MEMORY POLL

Her Circulation

New member
MEMORY POLL

שבת טובה והרי המשאל היומי - מהו הזכרון הכי מוקדם שלך ? אחד הדברים הראשונים שאני זוכר באופן בהיר וחלק מחיי הוא ביקור ב...חנות הירקות השכונתית עם אבי, בנאות אפקה, תל אביב. הייתי בן שנתיים וחצי אני חושב. אני ממש זוכר מראות מסוימים משם.

~*~gaL

New member
לא יודעת אם הכי מוקדם..

אבל זכורה לי פעם כשהייתי קטנה, והייתי במספרה, וגזרו לי את השיער (לא קצוץ!) ונורא בכיתי. חחחח טראומת ילדות..

Lull

New member
../images/Emo9.gif

אני לא זוכרת מה קרה אתמול אפילו....

teen-spirit

New member
הזיכרון שלי.....

אני לא ממש זוכרת מה הזיכרון המוקדם שלי אבל אני חייבת לשתף אותכם בתופעה שאני עדין סובלת מימנה: אני לא אשכח את הפעם הראשונה שנכנסתי לחנות דיסקים ולא בשביל לקנות איזה דיסק של להקת פופ מפגרת (התקופה הרעה בחיי, לא רוצה להזכר בה) אלא שנכנסתי לקנות את הדיסק של נירוונה! כולי התרגשות! עד כדי כך שעברו בי צמרמורות (ואני לא מגזימה!) ועד היום כשאני רואה דיסק/ספר של להקה/זמר שאני אוהבת אותה תופעה אותה התרגשות! וווואי זה הקלה לשתף אנשים בחוויה המוזרה שלי יש עוד אנשים שעוברים את זה או רק אני????

teen-spirit

New member
נ.ב

יש מקום יותר נעים מטאוור רקורדס? (במיוחד החניות הגדולות!) אני יכולה לבלות שם שעות בין הדיסקים והספרים

my BEND

New member
../images/Emo79.gif

´צליל´ זאת רשת חביבה שאפשר להצטרף למועדון ההנחות שלה בלי תשלום כך לפחות זכור לי ואפשר למצוא שם מבחר נאה של כל מיני דברים שום דבר לא משתווה למפלצתיות של טאוור אבל יותר כיף בצליל לדעתי ,כי מצאתי שם כל מה שחיפשתי ובטאוור לא.

Tuesday

New member
המממ

את צליל אני לא אוהבת רק בגלל העובדה שהמחירים שלהם מפלצתיים. אני מצטערת אבל הם חצופים (וגם מעצבנים כי המוכרים אצלם תמיד מטרידים בשאלות מעצבנות של "אפשר לעזור?") חוץ מזה אוקיי זה לא סנובי כמו שזה נשמע : חזרתי עכשיו מלונדון... וזה פשוט כל כך מגניב אפשר לבלות בחנויות האלו שנים ועדיין לא לעבור על הכל כל חנות שם היא בערך פי 4 מהגודל של הטאוור הכי גדול שאני מכירה, ואני לא צוחקת... :) ומה שהכי נחמד זה שהם ממש מבינים מתי שיש להם איזושהי גירסה יפנית נדירה של משהו.

קליפס

New member
שלי די עצוב,

זה היה כשהייתי בערך בת שלוש, אולי קצת יותר, נכנסנו לחדר של סבא ז"ל והוא לא זכר מי אני, ואמא שלי אמרה לי שהוא צוחק אבל ידעתי שהוא לא. באשר לדיסקים, הראשון שלי היה דווקא פאבלו האני (...) ואכן התרגשתי! קליפס (נשמעת עצובה ומדוכדכת, אבל לא ממש).

הזיכרון שלי

הוא נפילה אל תוך חרא של פרות. כל פעם שאני עובר ליד רפת אני נתקף חרדות.

POET-

New member
ילדים הם עם חרא! :)

הייתי בת חמש והגננת שאלה אותנו מה הצבע האהוב עלינו כל הילדים אמרו שהם אוהבים כחול ורוד ירוק צהוב ואז הגיעה תורי ואמרתי אפור "כי הוא בודד ואף אחד לא אוהב אותו" אני זוכרת שנורא צחקו עליי... לא נורא... היום אני אוהבת צבעי מיינסטרים...

POET

בדיוק היום ביקרתי חברה, ודיברתי עם הילדה שלה, בת 5 וחצי, והיא שאלה אותי מה הצבע הכי אהוב עלי. אמרתי כחול. ואז היא שאלה "ואחרי זה?" אמרתי שאני מתלבטת בין סגול לשחור. אז היא אמרה "כדאי לך לאהוב שחור. אף אחד לא אוהב אותו. הוא צבע מסכן." וזה בדיוק אחרי שקראתי כמה שעות לפני זה מה שכתבת על אפור.

POET-

New member
היא בטח ילדה נורא רגישה

אני זוכרת שהייתי כזאת השמועות אומרות שעדיין... :)

הזכרונות הכי מוקדמים שלי

אני לא יודעת אם אני מדמיינת או לא, אבל אני זוכרת שהיתה לי חליפה כזאת מבד מגבת, בצבע תכלת פסטל עם רגליות וזחלתי מחוץ לחדר. אבל זה צריך להיות גיל של שנה וחצי או משהו כזה, אז אני לא יודעת (אני כן יודעת שהיתה לי חליפה כזאת). עוד זכרון הוא מגיל שנתיים בערך. היתה לי פיג´מה עם אותיות והיא היתה הפיג´מה הכי אהובה עלי. יש לי די הרבה זכרונות ברורים מגיל 3 בערך: אמא שלי בונה לי מיטה ואני באה מהסלון לחדר להסתכל ומתפעלת מהמיטה הענקית, של הגדולים שיש לי; אחי בן ה-7 נרדם על המיטה ממול, עם האצבע בפה, ואני מרגישה הכי גדולה בעולם כי אני בת 3 ולא ישנה עדיין ולא מוצצת אצבע כשאני כן ישנה; יום ההולדת השלישי שלי בגנון - אבא ואמא לוקחים אותי ביחד, ואני לובשת שמלה נורא יפה ומרגישה הכי גדולה בעולם; אני בת 3 ורבע ובנואבה שבסיני, קופצת למים בלי מצופים כשאמרו לי שלא וטובעת. המים המלוחים נכנסים לי לריאות. ופתאום בא אבא שלי ומציל אותי. יש עוד כמה. באופן כללי יש לי זכרון ממש טוב.

קליפס

New member
זכרון טוב זאת לא מילה ../images/Emo13.gif

חחח, האחרון שלך הזכיר לי שכשהייתי בת שלוש הייתי בבריכה של אילות, ויש שם מגלשה אדומה גדולה, ודחפו אותי למטה ונורא נהנתי, למרות שאמא שלי הייתה על סף דמעות
... קליפס.

למעלה