Kinderfreund/Kinderfreint/Kinderfri

Ohle74

New member

אם נתקלתם בשם משפחה זה במהלך המחקר אנא ענו על הודעה זאת. אני חוקר ותיק ובדקתי אפשרויות באתרים שונים. המשפחה כנראה מלז´ינסק.לז´ייסק שבגליציה (סמוך לירוסלב) פולין. נראה כי השם נעלם מעל פני האדמה.

friend9

New member
אבותיינו

חיפוש השם ב www.avotaynu.com/csi/csi-home.html מוביל ל-4 וריאציות באיות השם, ולכל אחת הפניה. בס"הכ הפניה לשני פרקים ב-Jewishgen ולשני ספרים. ב-Jewishgen המשפחות הן מטרנוב ומוורשה.

ornan

New member
חיפוש באבותינו

בוקר טוב פתחתי את הדף של אבותינו ובחלון החיפוש למרות שהסמן עומד במקום לא מאפשר לי למלא את השדה הפתוח כלומר לבצע חיפוש, למה? ארנה

דרך אבותינו ל ANCESTRY.COM

כך הלכתי ורשמתי את השם אותו ציינת - הגעתי לקישור אחד. למה שלא תבדוק גם אתה?

Ohle74

New member
תודה לכולם, האתר נבדק בעבר השאלה

נותרת האם יש צאצאים חיים מבני המשפחה ?

ornan

New member
אבותינו

שלום רותי! קודם כל אני זו את ארנה (אורנה), תןדה על הדרכתך, ניסיתי כבר בדרך זו אבל זה נותן לי בארה"ב ומדינות בריטיות ואני מחפשת בפולין, האם הם נותנים מידע גם על מדינה זו? ארנה

זה מה שמצאתי

שלום אורנה! בהנחה שאנחנו מדברות על אותה משפחה (?) אני מעתיקה לכאן את הפרטים אליהם הגעתי כיוון שאין לי מושג איך עושים קישור ישיר: Birth/Christening Death/Burial Name Date Place Date Place Database Kinderfreund, Esther 1862 Lezajsk, Galicia, Poland 1927 Jaroslaw, Galicia, Poland :1924445 Spouse: Abraham Zusia Knoebel כמו שכתבתי קודם, עברתי מ"אבותינו" אל ANCESTRY COM ןאח"כ רשמתי את שם המשפחה. המשך הבירור - אצלכם! בהצלחה!

הלני

New member

האם חיפשת ב- JEWISHGEN/JRI POLAND ? אם תמצאי, תוכלי גם לבדוק האם המיקרופילמים נמצאים בבית התפוצות (מיקרופילמים בסימן DO) ולעיין בהם.

למעלה