Our SuperNatural Weekend

A m e l y

New member
תתחדש על הבגדים

אני מנסה לראות את דימדומים מאז שהוא יצא ולא מוצאת ת'זמן אף פעם...=\

Nuriel13

New member
ממ.

דבר טוב רע שקרה השבוע: ממ. לא היה שוםדבר. שיר שעשה לכם ת'שבוע: Carry on my wayward son ^^ וידיאו שעשה לכם ת'שבוע: http://www.youtube.com/my_playlists?pi=0&ps=20&sf=&sa=0&sq=&dm=0&p=E88010D8D41027F9# ספר\\סרט\\סדרת השבוע: אשתו של הנוסע בזמן / ---- / SPN התחדשות השבוע: ממ. משקפיים חדשות. תמונת השבוע:
רוצים\\ות להוסיף משהו ---

gilos29

New member
חחחחחח

הוא באמת נשמע כמו סיני אבל הבנת מה הם אמרו בסוף בעברית?

darklighter

New member
ענק../images/Emo6.gifאחלה ראיון../images/Emo47.gif תודה../images/Emo24.gif../images/Emo190.gif

ההילה נחשון הזו חתיכת יצורה מה היא אומרת שהיא לא מכירה אותם? שתסתום את הפה שלה. ג'נסן באמת מדבר עברית במבטא סיני
GREAT FIND!

to the end1

New member
../images/Emo98.gifאני../images/Emo9.gif

דבר טוב רע שקרה השבוע:
סיימתי השבוע את הבגרויות שהיו לי באנגלית והמורה שלי אמרה שקיבלתי ציון גבוה בשניהם
הפועל ת"א הפסידה 1-0 מול מכבי חיפה וממש היינו צריכים את המשחק הזה
שיר שעשה לכם ת'שבוע: kate voegele- hallelujah (היא לקחה שיר גדול של ג'ף באקלי ועשתה ביצוע מדהים אתם חייבים לשמוע!)
וידיאו שעשה לכם ת'שבוע: http://www.youtube.com/watch?v=EU7IFj3CbPQ
ספר\סרט\סדרת השבוע:
.
. איש משפחה,עקרות בית נואשות,הפמליה,איך פגשתי את אמא שלך.
התחדשות השבוע: נעלי ואנס שחורות
תמונת השבוע: אני מאוההההההבת
רוצים\ות להוסיף משהו? משעמם לי

חזאי 22

New member
אני רוצה להוסיף משהו ../images/Emo86.gif

אני כל כך שמח שהפועל הפסידו יאללה בית"ר

to the end1

New member
../images/Emo98.gifאיזה רע אתה! הפועל היא הקבוצה הכי טובה

בכל הליגה המסריחה הזאת!!!

חזאי 22

New member
בתחילת השנה הם היו טובים אני מודה אבל מאז

ההפסד לבית"ר 2:1 הם ממש גרועים נהיו

to the end1

New member
../images/Emo98.gifהעונה עוד לא נגמרה!והפועל ת"א התחילה את

העונה טוב והיא עדיין משחקת טוב היא לא הידרדרה ואנחנו עדיין במירוץ לאליפות ועד שהעונה הזאת לא נגמרת אנחנו נמשיך להלחם על האליפות!

../images/Emo14.gif../images/Emo115.gif גם אני שמחה שהפועל הפסידו ../images/Emo98.gif

תמיד אהדתי את מכבי ת"א .. למרות שהם ממש הדרדרו >< תכלס יש לנו חרא ליגה

to the end1

New member
../images/Emo98.gifנכון יש חרא ליגה והדבר היחיד

שגורם לי לראות ולאהוב משחקי כדורגל זו הפועל ת"א.היא הקבוצה היחידה שתגרום לי לשבת ולראות כדורגל כי מכל הליגה חרא הזאתי יש את הפועל!

חזאי 22

New member
התכוונת שמה שגורם לך לראות כדורגל זה

בית"ר ירושלים ולא הפועל קבוצה שמשחקת בונקרים כל הזמן ומסתמכת על התקפות מתפרצות זה מה שהיא עושה וזה כל כך משעמם הבונקרים של הפועל שישחקו כמו בית"ר התקפי עם 9שחקנים ישראלים ולא כמו אצל הפועל חצי כמעט זרים.

to the end1

New member
../images/Emo98.gifבית"ר ירושלים בחיים לא תהיה הסיבה לזה שאני

אוהבת כדורגל.הפועל ת"א היא מועדון גדול אז אם היא בין אם משחקת על התקפות מתפרצות או בונקרים או כל שטות מפגרת שיוצא לך מהפה,זה לא משנה כי אני יודעת כשהם עולים למגרש ולא מנצחים השחקנים שבהפועל יתנו את כול מה שיש להם הם אף פעם לא נתנו לי לחשוב שהם יכלו לעשות יותר כי הם עושים הכול על מנת לנצח. ואם בשתי המשחקים האחרונים זה לא הצליח(סכנין וחיפה) זה בסדר כי יש להם זמן לשנות את זה ולהמשיך להיות קבוצת צמרת.

../images/Emo14.gif../images/Emo115.gif כל קבוצה באה כדיי לנצח

ומביאה איתה את כל מה שהיא יכולה , פשוט יש קבוצות שגם מה שהם מביאים זה לא מספיק >< ואני מעדיפה בהרבה שחיפה תיקח את האליפות ולא הפועל >< אבל שיהיה לכם בהצלחה

to the end1

New member
../images/Emo98.gifזה נכון,אבל לא הפועל ת"א. אנחנו במקום השני

בגגל שאנחנו טובים ושני משחקים לא יקבעו את האליפות לקבוצה אחרת. מה שהפועל ת"א מביאה למגרש זה מספיק. זה מספיק לנו גם כדי להישאר במקום השני ולהגיע לאירופה. ד"א: תודה.

רעותוש02

New member
באיחור קל..

דבר טוב רע שקרה השבוע: מבחנים סבבה והסתפרתי!!!!!!! שיר שעשה לכם ת'שבוע: 21גנז של גרין דאי וידיאו שעשה לכם ת'שבוע: http://www.youtube.com/watch?v=4FtfJ8gCOQs&feature=sdig&et=1242777285.12 זה די היחידי שראיתי השבוע :\ ספר\\סרט\\סדרת השבוע: על טבעי ואהם המשכתי לקרוא עוד כמה עמודים בניו מון אז... התחדשות השבוע: תספורת D: תמונת השבוע: הוא כזה שווהההה *_* משו להוסיף : אני הולכת לחברה לשבת ויהיה שווה D:

למעלה