KORG PAX1 PRO

KORG PAX1 PRO

ת'אמת, אחרי הPA50 ציפיתי למשו באמת פצצתי. אחרי שלוש שעות עם הברנש, נרשמה לצערי אכזבה
המסך הקטנטן והלא ברור-מיקום הכפתורים ונוחות התפעול,איכזבו ובגדול.ההפרדה בליווי האוטומטי והסאונדים טובים מאוד-במחילה ללא הבדל משמעותי מהPA50. חיבור האורגן למחשב גילה אינספור תיקיות לא ברורות וקבצי מידי זרוקים ללא סדר.אין תוכנה שתעשה קצת סדר בבלגן.כדי להאזין למקצב, נזדקק לתוכנת ה‎PaStyleToMidi.כל קובץ STY מכיל 8 מקצבים. כל מקצבי האורגן עולים בתיקיות לא ברורות.לוקח לאורגן בהדלקה לעלות משו כמו דקה פלוס.40 ג'יגה ממתינים בדיסק הקשיח.באורגן שבדקתי-256 מגה היו בזיכרון.37 ג'יגה פלוס היו פנויים.האורגן ארוך-רזה-לא מזמין כמו הטיירוס-G70-E80. יציאות וכניסות יש למכביר. בקיצר...ממש לא התחברתי. הייתי היום בכלי זמר. הS900 עושה רושם טוב מאוד.קשה מבדיקה קצרה לדעת עד כמה השינויים מפליגים מהPSR3000 ראיתי גם את הקטרון SD5- גם שם השינויים לא מפליגים לעומת הX1-SD1 . בקיצר..לחשוב טוב טוב לפני שמוכרים את הG70 טיירוס2 ושות'.אורגן חלומותיכם לדעתו העניה של האיש,ממש לא ממתין לכם מעבר לפינה. כל הנכתב לעיל הוא בגדר דעה אישית בלבד! ייתכנו בהחלט דעות אחרות לחלוטין כמובן

לא התעלפת מהסטים של התופים?מאיך שהם יוצאים?

ואם כבר מדברים - מה שלומך איש הרוח? באיזה סט אתה משתמש למקצבים חסידיים ב- e-80 ולגבי המפגש שביקשתי - מצטער - אין לי טיפת זמן למרות שאני מת לעשות את זה. מקווה שנמצא זמן פנוי לעניין.

להתעלף מהסטים? ביודעין אומר : גועל מרוכז

סטים גרועים שבגרועים ללא פיל נגינה כלל הייאטים צורמניים במיוחד כ"כ הסנארים בייסדראם לא שימושי וכן ע"ז הדרך להתעלף? ממש לא.

סליחה, כנראה שכל מי ששמעתי משתמש עם הסעמפלעער

ולא צריך הרבה להבין כדי להנות מהקלידן משה אברהם המכונה "מושמוש" ואם תהיה לי האופציה אני אצרף איזה קטע של הקלטה מאירוע שלו כדי שתבינו על מה אני מדבר.יש לו סט "לפנים" ותכנות של מליון דולר.

תגיד לי התחרפנת? על מה כל ה"ע" במילה סמפלר?

סעמפלעער? וואט דה פאק? ירחם ה' טוב נו.. אז את מושמוש שמעתי ואת הסט "לפנים" והתכנות של מיליון הדולר טוב נו 2.. אנצור לשוני כל התלהבות הנפש שלך היא על ה"סט" והתכנות אז למה לך לדגום ולתת לקהל להמתין דקות ארוכות עד להעלאת הדגימות בקורג? למה שלא תלך על הG70 עם ההרחבה שהסאונד שם אוכל את ה"סט לפנים" שהזכרת? עזבו. ויכוחים בלי סוף וללא תועלת כלל. איש איש וטעמו הוא מה טעים לכם תקנו.

אני יודע שלבית שאן עדיין לא הגיע

הדבר שנקרא חוש הומור - נסה קצת להתעלות על עצמך ועל דגימות היוקרה שלך ולזרום - ולמקרה שבאמת לא הבנת - האות ע' הינה ניקוד של צירה .. בלשון הקודש . ולמען האמת אני מה זה מבולבל ממך - מצד אחד כשקוראים את תגובותיך זה נראה כאילו ה g-70 זה אחד היצירות הבלתי מנוצחות של רולנד ומצד שני זה אסון טבע - אז אולי כדאי שתתקבע על עצמך. ולגבי התכנותים של מושמוש - אני מבין שאתה מסוג האנשים שאם זה לא אתה שמתכנת אז זה לא זה - אז כאילו על מה יש לדבר - תמשיך לנצור לשונך - זה בריא לטיפוסים כמוך. "מכל מלמדי השכלתי"

אז תדע שלא מבית שאן אנוכי ולמקום מגוריי הגיע

הדבר שנקרא חוש הומור טרם הגיע לאזורך נסה להתעלות על עצמך ועל מילות היוקרה שלך שאינם לרוח הפורום ולזרום ולמקרה שלא הבנת תשובתי לעיל הייתה ברוח הומוריסטית אלא א"כ צודק אני שחוש ההומור פסח על מקום מגוריך למען האמת אל לך להתבלבל ממני - אם כי לא קראת בעיון את שאני כותב סע במטוטא ממך לשרשורים הקודמים קרא בעיון את שכתבתי וראה זה פלא! דברים יתבהרו לפתע הG70 אכן בהשוואה לחברות המתחרות הוא אחד היצירות הבלתי מנוצחות של רולנד אסון טבע זו הגדרה שלך - מה שאומר לנו שתורך להתקבע על עצמך ידידי מאז ומתמיד הזכרתי את ההרחבה שללא ההרחבה הכלי חסר משהו שלא נפתח שיחה שוב על הקורג שבמרום דחסו לו סאונדים וזה מה שהם משמיעים יומם וליל שלא נפתח שיחה על הימאהה עם הסאונד הנוטה לPדר 5 אוקטבות ועוד ועוד דא והא קח את הG70 במקום לדבר הרבה שב עליו תלמד לתכנת ולטפל במקומות הנכונים ותשנה את דעתך מה גם שדעתך ממש לא ענייני כלל \ איש באמונתו לא הולך לחנך אותך ולא את שכמותך \ אתה מאלו שאוהבים לחמם את הפורום במשפטי חימום מזגן חימום יש לי כאן אחינו ואיני צריך אותך בשביל כך שב על כלי כמו שצריך טרם תביע דעתך על הימאהה הבעתי דעה רק לאחר ישיבה עליו את הדעה הכוללנית יותר הבעתי לאחר ישיבה מתמשכת עליו ונוכחתי לאמיתות דבריי לגבי התכנותים של מושמוש - אני בכ"א לא פציתי פה על התכנותים של הבחור כשם שאיני מאחל פציית פה עליי ואם בתכנותים עסקינן יכול אני במחילה ללמד אותך ושכמותך בתכנות מקצב דינאמי איכותי וכו' וכו' דבר שבו נותן אני יד ועוזר לקלידנים וגם לאלו שאתם קוראים להם 'מהשורה הראשונה' לך קרא את שכתבתי שוב לפני הבולשיט הצף שאתה מעמיס פה על גבי הפורום האדיר הזה לא אדבר על טיפוסים כמוך, ולרמת שיחה זו לא ארד ידידי אנו כאן לעזור ותו לא היה שלום

oren827

New member
לא יודע למה אתה שונא את הקורג

אני מקווה שאתה שונא רק את הקורג ולא שונא כל דבר חוץ ממה שיש לך לא שמעתי אותך אומר מילה טובה עליהם עובדה שים של נגנים מחזיקים קורג אין היום טורקי אחד שלא מנגן בקורג אז למה אתה כזה אנטי??????

oren827

New member
תלמד לפרגן קצת

הG70 בלי הרחבות לא יותר טוב מה PA1XPRO

תלמד יחסי אנוש לפני הפרגון ידידי

הG70 בלי ההרחבות טוב יותר בהרבה מהPA הPA תופס ת** רק מפאת הסמפלר המובנה שבתוכו לולא זה לא שווה יריקה שעות הקדשתי בישיבה עליו לנסות למצוא משהו חיובי. מה לעשות שאין בשבילך יש? קנה אותו. בלי משפטי מחץ קטנוניים.

oren827

New member
נאה דורש נאה מקיים

מזכיר לי את הבדיחה מה ההבדל בין חברי הכנסת לספר תורה שבשניהם כל שבוע יש פרשה חדשה שבת שלום לך

NEW POP

והסטים הסטנדרטיים של הE80. שלומי טוב ברוך ה'. עיינתי בארכיון הפורום.מכל תחינותיו של האיש בכל שנות הפורום הזה להעלות תצלומי מסך ולפרט את הבעיות שכביכול הG70 עושה,אפילו פעם אחת לא זכינו להבין בברור מה הסיבה לבעיות כביכול של הG70.חוצמתכתובת לא ברורה שהכלי לא אמין-נתקע ושות',לא יכולנו לעזור כי העם לא סיפק מידע. אין טעם לכתוב שוב ושוב שאפ'חד כולל מנהל הפורום כאן הוא לא פוסק אחרון לגבי טיבו של אורגן זה או אחר.גם אם יקראו לו "יענקי רובין" (מי זה בכלל??) או נער אחר העונה לשם רובי בנט-מושמוש וטושטוש-ליפסקר על חפתיו ומשקפיו וכן הלאה.לא מתרגשים פו מאפ'חד. זה חשוב.כי בציבור האורגניסטים כולם חלטוריסטים.המשותף לכולם שכולם גם מתוקים מדבש. לא היה וכנראה גם לא יהיה בסיס "מקצועי" לעסק. לפני שקונים אורגן בסדר גודל של 15000 ומעלה,צריך להבין שלא מדובר בזבנג וגמרנו.הדרך רק מתחילה. מי שלא ישקיע וילמד את הE80 למשל לפרטי פרטיו,לא עשה הרבה בקניתו מעבר לקצת רוח. צריך להיות חובב מושבע של העסק.מדובר פו בתחביב! יחסית לשאר התחביבים,אם ניקח את כל מדית האינטרנט העולמית נגלה שחובבים מושבעים הם לא רבים כמו חובבי נגני הMP3-קיוביס-אודיו ביתי-גיטרות ואפילו חובבי midi על שלוחותיו.ההתמקצעות בעניין הליווי האוטומטי,היא עניין של תחביב מוגדר. ‎Style Works 2000 Universal למשל , היא תוכנה בסיסית.צריך להכיר אותה היטב.יש כבר את גירסת הXT שהיא עולם ומלואו בפני עצמה. משתמשים כבדים,יפשפשו בסטים שלמים רק כדי להוציא פתיחה או סיומת-מעבר או בית.הם יעתיקו וידביקו,ישתפו אחרים ביוזר פרוגרם מרתק שהם בנו.צריך להכיר היטב את מדית האינטרנט העולמית-להכיר חברים חדשים.הפורום האמריקאי שמתעסק במקצבי ימהה "גנב" מהפורום שלנו מקצבים שהועלו לאתר הפורום-בחורצ'יק מארה"ב העביר אותם דרך תוכנה ועשה עבודה מצויינת! התגובות שם לא אחרו לבוא. הנושא בגלל משקל הנוצה של הקבצים וקלות העברתם דרך האינטרנט, הוא יותר ממרתק! מתחת לאף שלכם ממתינים אינספור קישורים-אתרים-קבצים בפורום שהוא באמת יחודי למדיה הישראלית. במקום לעסוק ב"איזה אורגן יותר טוב", אני בעיקר מכור לתקשורת העולמית שאין בה רגע אחד דל!! הקשר הוירטואלי עובר דרך סוריה-אירן-רומניה-תורכיה ואין ספור ארצות עם אינספור קבצים בפורמטים שונים ומשונים! מקצבי מאיר אדלר שהגיעו אלי כבר עם פתיחות-סיומות-מעברים ובתים בווריאציות שונות ומשונות! הE80 למשל כשהוא מזהה העתק הדבק ממקצב מיובא-הוא פותח סט חדש לתופים בערוץ חדש!!!בית A יש לו ערוץ תופים משלו .את הערוץ ניתן לפרק לעשרות ערוצים.בבית B, תקבלו ערוץ חדש לחלוטין!!!כך בכל פייל פתיחה סיומת ובית!!!תוכלו להעתיק רק את ערות הבס ממקצב מסויים ולשדך אותו לבית נניח ממקצב אחר לחלוטין!!! ניתן לבנות מסלט שלם יופי של מקצבים עם פתיחות וסיומות מעברים ובתים שיעשו לכם הופעה מדהימה!!! מסט חסידי שלם של 48 מקצבים ששייך לקורג שקיבלתי לא מזמן,לקחתי סך הכול כמה פתיחות וסיומות!! אולי בית אחד!!יש לי אינספור תיקיות שממוספרות לפי פתיחות-סיומות.אני מאריך את הפתיחות ע"י פתיחות נוספות-מעביר לאורגן.בונה את העסק דרך התוכנות הנפלאות שמובנות בE80.נוגע נקודתית בכל ערוץ וערוץ.משנה לו את האקולייזר-מוסיף MFX-מאזין בהגברה-שומר בקנאות בפורמט mid פתיחות-סיומות-מעברים-בתים בתיקיות מסודרות. מה שיכול להוציא מהדעת הוא שכל ההסברים-המקצבים לאלפיהם,הכול מונח לכם פו מתחת לאףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף!!! גם תוכנות!! ‎הG70 לא יהיה מוכן א'פפם להופעה אם לא תכירו אותו!!! כנ"ל הPAX1 כנ"ל הטיירוס2. זה מצריך התעסקות רבה.צריך לאהוב את ההתעסקות הזאת!!! הוא לא עולה סתם 15000 ויותר בגלל הסאונדים בלבד!! מדובר בתחנת עבודה משוכללת מהקיוביס. קיוביס קונים בשביל להקליט שני ערוצי סטראו ותו לא??? יש ספר שלם של דני קוריטו! קניתי אותו.הוא מרתק!! אין ספר ומדריך אינטרנט עברי שיוביל אתכם בנבכי הE80 אני יכול כן לכתוב בצורה ברורה שאתם יכולים להגיע עם הG70 ("אין לי מה לכתוב על הכלי") לתוצאות מדהימות בלי כרטיס הרחבה-בלי תעודת בגרות ועם ציונים ממוצעים בחינוך העצמאי של אגודה. לא בית ספר רימון על בעלי התארים שבו ולא אף בעל זנב סוס יוכל להדריך אתכם בנבכי הmusic workstation שברשותכם.הוא לא יידע בין ימינו לשמאלו. הכול תלוי בכם ורק בכם. אל תתרגשו ממושמוש ושות'.הם חביבים-מתוקים,מעבר לכך אתם יכולים להכניס אותם בכיס הקטן. שבת שלום:)) זה תלוי לכל השדים בכם!!

טוב -את חטאי אזכיר היום למרות שאראה אולי דביל

הנה אני אומר את זה - - - "אני לא יודע מה זה צילומי מסך" אשמח לקבל הסבר ואז אשלח לך גם צילומי רנטגן

למעלה