Mozilla 2 Beta - Codename Bon Echo

Ambious

New member
Mozilla 2 Beta - Codename Bon Echo

חשבתי שמגיע לו שרשור משלו (ותודה ל- Ligeiro על שהפנה את תשומת ליבנו אל התוכנה). הבטא פתוחה לכולם וניתן להורידה כאן. שימו לב שרובן הגדול של התוספות (Extentions) לא עובד עדיין על גרסה זו.

Ambious

New member
כן, התוספות זאת הסיבה היחידה להשתמש

בפיירפוקס, זה הופך אותו להרבה יותר מסתם דפדפן. אם רק הוא לא היה נתקע לי כל הזמן - אני הרבה יותר אוהב את הפיירפוקס אבל דווקא בגלל התוספות הוא נהיה לא יציב.

Ambious

New member
לדעתי כן. אבל זה כשלעצו זה כבר סיבה

מספקת כמעט פי שלושה להשתמש בפיירפוקס ולא ב- IE. אם מיקרוסופט היו מאפשרים תוספות גמישות ומעוצבות כמו פיירפוקס, אני חושב שלא היתה תחרות בכלל. אני אישית לא מאמין בכל הקישקושים על בטיחות (כי זה כבר הוכח כלא נכון) ולגבי יציבות - עם כל אהבתי לפיירפוקס, הוא מאכזב אותי ביציבות ובתאימות. אהבתי לפיירפוקס (ואני עדיין מעדיף פיירפוקס) נתונה לו בגלל שהוא יפה ונוח יותר, לא משום סיבה אחרת - בטח שלא בגלל קישקושים אידיאולוגים על טהרת הקוד הפתוח.

unb®eakable

New member
התוספות יגיעו אל IE7

שכמובן צפוי להגיע רק בשנה הבאה עם כל הדחיות שיש לו. האקספלורר החדש של מייקרוסופט אמור לספק את רוב התכנים שיש למוזילה כיום ועוד יותר מזה. הדפים יראו הרבה יותר דיגטליים ומדליקים עיצוב חדש לגמרה לפי מה שהבנתי. ובכל זאת לא נראה לי שאני יעזוב את הפיירפוקס בקרוב

Ambious

New member
ממה שראיתי על IE7, דווקא מקשים את הוספת

התוספות מסיבות בטחוניות, וזה מובן. תוכל להפנות אותנו למקור שלך?

unb®eakable

New member
בשמחה

אני מיד יאתר את הכתבה שקראתי בקשר ל IE7 אני יוסיף קישור אגב הרבה הרבה מזל טוב על הפורום הוא שימושי ומעולה. אני פריק של כל התוכנות הכי עדכניות שיש. מזל טוב ובהצלחה

unb®eakable

New member
חחח תתקן אותי חופשי

יש לי מספר טעויות זה בסדר ולגבי הכתבה מצאתי אותה אבל לא הוזכר שום דבר בקשר לתוספות יכול להיות שטעיתי אבל אני זוכר שהו אמור להיות שדרוג רציני בין 6 ל7 מבחינת הוויזואליות שלו והתוספות. בכל אופן הינה הכתבה

lior02010201

New member
כל הכבוד לך ברוב הפורומים אני

מתבייש לתקן פה נעשה תחרות הולך? אותיות אית"ן!

Ambious

New member
אני לא התיימרתי להגיד שהעברית שלי שווה

משהו, אם נעשה תחרות בטוח תנצח
סתם יש כמה דברים שמציקים לי מאד, ואחד מהם זה שאנשים כותבים "אני יכתוב" או "יעשה" במקום "אכתוב" או "אעשה" וכיו"ב.

בוזו

New member
ה"קישקושים" על בטיחות הוכחו כנכונים

איפה ראית שזה הוכח כלא נכון?

mangoyarok

New member
אכן, טענה מוזרה מאד ...

לא זכורה לי הוכחה שה"קשקושים על בטיחות הוכחו כלא נכונים" נהפוך הוא, אני זוכר אחרת

בוזו

New member
FasterFox היא ההרחבה מספר 1

לבעיות עם הדפדפן (בגלל הזיכרון הגדול שהדפדפן צורך בגללה).

Ligeiro

New member
שינויים פנימיים בעיקר

שאולי ישפיעו בהמשך על הExtentions, אבל כרגע? שום דבר שנראה מיוחד, לפחות לא מבחינה חיצונית... ציפיתי לשינויים משמעותיים באפשרויות הנוגעות לטאבים (אמנם יש תוספת נהדרת בעניין, אבל היה נחמד הרבה יותר אם כל העניין יהה מובנה) ולשינויים, לפחות מינוריים, בממשק (שיעידו על גרסא חדשה). אחכה למלאה, כהרגלי.

Julian Delphiki

New member
../images/Emo31.gif

כמעט ושום שינויים, היחידי שמצאתי בינתיים [בכל זאת רק גירסת אלפא] הוא בתפריטים. הגירסה הזו איטית יותר מפיירפוקס הנוכחי והתוספות לא עובדות, לכן חזרתי לפיירפוקס...

DirtySpirit

New member
אני אישית עזבתי את פיירפוקס,

בגלל שלאחרונה הוא התחיל להיות יותר איטי וכל הזמן הוא היה קורס לי באמצע דברים חשובים. אחכה לגרסא המלאה, אוריד, אראה אם שווה להשאר, ואם לא-אחזור למקסטון.

Ambious

New member
יכול להיות שזה משהו ב- 1.5.0.1?

כי גם לי זה כל הזמן קרה ובגלל זה חזרתי למקסתון.

למעלה