marshall,marshall,marshall

Reshefgarcia

New member
marshall,marshall,marshall

שאלת השאלות.... מרשל פולק... יותר מדי הייפ,או לא מספיק? אני באופן אישי חושב ששנותיו הטובות מאחוריו... אבל זאת דעה אישית...תגובות יתקבלו בברכה... נספח לשאלה... : אם לא מרשל,אז את מי הייתם מכריחים לפרוש,אם זה היה תלוי בכם?

Yo-man

New member
ג'ון מאדן ?

סתם, שלא יפרוש לעולם. סתם אני דואג לו. אדם בגילו עם כל המתח הזה... האמת - ג'רי רייס צריך לפרוש. סופרבול הוא כבר לא יקח, וזה ממש מרגיז לראות איך יש משחקים בהם הוא מקבל איזה slent קצר, רק כדי לשמור על הסטטיסטיקה של משחקים רצופים עם תפיסה אחת לפחות... טיפה מביך, בעיקר אחרי שרואים את בארי סנדרז, שבגיל 36 כבר נכנס להיכל התהילה, אחרי תקופת צינון של 5 שנים, וג'רי רייס עדין מחזיק בשיניים. הוא עדין יכול לרוץ, אבל בשביל הכבוד שלו, הייתי מושיב אותו.

דפנה KC

New member
אם כבר הזכרת את ג'ון מאדן...

60 שניות על ג'ון מאדן... ה"בחור" בן ה- 67, מאמן בעברו (מחזיק בשיא נצחונות באוקלנד ריידרס) לא עלה על מטוס משנת 79'...(מפחד מטיסות). זה לא עוצר אותו מלסקר את כל ה- NFL Monday Night Football בשביל ABC. היום בניו-יורק, שבוע אחרי זה באוקלנד, קליפורניה (יותר מ-50 שעות נסיעה) האוטובוס שלו (אם אפשר לקרוא לזה אוטובוס...) שווה $800,000 וכולל אינטרנט מהיר, מספר מסכי טלויזיה, משרד מדוגם, שני שירותים ואפילו סאונה יש שם... כשהוא ביידים טובות של שני הנהגים שלו, ג'ון מאדן יכול ללמוד את המשחק הבא ע"י קריאת עיתונים וצפייה בטלויזיות (לווין אמרתי?) שנה שעברה, בגלל השריפות בקליפורניה, הכריזו בראשון בערב שהמשחק של סאן-דיאגו-מיאמי עובר מסאן-דיאגו לאריזונה. ג'ון מאדן הגיע לאריזונה ב 3:30 בבוקר ותוך כמה שעות היה מוכן לשידור... דפנה KC

Reshefgarcia

New member
שני דברים...

קודם כל...ברוך בואך... חבר'ה...יש לנו פה גם נשים.... (YO-MAN,NO OFFENSE TO YOUR WOMAN) דבר שני,לגבי מאדן... החוזה שלו אמור להגמר בסוף העונה הבאה...מעניין אם הוא ימשיך מעבר לכך... ודבר נוסף... יש לא צ'אנס ראיליסטי למדי להכנס להיכל התהילה בשתי קטגוריות שונות... מאמן ושדרן... על שדרן הוא בטוח יכנס,על מאמן...נראה...

למעלה