***Mr. Vegas***

תודה

זה מבאס אבל שאין עוד תגובות

זה כי את לא נותנת שיהיו כמעט...

תסלחי לי על הביקורת, כשף, יסלחו לי כולם, אבל תגידי לי בעצמך איך אפשר לאכול שירשורים כאלה? את ממש כאילו "חונקת" בהמלצות ותמונות, במקום באיזי(ואת יודעת שאנחנו צריכים להיות איזיי...) המלצה קטנה פעם ב-... ואת לא כותבת מראש "שרשור קישורים", אז אנשים רואים כל כך הרבה הודעות ונרתעים מהשירשור. זו לא הדרך לדעתי, רק לדעתי. אני באמת לא מחפש להתנשא או משהו כמו שאני לא אוהב להעיר לאחרים כאן לא להיכנס לריבים מיותרים, פשוט אני עובר כאן כל פעם על ההודעות ורואה את אותן הודעות עם אותן הרבה תגובות של בנאדם אחד(כל פעם מישהו אחר), וחושב לעצמי-איך אפשר לקרוא ככה את השירשורים האלה? איך אפשר להתקדם ולקדם את הפורום ככה? אז מצד אחד באמת כל הכבוד על ההשקעה, אבל מצד שני אולי עדיף המלצה אחת בכל פעם, אולי גם לספר על האומן שלא כולם פה תמיד מכירים, או להגדיר מראש את שם השירשור ולא סתם לכתוב משהו ולדחוף עוד המון ואחר כך להתפלא שלא מגיבים ומתייחסים. הרי מה המטרה בפורום? שכל אחד יתייחס למה שהאחר כותב לא? או אולי אני טועה...? אני לא חושב. ביקורת בונה ממש לא רק לך מותק, לכל הממליצים היקרים שלנו בפורום, שאני רואה כמה משתדלים ובאמת שכואב לי הלב על כך שאחרים לא מבינים כמה הם משתדלים ומתעלמים משירשורים שלמים. נ.ב גם על השירשור התפקדות רציתי להאיר(בא'!), הרי רק לפני שבוע פתחתי אחד אז רק בגלל שהתחיל חודש צריך עוד אחד? אני פותח אותם ושמצידי כל אחד אחר יפתח אותם אבל בשביל מטרה מסויימת-להעיר את הפורום. אני רוצה שכל אחד שאפילו עובר בפורום ימלא את השאלון-וזה מה שקורה באמת אחרי הרבה זמן שאין שירשור כזה. אבל שבוע אחרי שבוע? את רואה שזה לא מספיק מגיבים. אני מנהל כאן, אני באמת לא חושב שמתוקף תפקידי הייתה לי הזכות לכתוב הודעה כזו, ועוד בלשון קצת פרטית. אז אני רק אציין שזה ממש לא רק לכשף, אלא לכולם ואני כותב את זה באהבה וברצון שהפורום שלנו יתקדם לאנשהו כי אם הוא לא יתקדם ויקדם את הרגאיי בישראל(שימו לב כל אחד ואחת כאן שהגיעו לפורום שלנו איזה ידע היה לו או לה לפני שהגעתם ועכשיו ותגידו לי שלא עזרנו לכם המון...), אז אין טעם בו ולי-אין טעם לנהל אותו. אבל אני חושב שהדברים נראים אחרת, ולכן חבל לי. וזהו, אני הולך לשנוא את עצמי קצת על שכתבתי את ההודעה הזו. ביי.

אה ובקשר להתפקדות..

עשיתי באחד באפריל בכוונה כי זה תחילת החודש- אז חשבתי שזה יהיה נחמד שזה היה כל חודש, זה ששבועיים אחר כך גם אתה החלטת לעשות - לא אשמתי.. חפיף, יום טוב! -כשף!

באמת שזכותך להגיד מה שאתה רוצה מנהל או לא מנהל אתה גם אחד מהגולשים. וכן מותר לך להעביר ביקורת ומותר לך להעיר לאנשים ולפעמים להגיד דברים שנשמעים מתנשאים אולי... אבל הם ממש לא, הם פשוט מרצון לתקן להתקדם, ולהפוך את המקום הזה ליותר טוב. אנחנו הגולשים צריכים לקבל את זה ולהפנים אם אנחנו חושבים שאנחנו צריכים לשנות משהו. כשף או כל אחד אחר אין צורך להיפגע
סה"כ ביקורת בונה גם גיל וגם אני יודעים שאתם עושים הכל מרצון טוב
וכבוד לכם על זה

לא, לא ניפגעתי..

סבבה קיבלתי את מה שהוא אומר בהבנה מלאה. אבל בנינו (טוב, לא כל כך בנינו כי כל הפורום רואה חהחה), גם כשאני שמה קישור לכתבה אחת, כמו לפני יומיים- הייתה אולי איזו תגובה אחת.. חבל שבאמת שאין יותר השתתפות מצד הגולשים =/ שיהיה המשך יום נעים -כשף!

למעלה