Lukie D אתמול בבארבי

eviaman

New member
Lukie D אתמול בבארבי

אני יכול לכתוב פה שעות על ההרגשה שהייתה לי אתמול בהופעה של לוקי D ... כמה הרגשות , כמה אנרגיות, כמה כריזמה והופעה יש לבחור המקסים הזה, קיבלנו אתמול ערב ג'מייקני במיטבו עם בנות שקיפצו על הבמה ובחור שפשוט נתן את המיטב שבו ... ללא ספק אחד הערבים הבלתי נשכחים שהייתי בהם בכל מה שקשור לרגאיי, היה שווה לארגן את החבר'ה הצעירים מצאלים , להלהיב אותם בכל מה שקשור להופעה הזאת... ולארגן הסעה שתיקח אותי היישר מהשנת שירות (כפר עדנים) שבו שאני עושה את שנת השירות שלי. מה שזה גם נפל על הערב החופשי שלי... מדהים חזרתי ב6:30 בבוקר למיטה עם מלא אנרגיות!!! תודה לך גיל בונשטיין ולכל ההפקה!!! היה לי ערב בלתי נשכח תודה לכם איי מאר סאונד שהופתעתי מכל טיון שניגנתם אתמול היה לי תענוג לרקוד איתכם ועם כל המאסיב שנשאר במקום אחרי ההופעה, ריאלטי נתת אחלה הגשה!!! הרבה כבוד לתקווה 6 שכל הזמן יודעים להשאיר את האש דולקת..!, מדהים איך הופעה אחרי הופעה הם פשוט נותנים VIBE מטורף!!! כל הכבוד על האנרגיות... יצאתי מסופק מהערב בצורה שאני לא יכול לתאר הייתי משלם אפילו 400 שקל עם הייתי יכול לדעת איך אני הולך להנות... תודה , הרבה תודה EVIA נ.ב בנות כל הכבוד על הנכונות לרקוד על הבמה, רק פעם הבאה תלמדו קצת ריקודים ג'מיקניים לא הייתה שם בחורה אחת שידעה את ה DUTTY WINE לא ככה?! אבל יפה שעליתם לבמה ונתתם אווירה היה פאנן... (גיל שיידי התחרפן לגמריי , הייתם צריכים לראות תפרצוף שלו...)

Ben Dor

New member
כההה היה מדהיםם!!

האמת יותר נהנתי מהתקווה 6 מלוקי D כמה שהוא היה מדהים ממש הרס לי הקטע עם הבת הזאת שעלתה נכון שזה היה יפה ומושך אטרף אבל לא יודעת זה ממש הוריד לי ממנו....ממש!זה היה על סף הגועל האמת... חוץ מזה היה מטורףףףףףףף

Lagzieli

New member
איזה קטע היה עם בת?

אחרי שתי שירים של לוקי די עזבתי את המקום.

Carcass

New member
ככה...

היה ע-נ-ק לא מת על התקווה 6 אבל בהחלט שידרו אנרגיות חיוביות ונתנו אחלה הופעה. אוח הסאונדים הצרפתיים...איזה סט לחימום האווירה יא אללה...הטיון שלו שהכי עשה לי תערב זה הג'ון הולט,אין ספק. לוקי די...אין מילים,כישרון ענק,גם בדאנסהול וגם ברידימים אחרים,פשוט ענק.

Carcass

New member
שכחתי לציין..

אחלה סט של אפיקומן ויסאיה... במיוחד כבוד על ה H.I.M Riddim.

Despairing

New member
שאלה

תגיד גיל שיידי זה ההוא שכל פעם העיף את הבנות מהבמה?

K C

New member
איך הפסדתי את זה...

מישהו יכול לצייר לי תמונה?

Carcass

New member
...

המבוגר עם הזקן והשפם האפורים זה הסאונדמן של הבארבי,ויקטור נדמה לי קוראים לו.

היה ענק!!!

כל כך נהנתי... סליחה על הבורות, אבל אפיקומן שם טיון שהולך ככה- יש שורה, ואז כולם צועקים police ואז ככה עוד איזה פעמיים.. איך קוראים לטיון ושל מי הוא?

למעלה