד רצינית. ונושא הת'צומי -מה הקשר? המשך למשחק "מה הקשר"? טוב ארד לפרופיל נמוך, נכנעתי! לא נפרד מהפורום, צר לי להיפרד מאורי. יש לי רעיון! אבל אולי אני צריך את הסכמתך -מירושי, אולי אני פשוט ארשם כמשתמש חדש בפורום? (כמובן שאמחוק את מאוהב באורי) מבטיח שלא תזהו אותי, אעשה שינוי אופי קיצוני. מה דעתך? אולי בחזות אחרת אוכל להתקבל כן לחבורה המגובשת?

Simply an Angel

New member
אויש נו באמת... ../images/Emo4.gif../images/Emo189.gif

תראה- מירי בטח ובטח שלא התכוונה בדבריה לגרום לך להרגיש לא שייך לפורום! ראה עובדה- לפני כמה ימים הצטרפה לפורום ילדה מאוד מאוד חמודה ונחמדה שממש התקבלה בזרועות פתוחות! היא מתייחסת אלינו יפה- אנחנו מתייחסים אליה יפה, היא עושה איתנו צחוקים ומשתפת אותנו בדברים- כך גם אנחנו... זה הכל עניין של יחס הדדי- אתה תקבל את מה שנתת... וזהו... אתה משחיל בהודעות שלך עקיצות לחברי הפורום- אנחנו משחילים לך... אותו דבר... אז חאלאס.. באמת... לא צריך כינוי חדש או שינוי אופי קיצוני, כי אופי אי אפשר לשנות, ובמיוחד לא בעניין של כמה דקות- פשוט תאמץ גישה חדשה,חיובית- ונתייחס אליך בהתאם!

Simply an Angel הנחמד!

שאלה לי אליך - מי התחיל בעקיצות??? (ואני לא נשאר חייב!!) סה"כ העלתי כמה הודעות תמות וקטנות, כמו-להזכירך: "מי יותר מתוק?" "תמונה מעניינת" "קטע של אורי משידורי המהפכה" ועוד באותו סיגנון... שים לב - באף אחד מההודעות לא היה שום רמז לעקיצה כלשהי, העקיצות לא באו ממני...והאובדות מוכיחות. בכל אופן, אשמח להישאר בשמי, רק בקשה - די לרדת עלי, אני כל היום שובר את הראש שלי בעבודה (עובד כעצמאי בעריכת וידאו - עבודה מפרכת), תנו לי קצת להשתחרר, בפרט שההודעות שלי (לא התשובות לעקיצות) בלי שמץ עקיצות, הפוך הם עם מתיקות-הרי מה יש לעקוץ למשל בהודעה כגון-"מי יותר מתוק? או "תמונה מעניינת" וכו'...

למעלה