Maybe the sun will shine today

TEENAGER1

New member
Maybe the sun will shine today../images/Emo42.gif

the clouds will blow away maybe I won’t feel so afraid I will try to understand Either way שבוע מבורך

wilco ../images/Emo99.gif

בעז
ביאליק
הופעה ראשונה
אני רוצה שידור חוזר!
בכל אופן, מותק, במקרה הזה אני יודעת מי צילם אז אני יוצאת מנקודת הנחה שבעז מודע לזה שזה ברשת ואין לו בעיה עם זה אבל יש מצב שיודיעו לי אחרת וזה יימחק אז אני מזהירה מראש
עדיין אין לי מושג איך להתייחס למידת החוקיות של היוטיוב הזה
ועכשיו, נכון שזה ביצוע מושלם?
וואי למה גילית לי? אני לא אזוז מזה עכשיו חודש..

TEENAGER1

New member
אני לא מפגרת

לא הייתי מעלה את זה לפה אם זה לא היה מגורמים מותרים...

TEENAGER1

New member
מה את בשוק?../images/Emo3.gif

נו, זה צילום של בן משפחה ועל כן זה בסדר (נכון זוהר?
) אגב, בסוף כשהגיטרה מאחורה כמעט נופלת, קלטתם את גבע באינסינקט בא לתפוס אותה ואז נזכר שהוא צריך להמשיך לנגן?

קארין קרובת משפחה? ../images/Emo12.gif

אני אשקול את זה..
בקיצור, לא חשוב, אני מניחה שזה בסדר בכל אופן

ואגב אם זה כבר נפתח,

גם אם "בן משפחה" מצלם משהו זה לא הופך אותו לחוקי בהכרח. אם הוא מצלם אותו במטרה להפוך את זה לקליפ וזה מגיע לרשת בידיעת האמן ובהסכמתו ומרצונו אז אין בעיה, אבל במקרה שהם עושים את זה לשימושם הפרטי (אולי סתם לראות אח"כ בבית ולהחליט איפה אפשר וכדאי לשפר אם בכלל?) וזה מגיע איכשהו ליוטיוב זה כבר לא בסדר ולא חוקי.. והייתי בשוק כי לא הבנתי מה זה "גורמים מותרים"

TEENAGER1

New member
והביצוע אכן מקסים

רק שאני בעד שירים מקוריים בדרך כלל, כך שמבחינתי בעז יכול להפסיק להקשיב לכולם ולשיר רק שירים שלו

לא!!! ../images/Emo10.gif

נכון, אין לו שום בעיה להסתדר עם הופעה שלמה ומושלמת עם חומר מקורי אבל גם ככה הקאברים במקרה שלו זה לא בדיוק חומר מוכר לרוב שכבות האוכלוסיה ככה שאין להם אפקט של קאבר וזה בדיוק כמו שיר חדש לרוב העולם (קלאסיקה מודרנית שיצאה לפני חודש
) ככה שאני לא מוצאת בהם בעייתיות והם נורא כייפיים.. או במילים אחרות- את שמעת אותו עושה קאברים לדצמבריסטס??? עם זה לא מתווכחים!

TEENAGER1

New member
לא אמרתי שאני מוצאת בהם בעייתיות

סתם שיעשע אותי מה שהוא אמר בהתחלה, וניסיתי לעודד או משהו ולא, לא שמעתי אותו עושה קאברים לדצמבריסטס, ואם את תמשיכי לדרוך לי ככה על הפצעים אני אתחיל לדרוך על שלך

אין מה לעודד אותו, הוא לא מהמתבכיינים,

הוא רק בוכה
(סליחה, זה עדיין משעשע אותי..) אגב, לי אין פצעים שקשורים לפורום הזה ואני לא מאשרת לפתוח נושאים לא קשורים!!!

איך בדיוק? ../images/Emo12.gif

זה שהוא עבד עם בעז על האלבום לא הופך את זה שלא הייתי בהופעות של אביתר כבר מעל לשנה לרלוונטי לפורום בשום רמה שהיא!

אני? בשקט? לשבת? ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אחלה בדיחה!
כבר דיברנו על זה שאני ושקט לא הולך טוב ביחד, לא?

למעלה