just 4 the record

Nightwish-boy

New member
נו, באמת

כאילו, לא רק שאת לא קולטת שלינקין פארק היא הלהקה הכי שולטת (אפילו יותר מווסטלייף! הם יותר כוסונים) את גם לא שומעת מספיק מהמלא דיסקים שהם כזה הוציאו לחנויות ומכל המלאן חומר שיש להם ושאפשר לדעת על המוזיקה שלהם לפיו. את אפילו לא קולטת שלינקין פארק זה מטאל אמיתי ולא כמו אורפספירנג או מי שאלה לא יהיו והם אחלה להקה ובגלל זה הם גם באמטיוי כל כך מלא פעמים כי כאילו אמטיוי זה המקום הכי נחשב! וגם הדיסק שלהם מצליח בכל העולם, באמת! אפילו יותר מהחדש והמהא-מם של ווסטלייף! ולאנשים היותר נורמליים בפורום הזה... מי בעד לעשות עצומה להביא את הלהקה הכי כוסונית בעולם להופעה בישראל ולהכריח אותם לעשות אורגיה ענקית במלון? אנחנו פשוט חייא-בים לראות אותם מבפנים! אפילו יותר מאת ווסטלייף! וכאילו לכי הביתה יא ילדה קטנה!

Nightwish-boy

New member
ושכחתי להוסיף

שאני כאילו המעריצה הכי גדולה שלהם מעריצה מספר 1 והייתי הראשון בעולם שבכלל הכיר אותם ובמיוחד את מייק המגניבן שהוא כזה כוסווןןןןן יווווווווווו איזה שווה אני בוכה בגללו 4 פעמים ביום כי הוא לא איתי ואני רוצה אותו! אני אעשה בשבילו הכל... רק לפני יומיים אמרתי את זה על ניק מהבקסטריט אבל עכשיו זה רציני ושום דבר לא יפריד בינינו! הו מי אמורה ניקי! דורית מעריצה מספר 1 של לינקין פארק הכוסונים!

™chester

New member
ילדון

אתה לא מכיר את לינקין פארק, ולינקין פארק זו להקה יחסית לאופספרינג, חדשה, בגלל זה אין להם מלא דיסקים, ובגלל זה אין להם מלא חומר (לא שאתה יודע על כמה חומר יש להם) אז לך תשמע את האופספרינג שלך ותעיף את הרגליים המטונפות שלך מהפורום הזה.

Nightwish-boy

New member
אני מבין שאתה מוכן לקבל כל דעה

בתנאי שהיא זהה בדיוק לדעה שלך... זה מאוד נפוץ אצל אנשים צבועים וטיפשים... גם להבין ציניות זה די קשה אצל סוג כזה של אנשים... לא נורא, מבין אותכם, יעבור. בדיוק כמו שאני לא יכול לבקש מLP לעזוב את פורום רוק ומטאל ככה סתם כי אני לא אוהב אותו וכי דעותיו שונות משלי, אין לך שום זכות לומר לי להדיר את רגלי המטונפות (אני מבין שליקקת אותן ואתה יודע, מה לעשות אין לי כוח להחליף גרביים, תסתפק בזה בינתיים) מהפורום הזה. בדיוק בגלל שלינקין פארק היא להקה יחסית חדשה, שמשתמשת בשיטה של "תוציא סינגל אחר סינגל, אולי בסוף יצא מזה משהו איכשהו" צריך לתת כבוד לאופספרינג, שהמציאה את עצמה הרבה פעמים מחדש, שהצליחה לצאת, פחות או יותר, מהבור של המסחור שהיא נקלעה אליו, ופשוט לעשות מוזיקה מעניינת. אני, אגב, רחוק מלהיות מעריץ של אופספרינג (המוזיקה שלהם חביבה ומעניינת, אבל לא הכי הטעם שלי וקלילים מדי בשבילי) ולמרות זאת אני מעריך אותם, לא כמוך שבגלל שאתה לא אוהב להקה אתה אוטומטית לא מעריך את המוזיקה שהיא עושה. שורות אלה נכתבות בזמן האזנה לקריידל אוף פילת´. לא בדיוק קרובים לאופספרינג, נכון? ולמי ששאל- למה שכתבתי מקודם קוראים פארודיה משולבת בסאטירה. לא פאתטיות ולא נעליים. שלך דור

™chester

New member
אז ככה

קודם כל לא מעניין אף אחד פה שאתה שומע דת´ מטאל, ורק עצם העובדה שאתה רושם שאתה מאזין להם בעת כתיבת השטויות שלך מעידה על כך שאתה שומע מוזיקה כזאת כבדה וזה ייעשה אותך ל"מגניב" כיביכול, תדע לך שאתה חנון. מלך החנונים, שלא נדבר על העובדה שאתה מסריח כדברייך (לא מחליף גרביים, כנראה גם לא תחתונים ולא מתקלח) ומה שעשית בכתיבת ההודעה המטומטמת שלך זה למעשה ירקת לעצמך בפרצוף, מכיוון שאמרת "בגלל שאתה לא אוהב להקה אתה אוטומטית לא מעריך את המוזיקה שהיא עושה" אז אתה יכול לקחת את המשפט, לקרוא אותו ולהפנים או לחילופין לדחוף אותו, זה לא ממש משנה לי. אופספרינג היא לא מוזיקה מעניינת לדעתי ובכלל אני לא אוהב להקות שכוללות את המילה "פאנק" בז´אנר המוזיקה שלהן. האמת היא שאני בז לך ולמה שאתה מייצג, אני לא מתכוון לענות להודעות שלך כי אתה פשוט בן אדם דוחה, אני גם בטוח שאין לך חברים - ובגלל מוזיקה "קלילה מדיי" אינה הטעם שלך - מדכאון תסכול וייאוש, ילדון קטון.

MoonSoFast

New member
לשניכם....

אוקי.... צ´סטר פה כי אוהב לינקיןוכמה שתגידולינקיןפארקזה חרא זה חרא זה חרא זה לא ישנה כי הואאוהב אותם. ונייטוויש בוי פה כי הוא רוצה לרדת על אלו שאוהבים את לינקין פארק...דור ממי תחזורלפורום רוק ומטאל ואיייין סיבה שתהיה פה אלא אם אתה רוצה להעשיר את הקשת המוזיקלית הרחבה שאתה מאזין לה בשמיעת לינקין פארק.טוב? ולא הבנתי מה היה הציני למעלה...הוא היה יותרמעציב ממצחיק ואם לינקין ואני לא אוהבתאותם אני חוזרת כל כך גרועים...למה מישהו מעריץ ומעריך אותם בכלל ובפרט אנשים כמו צ´סטר....שמגנים על הלהקה וכבודה. ואיןלאף אחד פה זכות לומר זו מוזיקה לא טובה וזו מוזיקה כן טובה כי כמו ששמעתי את Kyen אומר -"על טעם וריח אין מה להתווכח" אז באמת....כל מי שרוצה להיות מאאאאאאאגניב ולרדת על לינקין פארק או כל דבר אחר בעולם- לכו להנהלת
(אהמ...תפוז!) ותגידו שאתםרוצים לפתוח פורום ירידות על להקות מגעילות...! וחוץ מזה בריטני הכוסית היא מלכת העולם(ישר אחרי שהיא תפסיק להיות בתולה) אוהבת, אני....!

Kyen

New member
YEY! אני מפורסם! ../images/Emo3.gif

"אהמ... על טעם וריח אין מה להתווכח" Kyen

Nightwish-boy

New member
לכל הזועמים

דבר ראשון, נפצח בוידוי מרגש: אני לא שונא את לינקין פארק. אתם עוד על הכסא? יופי, עכשיו תנו לי לפרט. אני לא בא נגד לינקין פארק עצמם (שכמו שכבר אמרתי, לדעתי הם די חביבים, אם כי לא הרבה יותר), שמעתי לא מעט שירים שלהם (שוב, חביב ולא יותר מזה, בטח שבטח לא מטאל) ואף היה לי פוסטר שלהם בחדר (עד שמצאתי פוסטרים יותר נורמלים). אני נגד ההערצה המוגזמת אליהם, משל היו להקה שמגיע להם, ונגד סגנון ההערצה שכל כך מתאים ללהקות בנים. מנפחים אותם פה והופכים אותם ל"אגדת רוק" , מהללים אותם ללא הפסקה, עוד מעט גם יתחילו לעשות כאן סייבר לינקין (דוגמה מזוויעה: "אני מחדיר את הקוצים של צ´סטר ל*** שלך... ואז אני מראה לך את פרצופו הענוג... מחרמן, נכון?"). נגד זה אני יוצא, לא נגד הלהקה עצמה, שהם די חביבים, לא יותר מזה, ובטח לא מקוריים מוכשרים או איכותיים במיוחד, ובטח שבטח לא להקת מטאל וגם לא נו-מטאל. וכעת, אפשר להמשיך. דבר ראשון, צ´סטר, כשמסיקים כל כך הרבה מסקנות חסרות שחר על אדם, זה מעיד על טיפשות ותו לא. אתה לא מכיר אותי וממש לא יודע מי אני. נתחיל מ...אממ... ההתחלה. התמונה ששמת רק הוכיחה את טענתי, שהיחס ללינקין פארק הוא כמו ללהקת בנים, הערצה טיפשית ומטורפת. אתם "אוהבים" אותם, לא את המוזיקה שלהם (כנראה שזה בלתי אפשרי לחשוב באמת ובתמים שהם להקה גדולה, אפילו בשביל ילדים טיפשים כמוכם). אולי גם אוננת על התמונה הזאת? צריך לבדוק את זה... רק מהפסקה הראשונה נובעת הבורות והאידיוטיות שלך. עם כל העדינות, קריידל? דת´? קריידל זה בלאק, די ממוסחר ומתוחכם יחסית אבל עדיין בלאק, ואין להם שום קשר לדת´ בשום צורה שהיא! (אולי חוץ מהקול של דני שהוא קצת דת´י). בניגוד לאידיוט כמוך, אני רחוק מלהיות חנון, והניסיון שלך להעליב אותי אישית ולקבוע מי אני הוא כל כך פאתטי ועלוב, שהוא אפילו לא שווה תגובה (ואגב, אני מחליף גרביים ותחתונים ומתקלח מדי יום, ולא חסרים לי חברים, ככה שכדאי שלא תיכנס יותר מדי ליערות וסמטות חשוכות בזמן הקרוב). אתה כל כך נעול מוזיקלית (לראייה הדוגמה שלך עם הפאנק) שאין לך שום זכות לדבר על טעם מוזיקלי מסוג כלשהו. הקיבעון שלך על לינקין פארק ושאר להקות מהסגנון(?) לא בדיוק נותן לך אפשרות להכיר סגנונות אחרים. לינקין אכן קלילים מדי כדי שאתייחס אליהם ברצינות, אבל מוזיקה קלילה, כמו AC\DC ואפילו פאלפ יכולה להיות נחמדה לפעמים... לא אמרתי שלא, אבל זה לא מוזיקה רצינית שאני מוכן להתקבע עליה, ובעצם, על אף מוזיקה אני לא מוכן להתקבע... ועכשיו למון משהו: אני בא לכאן כדי להתווכח ולהחליף דעות וקצת להחזיר לאידיוטים שהיו איתי בפורום רוק ומטאל ושיגעו אותנו עם הודעות על לינקין, ולא כדי "לרדת על אנשים" כהגדרתך. אני נמצא גם בפורום רוק ומטאל וגם שם לא בדיוק מסכימים עם כל הגדרה שלי, וזה בעצם המטרה של פורום, להתווכח ולהחליף מידע ודעות... או בקיצור, אני אהיה כאן כמה שבא לי. ודווקא לדעתי לינקין לא כל כך גרועים (תסתכלי יותר למעלה). ובהמשך לרעיון שלך, אולי עדיף לפתוח פורום ירידות על אנשים מגעילים. זה יעזור להרבה אנשים להוציא קיטור (ולכתוב הודעות הגיוניות יותר). שלכם (חוץ מצ´סטר, שכשאני אהיה "שלו" ירד שלג בגיהנום) דור אוקי....

Noldor

New member
שאלה פשוטה...

למעשה שתיים... אחת: יש לי דיסק של לינקין פארק שאני יותר מאשמח להיפטר ממנו. שתיים: אם פותחים פורום לכל להקת MTV מחורבנת, למה לא פותחים פורום לחמי רודנר?...

™chester

New member
תשובות לשאלות

בקשר לשאלה הראשונה, גם אנחנו נשמח מאוד אם תפטר ממנו ותוציא מביתך את הלהקה המצויינת הזאת. בקשר לשאלה השניה, חמי רודנר כנראה לא מעניין.

פלוק!

New member
אוי, אלוהים,

סתם חרא של להקת בנים מתלהבת שאימצה לעצמה את הגיטרות.

c h o o l a

New member
חחחחח פלצצצצצצן (צ´סטר )

בונה אתה פלצן אחשלו כאילו ממממממש פלצן הבנו שאין לך חברים וכל הזמן אתה מביא ביד על הפוסטרים של לינקין פארק ודוחף את הגיטרה לתחת ומסובב אותה 360 ונכנס לזיין תשכל על החרא להקה וכמה אתה אוהב אותם ויודע עליהם הכל תעשה טובה שב בשקט

lp2002

New member
פלוק!

מאיפה אתה צצתה אךךךך יש לך מה עוד ללימוד על מוזיקה@!

Tequila Sunrise

New member
על זה אני כבר חייב להגיב !

ניסתי, התאפקתי, אמרתי לעצמי אל תעשה את זה, אבל אני לא יכול פשוט לא יכול...באיזה זכות אתה אומר שחמי רודנר לא מעניין ??! תענה לי על זה. זה שפתחו פורום לינקין פארק (שמתיימרת לחשוב שהיא עושה מוזיקה) רק בגלל לחץ של אלפי אנשים שאני בטוח שהציפו אותם בבקשות (אני לא אתפלא אם זה הכל תכנון של חסר חיים מסוים) לא אומר שחמי רודנר לא מעניין, אחד האנשים שמאוד השפיעו על המוסיקה הישראלית ולפי דעתי (אני מזכיר דעתי, אל תפקצו עלי פה) אחד הבסיסטים היותר מוצלחים בארץ...! זהו סיימתי להגיד את מה שאני רוצה...וצ´סטר בן אדם, אל תגיב לי באיזה הודעת תגמול על איך לינקין ופה ושם ! הבעתי את דעתי...תגיב בכיף על חמי רודנר רק אל תזיין לי את השכל על לינקין פארק !

™chester

New member
הנה אני "מגיב בכיף"

חמי רודנר אחלה בן אדם, אני מכיר שני שירים שלו ועוד שירים של איפה הילד אבל כמו שאמרתי הוא לא מעניין. אז אל תתעצבן, ואל תשווה את לינקין פארק למוזיקה ישראלית כלשהי

למעלה