Shirshur Eiruim

התקוה 6

New member
7.12.06 - התקוה 6 ב"פאב הפינה"

התקוה 6 בהופעה ב"פאב הפינה" בקיבוץ חמדיה בשעה 22:00 http://pub-hapina.co.il

smadicris

New member
שישי הקרוב - אבויה ומיי-לורד בסלואו

אין צורך להכביר במילים ובתיאורים פלסטיים. יהיה הכל מהכל, יהיה מיקסטייפ ויהיו טיונים שאף אחד עוד לא מנגן בארץ. mek sure yah deh deh

אבויה, מיי לורד וגימל בסלואו משה!!

מחיר כניסה 35 ש"ח פתיחת דלתות מ- 00:00 18+ עוד שלושה ימים! יום שישי ה- 8.12 שיהיה יום טוב :) -כשף!

מזל טוב שיידי מלהקת איאם ../images/Emo23.gif

הופעות 15:54 | 05/12/06 15.12.06 - שישי - קיבוץ כנרת 29.12.06 - שישי - ערב השקת הדיסק "עולים למעלה" מועדון ברזילי 22:30!! אורחים והפתעות עם רודבוי ואיימר סאונדסיסטם!! וכמובן ב BLESS DI CHILDREN YASSSSSSSSSAYA

Chenipeper

New member
אנחנו שם !

באים לעשות לגיל יומולדת שמח :) וגם להיות פעם ראשונה בסלואו משה...הגיע הזמן!!!!

הודעות על אירועים נמחקו הבוקר

כיוון שאנשים זורקים פה על תקנון הפורום. אני לא רוצה לנקוט צעדים נוספים ובאמת שחבל לי למחוק אירועים ושאנשים לא יידעו מה קורה, אבל זה לא יבוא על חשבון הסדר של הפורום שאני כמנהל מנסה ליצור ואנשים משתינים עליו. אם העניין יהפוך לנגרר אנשים ייחסמו, וזה לא איום... לא קשה להבין, בייחוד כשאני רואה שרוב האנשים הפנימו כבר - שרשרו לכאן והכל יהיה בסדר! יום יותר טוב, פעמיים כי טוב... גיל.

shaulit10

New member
מסיבת חנוכה עם קנגרו בקיבוץ דן

מסיבת חנוכה עם קנגרו בפטרייה, קיבוץ דן, יום ו' 22.12 תושבי הצפון שימו לב!!! מסיבת חנוכה שורשית שכולה יציאה מחושך לאור במועדון הפטרייה בקיבוץ דן. לא להחמיץ את הערב עם להקת קנגרו השבה לצפון אחרי פגרה ארוכה, אנרגטית ומחוזקת מתמיד. להתראות בפטרייה!!!

למעלה