MARS של MAN

מצב
הנושא נעול.
../images/Emo6.gif../images/Emo24.gif

טוב.....
כנראה שהבדיחה לא הצליחה...כי התמונה עם ה X זו מה שהעליתי

אגב מדבקות בדן החליטו לרענן

המדבקות אזהרה הן לגבי
כיכר רבין. נא לא לטעות. בכיכר דיזנגוף האוטובוסים האלה עוברים בלי בעיות.
את השיטה בה אפשר להבין לאיזה חניון שייך כל אוטובוס-לדוגמא :אוטובוס ששיך לחניון(או מוסך) עמנואל, פתח תקווה יהיה עם מדבקה צהובה שבה יהיה רשום עמנואל -פ"ת וכיו"ב מכך, אגב הבנתי שמפרקית 392 שייכת לתחנה מרכזית פתח תקווה. מכונות שנראו לי רזרביות כמו מפרקיות ישנות יחסית הייתה להן מדבקה ירוקה ללא שם.

392 - שיכון.

את השיטה בה אפשר להבין לאיזה חניון שייך כל אוטובוס-לדוגמא :אוטובוס ששיך לחניון(או מוסך) עמנואל, פתח תקווה יהיה עם מדבקה צהובה שבה יהיה רשום עמנואל -פ"ת וכיו"ב מכך, אגב הבנתי שמפרקית 392 שייכת לתחנה מרכזית פתח תקווה. מכונות שנראו לי רזרביות כמו מפרקיות ישנות יחסית הייתה להן מדבקה ירוקה ללא שם.
392 - שיכון.

392 שייכת לקו 25 אך חונה בפ"ת

392 היא מפרקית קבועה של קו 25
היא אחת המפרקיות היחידות בקו הזה ששייכות לשיכון, יחד עם 416, 437 ו-457. היתר שייכות לבת ים.
כנראה שהנהג גר בפ"ת, או שיש איזשהי סיבה אחרת שאינה ידועה לי, אך בסידור של 392 האוטו חונה בפ"ת. מאוד יתכן שגם 454 מקו 67 חונה בפ"ת ואולי עוד מכונות. פה ושם יש מכונות שחונות בחניון לא להן. דוגמא לכך היא חנייתן של מכונות רבות מקו 5 ו-4 באזור, בעוד הקווים הנ"ל שייכים לאיזור שיכון (מנע"ב צפוני). כמו-כן, מוכנה או שתיים מקו 27 חונות גם הן באזור.

צחקן

New member
היום 423 ביצעה הסעות תלמידים...

כנראה שהנהג גר בפ"ת, או שיש איזשהי סיבה אחרת שאינה ידועה לי, אך בסידור של 392 האוטו חונה בפ"ת. מאוד יתכן שגם 454 מקו 67 חונה בפ"ת ואולי עוד מכונות. פה ושם יש מכונות שחונות בחניון לא להן. דוגמא לכך היא חנייתן של מכונות רבות מקו 5 ו-4 באזור, בעוד הקווים הנ"ל שייכים לאיזור שיכון (מנע"ב צפוני). כמו-כן, מוכנה או שתיים מקו 27 חונות גם הן באזור.
היום 423 ביצעה הסעות תלמידים...
ב"ה של ביה"ס "למרחב". היא נראתה כמו כל מיפרקית SG, לא מיוחד. השילוט היה 21 ומכאן הידיעה שזה ביה"ס "למרחב".

מצב
הנושא נעול.
למעלה